Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Parduotas_Kefyras

Peikiu direktoriu Irma_Mantas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų V_P - Parduotas_Kefyras

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? Pardavinėja pavaduotoją.

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas) Direktorius - Irma_Mantas

4. Įrodymai:

 

6d77a1cc381183c093b067925595419f57.png

 

 

2bf1ea7e6a8981b588897ec82e675088909.png

 

 

 

5ec7b9252d74ab15bea1344751e2566c253.png

 

 

 

0149dd47081a165fc79fa393b18bf02c462.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai moki feikinti fotkes:)) sėkmės gaunant rcona

Redaguota nario Eimis_Sultan
Beprasmis pranešimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai aš žinau, kad aš taip nerašiau tai laukiam nuosprendžio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jokio feiko viskas rimtai jei reik galiu ir video padaryt:) O jei netikit galiu ir acc savo duot prz ir jis isitikins viskas rimtai gg wp prapisai drk

padaryk video ir per video spaudinėk f5 arba per kitą naršykle foto padaryk.

Redaguota nario Eimis_Sultan
Beprasmis pranešimas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

padaryk video ir per video spaudinėk f5 arba per kitą naršykle foto padaryk.

Koks skirtumas per koke narsykle as tau ta foto darysiu?:D Vapse atsiciuhink vaiks...

Video padarysiu tik tada jei leps prz NES tavO  noru nepildisiu nes tu *Myliu Las-Venturas.lt* esi kruis lenda i sikna kad gautu nepirkes pava...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks skirtumas per koke narsykle as tau ta foto darysiu? :D Vapse atsiciuhink vaiks...

Video padarysiu tik tada jei leps prz NES tavO  noru nepildisiu nes tu *Myliu Las-Venturas.lt* esi kruis lenda i sikna kad gautu nepirkes pava...

Didelis, per chrome eina sufakint, per kitas neeina, aš lendu į šikna kad pava gaut? Asile atsigauk aš čia nebelošiu taip kad praslysk vaikas supykęs kad tavęs į darba neprieme :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

;DDDD krc jis galvoja niekas neitars Irma ant tiek nenusileistu kad pardavineti pavus jis tada rizikuotu savo free admin ir jo reputacija sumazes,garbe,pasitikejimas atsiranda tokiu dlbj zmoniu kurie nori suzlugdyti kita KEFYRE MAUK IS CIA tuos as padarysiu video kaip jis taip dare -_- krc cia visi gali tai padaryti lope,vos atejas i serveri eina ozint NAUJAS SERVERIO *Myliu Las-Venturas.lt*

Redaguota nario Eimis_Sultan
Beprasmis pranešimas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Didelis, per chrome eina sufakint, per kitas neeina, aš lendu į šikna kad pava gaut? Asile atsigauk aš čia nebelošiu taip kad praslysk vaikas supykęs kad tavęs į darba neprieme :)

lopo galva as per mozila fotkinau duhena sumauta sliundra jei nelosi mauk maugli nes vistiek nepaciulps tau irma

 

 

;DDDD krc jis galvoja niekas neitars Irma ant tiek nenusileistu kad pardavineti pavus jis tada rizikuotu savo free admin ir jo reputacija sumazes,garbe,pasitikejimas atsiranda tokiu dlbj zmoniu kurie nori suzlugdyti kita KEFYRE MAUK IS CIA tuos as padarysiu video kaip jis taip dare -_- krc cia visi gali tai padaryti lope,vos atejas i serveri eina ozint NAUJAS SERVERIO *Myliu Las-Venturas.lt*

 

Man px ko jis rizikuoja pap jam ir vsio vaiks be admin ir drk gg wp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

lopo galva as per mozila fotkinau duhena sumauta sliundra jei nelosi mauk maugli nes vistiek nepaciulps tau irma

 

 

 

Man px ko jis rizikuoja pap jam ir vsio vaiks be admin ir drk gg wp

Vaiks? :DD Tau nei 13 metu ryžapauti gaidy neduočiau :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDD Vaikai ka cia pjauant daro video kai duhai as sakau reiks duosiu acc duomenis priziureojui prisijunks ir viska pamatys tie cia video daro:DDDDD nors sta prikola zino kasantras marozas *Myliu Las-Venturas.lt* atsigaukit jus lopai ir nebenerkit tam irmai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDD Vaikai ka cia pjauant daro video kai duhai as sakau reiks duosiu acc duomenis priziureojui prisijunks ir viska pamatys tie cia video daro:DDDDD nors sta prikola zino kasantras marozas *Myliu Las-Venturas.lt* atsigaukit jus lopai ir nebenerkit tam irmai

praslysk jibanas, tau gal lietuvių kalbos žodynėli nupirkt kad smegenys nuo pc nebekaistu? įšeik į kiema čia šūdų nerašęs gaidy papistas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

praslysk jibanas, tau gal lietuvių kalbos žodynėli nupirkt kad smegenys nuo pc nebekaistu? įšeik į kiema čia šūdų nerašęs gaidy papistas.

 

krv eilinis vaiko siulo i lauka iseit kai ppats prasmirdes sedi prie pc *Myliu Las-Venturas.lt* krv atsigauk kaip noriu taip rasau lohas mazas

Redaguota nario Eimis_Sultan
Įžeidimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDD Vaikai ka cia pjauant daro video kai duhai as sakau reiks duosiu acc duomenis priziureojui prisijunks ir viska pamatys tie cia video daro:DDDDD nors sta prikola zino kasantras marozas *Myliu Las-Venturas.lt* atsigaukit jus lopai ir nebenerkit tam irmai

Tu ką čia populiariu nori būt aš nesuprantu mažai dėmesio. Pažiūrėk koks Irma yra administratorius tikrai negalėtu pardavinėti pavaduotojo.

Redaguota nario Eimis_Sultan
Beprasmis pranešimas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

;D kefyre tu bld lavonbati *Myliu Las-Venturas.lt* n.x (sry uz mano zodyna bld nervai nelaiko del tokio dux kaip kefyras) uz laido sedi princese laukia savo princo ozio...bld dink is Las-Venturos.lt forumo ir serverio oziu cia ar osku nereikia eik i savo tus sudversius ir netersk musu serverio vardo bld ozy *Myliu Las-Venturas.lt* 

Redaguota nario Eimis_Sultan
Įžeidimai
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

e51acd39ba5a4f922fffff64fef35b32184.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

Nuotraukų apdirbinėjimas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...