Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Eimis_Sultan

Išrinktas Spec. būrio vadas.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, turime išrinktą naują Spec. būrio vadovą. Direktoriai manau bus renkami įprastai, kaip ir ankščiau buvo renkami, nes ankščiau rinkdavau daug ilgiau, dėl mano turimų reikalų. Po nušalinimo buvusio direktoriaus išrinkau naują vadovą. Kas man labiausia nepatiko, tai jūsų reikalavimų visiškas neskaitymas, arba jūs juos skaitote, arba neperskaitote, nes pamirštate įkelti nuotrauką su patirties taškai, o kiti jas apkarpo su piešimo programa... Netoli kandidatų nežinau, net ką paminėti, nes viskas buvo daugumos pildžiusių vienodas anketų gerumas.

 

Statistika

 

Pildė 17 asmenų

Praktikos trukmė 60 minučių

Kandidatai 3

Dalyvavo 8-14 asmenų

 

Kandidatai

 

Bosasa_Karka (Praktiką vedė 2015-07-10 17:00) - Seniai matytas atstovas, bet dar kažkam žinomas, kaip mafijos atstovas. Anketa buvo nebloga, kokybiška, norint kandidatuoti į direktorių. Stebėjimo metu dirbai mafijoje. Kalbant apie praktiką, tai, kad man jau visos tavo organizuotos užduotys jau buvo matytos daug kartų ir ne vienas kandidatas tokias rungtis darė, kaip šaudymas komandomis treniruočių zonoje, bet viskas gerai, nes čia teisėsauga ir reikia lavinti šaudymo įgūdžius. Paskui buvo rungtis visai nematyta, tai šaudymas su tazeriu, tiesiog nemoku paaiškinti, kai žmogus stovi ir bėga pas tave ir turi juos pakirsti elektros šoku kuo daugiau žmonių, man tai patiko, nes ji nebuvo man matyta. Paskui vyko pastato grobimas, ir atgrobėme iš pirmo karto. Tada vykome į kalną (patys žinote kokį) kur turėjome užlipti kuo greičiau, kol aš nepradėjau naudoti kliūčių. Praktikos metu darei per daug griežtą tvarką, manau, kad labai griežtos tvarkos čia nereikia, bet nepamaišys. Šiandien pasveikinsiu su 3 vieta direktoriaus rinkimuose.

 

Aidas_Gangster (Praktiką vedė 2015-07-10 18:10) - Daugumai žinomas veidas, kaip teisėsaugos ir nusikalstamos grupuotės žmogus, gebantis surinkti neblogą komandą. Stebėjimo metu buvai teisėsaugoje, nors prieš tai nusikalstamoje grupuotėje.  Vienas iš vienintelių, kuris nepamiršo įkelti patirties taškų nuotraukos... Praktika prisidėjo gan rimtai, nors visi tikėjosi, kad bus juokinga, iš tavo juokingų epizodų. Praktika vyko dviem komandomis, tai vyko lipimas su kliūtimis. Praktikantai sakė, kad ši rungtis buvo paimta iš Lafa_Marino. Na, aš nežinau, nes aš pas jį SPD nedirbau, tad ši rungtis man buvo nematyta. Paskui vairavimo rungtis ir atsiradę narkotikai, kuriuos greitai sunaikinome, nes nebuvo pasipriešinimo iš nusikalstamosios pusės. Nepastebėjau tik šaudymo rungčių, gal tiesiog pamiršai, arba rungtis vedei ganėtinai ilgai. Praktikos pabaigoje prasidėjo muzika, taip ir užbaigei savo praktiką. Esi buvęs PD direktorius ir mano nuomones buvai geriausias teisėsaugos direktorius prieš Felipe_Sanchez ir tikiuosi iš klaidų padarytų pasimokysi. Sveikinu su direktoriaus postu

 

Justas_Sanchez (Praktiką vedė 2015-07-11 14:00) - Gal ir žinomas arba labai ramaus būdo žmogus, nelendantis į aukštumas. Anketa iš visų pildžiusiųjų buvo pati kokybiškiausia ir geriausia. Stebėjimo metu tave pastebėjau dirbant mafijoje, aktyvumas patenkinamas. Norėjau jau vakar stebėti praktiką, bet pavargau dvi praktikas iš eilės stebėti. Praktika prasidėjo sunkokai, kiti tavęs nelabai suprato, ką jiems sakai, vyko grobimas, vos, vos buvo atgrobtas pastatas, bet ir tai kitų žmonių dėka. Man labiausiai man patiko tavo rungtys, nors ir sunkiai vadovavai, bet po truputį įsivažiavai. Parodei Jizzy klubo atgrobimo taktikas, paskui vyko buvusioje armijos bazėje pasišaudymas, paskui pasiėmėme malūnsparnius, bet taip ir nesupratau , kam jie buvo reikalingi, gal pasiekti tikslą kuo greičiau, nes praktikos pabaigoje buvo betvarkė, nes visi žvejojo, praktikantai siūlėsi žvejoti, o tu liepei toliau tęsti rungtį, bet tavęs nepaklausė, kol paskui praktiką pabaigei. Vien dėl to, kad tavo anketa buvo pati geriausia ir rungtys gan įdomios, tik tau trūko vadovavimo, bet aš tavęs nelabai įžvelgiu kaip direktoriaus, nes tu sunkiai surinksi komandą būdamas direktoriumi. Sveikinu su 2 vieta.

 

Naujasis Spec. būrio direktorius Aidas_Gangster

  • Patinka 20

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

swkn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

svkn 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

swkn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai sekmes su mafija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

swkn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

opa swkn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Gangsteris :D sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

swkn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai Aideška

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

swkn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

swkn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...