Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dovydas_sipavicius

Dar yra senbuviu?

Rekomenduoti pranešimai

Užsiregistravau 2012 - 10 - 29, žaisdavau, bet su pertraukom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistravau 2012/09/09, žaidžiau iki 2013 metų, ir tada pradėjau su pertraukom, bet dabar rimtai jau žaidžiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2012 12 19

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2013/03/18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidžiu čia nuo 2013/09/01. Tas dienas žaidėju būdavo labai daug. Tačiau šis skaičius stipriai sumažėjo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
 

Užsiregistravau 2012/11/01 ir esu iki dabar, buvau pertrauką padaręs, vėl grįžau ir žadu likti. Kas mane pažįsta, žino, kas aš per vienas :)

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistravau senei, pirmas darbas buvo Lucchese mafija, buvau pirmasis Lucchese direktorius. P.S kažkoks maumedis užblokavo mano tikrąją forumo paskyra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsireginau serve 2013 09 mėnesi, nicku Vytenis Andriulis , iš pradžių tai žiauriai įdomu čia viskas , buvo, kai susitikau žmonių GP KURIE TURĖJO KLANĄ, su jais ir klanus imdavom, buvo lyg ir klanas mūsų Plakėjai , nepamenu db žodžiu smagiai būdavo, įdomu, veiksmo per akis , dar seniau kazkaip sg nebudavo populiarus tai super budava su ak ar dgl saudytis, ir tiap daug žmonių virs 150 būdavo kiek pamenu . o DB APMIRES ČIA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidžiu nuo 2013-03-06 , gal ir senbūvis. Teh'as dar buvo The Ballas lyderis , geri laikai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...