Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lina_Cool_

Nick'ų istorijos

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki :) Man kilo toks klausymas kokia jūsų nicko istorija, nes nevisų žaidėjų užsivadinimai yra tikras jo/jos vardas. Kaip mano.


Galime pradėti nuo manęs. Kaip jau daugumą žino, o jei nežino, tai sužinos kad mano tikras vardas yra Kotryna. Bandžiau Kotryna_Malik nicką, Kotryna_Cool nicką bet kažkodėl netiko. Ir tada draugas sako bandyk betkokį ir man prie to "cool" kažkaip įsivėlė Lina..Ir prilipo :D 


 


Taigi papasakokite savo istorijas. :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

žaidžiau vienam projekte tiesiog norėjau naujo nicko tai kažkaip šovė į galvą Frix_, o pavardės tai nežinojau tai tiesiog iš lempos Frix_Lmm užsimečiau, lyg ir viskas okey, žiadžiau su tokiu, o čia atėjau tai norėjos taip pat naujo, tai tiesiog prie prieko užsimečiau Tony, o gale Frix ir gavosi Tony_Frix.. ;D paprastas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidžiau eiliniam serveryje kur rekordas buvo 21, ( 2013~) buvo nick Remigijus_Popp, poto nick keitėsi į dabartinį t.y Remigijus_Narcissus, į kitą projektą užsiregistravau su Remigijus_Soprano ( Nuo Povilo) :D Dar mano antras nick Rewas_Narcis. Nėr labai didelės istorijos..

 

Aj dar,

 

pas Lukas_Ganjaman buvo nick Ester_Qween man rodos :D Jei dar atsiminsiu parašysiu

 

pas Teh_Human ir Vuxas_Online (tuo metu buvo free admin senai) buvo nick Jeremy_Animal

Redaguota nario Remigijus_Narcissus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitas mano V_P yra pats pirmas ir dar iki dabar naudoju jį , buvau susikūręs kitą acc White_Blue kuriuo dabar nesinaudoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sw all , užsirenginau čia su tokiu nickų kurį naudoju iki šiol , vėliau keičiau savo Slapyvardį kituose serveriuose : Henry_Carter, Martin_Chan , Ghetto_Thug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na turiu 2 acc,Šitas mano pagrindinis o kitas antras yra Simple_Does.Na mano forumo vardas Martis_Rodriguez,nes mano tikrasis vardas Martynas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gavau pilietybę lt ir užsivadinau legaliu

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano pirmasis ir buvo Arnas_Pmv. Jis kilo nuo 1 serverio. Pamačiau kai vienas susikūra nicką Pmv_Pmv ir gavo kick. Tai ir sugalvojau šį nicką :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Projekte kur žaisdavo apie 80-100 žaidėjų su draugais kūrėm The Bonnato Crime Family, tai galvojau reikia itališko nick ir tiesiog random iš googles, ta mafija buvo geriausia serve, buvo labai idomu lošti, tais laikais net buvau pasiekęs unban prižiūrėtojo, bet... Kas buvo to nebebus (kaip jūs čia sakot). Tas projektas užsidarė, labai daug iš to projekto pabėgo čia, kita dalis į kitus projektus. Tad taip ir aš čia atsivilkau 2013 metais, kada buvo dėl savo elgesio išpopuliarėjęs tuometinis Arsenalo komandos futbolininkas Emmanuel Frimpong, jis man labai patiko dėl savo emocijų, gyvenimu už aikštelės ribų, tad ir pasivadinau jo garbei. That's it folks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

intike ieskojau rs nicko toki radau ir uzsidejau sampe..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvau Rokas_Zekis, žakas_Piteris Rokas_Energy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Arvydas_Torres (nuo 2012.07.21d).

 

Arvydas - mano tikrasis vardas

Torres - mano mėgstamiausias futbolininkas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

cigarėčių turejau ant stalo

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvau matęs žmogų su panašiu nicku kaip mano, pamaniau visai derinsis tas "Brother", tai ir užsiregistravau su šiuo nicku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ėjau namučio ir žiūriu ant kažkokio autobusiuko užrašyta „Bennet“, aš pridėjau i raidę, kad būtų biški mergaitiškiau. Šiaip norėjau pasivadint Erika_Ots, bet ta pavardė kažkokia žiauriai debiliška pasirodė, tai nafik, galvoju nesidarysiu gėdos.

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Frankis tai čia prieš kokius 5 metus šitaip vadinuosi tiesiog sulietuvintas vardas Frank , o Buggati tai labai patikdavo bugattčiai man ir norėjau užsidėti , nežinojau kaip rašo ir žvilgtelėjau į Augis_Buggati kažkaip forume užmačiau ir taip užsivadinau. Po kelių dienų sužinojau , kad klaidingai parašiau , bet tingėjau viską iš naujo pradėti tai taip ir liko. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagalvojau apie jūros dumblius ir sugalvojau tokį skelt Lukas_Dumplas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėdžiu prie pc, pi.st jaučiu hardui P.zdc perejo šaibom... Taip ir sugalvojau tą proga nicką.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ną norėjau padaryt Lukis_Myder,bet nelabai taip tinką,tadar sakau gal pabandyt su nickų Lukis_Green..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai pirmas nickas Rytis_Cola kitame projekte prieš 4 metus po 7 mėn atėjau čia susikuriau rytis_colaa 1d. palošiau ir pasikeičiau į Rytis_Boss turiu 35k tada sunorėjau naujo ir dabar 135k xp maždaug.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...