Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dexter_White

Peikiu PD direktorių Nike_Silver

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų V_P Dexter_White

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? PD darbuotojos nepateikė įrodymų už ką dariau non-rp ir jį tiesiog praleido be įspėjimų. Nesvarbu, kad jis dabar nebedirba PD.

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas) Direktorius

4. Įrodymai:
http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/133491-free-star-declas-samp/

Nėra įrodymų už non-rp darymą.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perašau papeikimą, kadangi buvau atsakęs ankščiau per telefoną. Pirma - Delcas nebe darbe. Antra - Užvažiavimas ant šaligatvio yra trajaktuojama kaip NON-RP, kadangi tame kelyje yra - dvi juostos vairuotojo, 1 juosta sustojimui mašinoms - baltos, o kita kelio danga - šaligatvis, kur vaikšto žmonės.. Tu turėjai sustoti ant baltūjų linijų, bet ant šaligatvio užvažiavai, tai štai tau ir NON-RP... Jeigu įdomu, darbuotojas už 2x NON-RP įtarimą, vieną jų nuėmė ir liko tik vienas.

 

Delco VIDEO -

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perašau papeikimą, kadangi buvau atsakęs ankščiau per telefoną. Pirma - Delcas nebe darbe. Antra - Užvažiavimas ant šaligatvio yra trajaktuojama kaip NON-RP, kadangi tame kelyje yra - dvi juostos vairuotojo, 1 juosta sustojimui mašinoms - baltos, o kita kelio danga - šaligatvis, kur vaikšto žmonės.. Tu turėjai sustoti ant baltūjų linijų, bet ant šaligatvio užvažiavai, tai štai tau ir NON-RP... Jeigu įdomu, darbuotojas už 2x NON-RP įtarimą, vieną jų nuėmė ir liko tik vienas.

 

Delco VIDEO -

 

Pažvėlk atidžiau video jį nustūmė ten :D 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Man neįdomu, kad jis jau nebe darbe. 2. Jeigu nematai jis mane gaudydamas jis su savo mašina mane taranavo į mano mašinos galą. 3. Jis su savo mašina mane nustūmė ant šaligatvio. Tai jeigu mane nustumia ant šaligatvio non-rp. NO I DON'T THINK SO.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Man neįdomu, kad jis jau nebe darbe. 2. Jeigu nematai jis mane gaudydamas jis su savo mašina mane taranavo į mano mašinos galą. 3. Jis su savo mašina mane nustūmė ant šaligatvio. Tai jeigu mane nustumia ant šaligatvio non-rp. NO I DON'T THINK SO.

Jeigu žiūrėti visa video įrašą tai matosi kad tu pats ten pasuki,o sustoji nes aš tave apšaudau,o poto pradedi bėgti nuo manęs.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu žiūrėti visa video įrašą tai matosi kad tu pats ten pasuki,o sustoji nes aš tave apšaudau,o poto pradedi bėgti nuo manęs.

Aš važiuodamas pastebėjau, kad man už nieką užmetei bėga. Važiuodamas pastebėjau, kad mane stabdai. Pasukau į šoną sustoti, o tu tipo ,,kietas metas'' pradėjai mane taranuoti iš galo ir plius apšaudei man rodė, kad mašina dega ir šokau į šoną, bet žinoma, bet koks nušokimas nuo mentų reikšia bėgimas. Okey. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nefreepost'inat, o laukiam kol DPi narys patikrins papeikimą...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tema rakinama

Pagr.administracijos suteiktomis žiniomis renkamas naujas vadovas.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...