Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Domas_Mode

§ Nuomonės Domas_Mode

Rekomenduoti pranešimai

musgaudis, vaikas t.t. Bet mldc doneitina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

musgaudis, vaikas t.t. Bet mldc doneitina.

ačiū, aš doneitinu stiprei, bet ne taip kaip tu iš mamos saskės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ooo lebaš;d Radau šitą temą, tai reik parašyt jau. Taigi susipažinom mees jei neklystu Armijoj <3. Atsimenu mane nervavai kai vien rangus keldavaisi ;D O paskui kažkaip susibendravom :) Šeip esi žiauriai fainaaž žmogūtis kiek jau teko bendraut. Taigi sėkmės tau :)


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Ooo lebaš;d Radau šitą temą, tai reik parašyt jau. Taigi susipažinom mees jei neklystu Armijoj <3. Atsimenu mane nervavai kai vien rangus keldavaisi ;D O paskui kažkaip susibendravom :) Šeip esi žiauriai fainaaž žmogūtis kiek jau teko bendraut. Taigi sėkmės tau :)

 

dėkui :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susigadinęs reputacjią per visokius voice changerius orbitus.

Redaguota nario Eimis_Sultan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atrodei tikrai normalus iki to laiko kol manęs bei daugelio kitų neužbaninai be reikalo (prieš palikdamas emigracijų prižiūrėtojo pareigas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susigadinęs reputacjią per visokius voice changerius orbitus.

tu iškart užsišokai, nors prieš palikdamas pareigas buvau uždėjęs 20~ žmonių modus ts, tai gal bendžis ir atmoovino, *Myliu Las-Venturas.lt* jus pykstatet tai manes nevelkit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atrodei tikrai normalus iki to laiko kol manęs bei daugelio kitų neužbaninai be reikalo (prieš palikdamas emigracijų prižiūrėtojo pareigas).

:DD nepyk vistiek po 1h atbanino..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai čia šits lenks kur biškį pabanino žmonių. Šiaip mldc toks, ks:go žaist nemoka kaip ir nemokėjo lagindamas ,bet paboostino už 1.000€ mane į silver II. O taip tai galima pabendraut su šituo čiuvukų, tiesiog mldc čiuvaks ir tiek (Y)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai čia šits lenks kur biškį pabanino žmonių. Šiaip mldc toks, ks:go žaist nemoka kaip ir nemokėjo lagindamas ,bet paboostino už 1.000€ mane į silver II. O taip tai galima pabendraut su šituo čiuvukų, tiesiog mldc čiuvaks ir tiek (Y)

naujas pc, naujas internetas :D numesk linką jai dar cs loši.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei neklystu buvęs emigracijų prižiūrėtojas kuris palikdamas projektą užbanino ne vieną žaidėją (tarp jų ir mane (xa xa)).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai čia šits lenks kur biškį pabanino žmonių. Šiaip mldc toks, ks:go žaist nemoka kaip ir nemokėjo lagindamas ,bet paboostino už 1.000€ mane į silver II. O taip tai galima pabendraut su šituo čiuvukų, tiesiog mldc čiuvaks ir tiek (Y)

ez tave ant cs'o, lošt nemoki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...