Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dovydas_sipavicius

Dar yra senbuviu?

Rekomenduoti pranešimai

Esu nuo tada kai nebuvo dar servero :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2014.01.28 liktais.kazkada buvo tokios idomios trefkes su Armija tikrai buvo labai idomu trefkes ejo po 1h net ir daugiau. pirmas darbas servei Yardies mafija priime Eirimas_Zeta buvo pavas. ir mafija tikrai buvo labai stipri. ir kazkada nebuvo taip kaip dabar ismete is darbo pfk. kazkada galima sakyti mini nebuvo o jai ir buvo tai per mini budavo nuo 10 iki 15 zmoniu buvo tikrai sunkiai patekti. Narkuose buvo mesmale.Darbu valdzios buvo stiprios dare labai daznai veiksmus ilgai isbudavo direktoriais.iskvetimu buvo pilna pas taksistus. Patys tralistai kurie jau niekam nereikalingi. kazkada buvo galima tapti milijonerium per tralistus. sistemu aisku nebuvo tokiu geru kokiu dabar bet gaila kad jos jau nekam nereikalingos. aisku ir sampas jau senas zaidimas daug kas uzsaugo ir mete zaist. o ateina tokie kurie max palosia menesi ir leavina. kazkada buvo super administratoriai dazni eventai is dideliu sumu ir gan idomus didele pagalba naujokams.su gaujom buvo idomu ;).aisku dabar jau klanai kaip gaujos.darbuotojai bijojo ka nors netaip padaryti o dabar viskas cyn jiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

užsiregistravau 2013-02-12 buvo on tada 200 žaideju daugiau mažiau buvau atejas iš kito serverio tai kol pripratau tai iki dabar nepalieku to serverio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra. 2012-12-31

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai senbūvis, bet jau toks daugiau prie jų :D

2014-05-30

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2013-08-09 jei neklystu, tai sakyčiau kaip senbuvis 2metai beveik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2012-12-30

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, šitame serveryje užsiregistravau vien per dvi savo dalbajobes 2013-01-20 dar tada, kai buvo skripteris Admin_Volk. Pirmas darbas buvo Mechanikai gerai nepamenu, bet man regis valdžioje buvo Erce_Pukas ar kaip ten jis :D Šitame serveryje sutikau visokių žmonių ir ačiū šitiems senbuviams už fainus vakarus, kai žaisti buvo įdomu. Šie žmonės yra : Deimaa_Adry, Never_Shutdown, Zygis_Vodka, Paul_Oxford, Koncyte_Puma, The_Blue, Renas_Gokas, Yuri_Samp, Deimante_Miela, Tadas_Bass, Milasius_Rokas, Dovis_Sander (James_Vegas), Edvinis_Saunu, James_Marlboro, Lionel_Messi, Lukas_Ganjaman, Remigijus_Narcissus, Dzeikis_Carleone, Liutauras_ Pro, Jack_Montecarlo, Denis_Snow, Deividas_Fast, Domass_Delisted, Jacky_White, Ignaz_Lucchese, Mantas_Bolino, Mantas_Adomaitis, Matas_Elo, Teh_Human, Terry_Wiliams, Mitchell_Nigga, Edvinas_Daedo, Justis_Daedo (ir visi kiti Daedo, kiek ten jų bebuvo 8 ar 11...), Karolis_Nismo, Never_Down, Ernys_Myq, Rytis_Urban, Eddie_Scarpa, Tomas_Jeferson, Henry_Ahm, Menian_Fierro ir dar daug, daug žaidėjų... Tingiu vardint :D


 


Antra diena servęę....


a9e849de28c84025900d80ad3de82877940.png


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Regintas esu 2013.03.17 d. man rodos. Labai pasiekeitė serveris, seniau nebuvo tokių verksnių, ir šiaip papeikimuose baisu pažiūrėt, bet jeigu sugebi apžaist juos tai viskas ir normalei (jeigu duodi durniui kelią)

 

Seniausia nuotrauka kokia turiu :

 

df01bed91a9254fd6bef8e8f5dbcaa5d730.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2012/09/27

Pirmas darbas mechanikai pas Sweet_Dream ir Lucy_Luciano ar kažkas panašaus, tai man buvo pirmas projektas kuriame pradėjau žaist rimtai, pradžia buvo ideali bet kai prasidėjo rekordai ir kredų dalybos (dar pamenu turėjau virš 2 ar 3k free kredų) kažkaip pasidarė neįdomu dar pamenu buvo žiema ir serve lošdavo vos 80 žaidėjų kai tą rudenį lošė virš 130 ma lyg. Tada pavasary kai serveris vėl atsistojo ant įprastos ribos 130+ pradėjau žaist, patekau į armiją dirbau iki kol dirikas rcona gavo, maždaug nuo tada pradėjau žaisti rimtai, lošiau vasara, rudeni ir tada vėl žiema kažkaip mečiau iki pavasario. O dbr kažkaip nematau prasmės ar noro žaisti nes visvien kai ekonomika dar buvo normali serve viskas buvo kitaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistravau 2012 metais, gal 2012/09/01 nes tada maždaug startas čj buvo

 

Pirmasis pasiekimas buvo, taksi pavaduotojas, kai dar nebuvo serverio, serveryje biški tik pabuvau pavaduotojas. Tada siekiau gfx moderatoriaus ir jį pasiekiau, buvau berods 2 ar 3 gfxeris serverio. Tada lošiau su Edgaras_Sviezias arba Edga_Fight. Dabar vėliau grįžau ir užėmiau tas pačias senas geras pareigas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kada norejau, tada ir uzsireginau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2013/03/10 Pirmas darbas Triads :))

 

516c67b37ec9a1f2b1df7df6c78e4333167.jpg

Nenorėtumėt visko atkurti ir smagiai vėl pažaisti šį žaidimą ? ;) Aš čia nuo 2012-01-31 jeigu gerai pamenu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistravau 2013/02/19, tada kai buvo geriausi laikai. :D

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

17-04-2013

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2013 užsireginau tada buvo super žaisti db kaskaip neber kaip ankčiau bet žaidžiu iki šiol :) Nes tai mano geriausias Serveris kuriame idomiausiai žaisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

21-03-2014 Prisijungiau buvo idomų seni laikai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uzsireginau 2012/11/11. Pirmas darbas buvo Taxi pas Edvas_Walker, tokio jau senai nebera serveryje. Antras buvo pas Tomas Jefersona armijoje, idomiausi laikai Sa-Mp buvo. Losiau aktyviai kokius metus, paskui su pertraukom prisijungdavau prie šaikos į mafijas/gaujas/klanus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...