Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Just_Chill

Peikiu TAXI pavaduotoją

Rekomenduoti pranešimai

Sveikutis ir vėl, iš karto noriu padėkoti už pirmajį papeikimą ( šiuo atveju nevykusį ), kadangi turiu visus įrodymus.

Iš pradžių, įspėjimą gavai už tai, jog su kolega susipešiai racijoje, ir pradėjai jį vadinti toli gražu gražiai žodžiais. Vėliau, kai bandžiau konfliktą sustabdyti, pradėjai varyti ant manęs. Gavęs įspėjimą su savo kolega, nesustojai, pavadinai mane verksniu, grasinai, jog nebūsiu ilgai pavaduotoju, vadinai įvairiais žodžiai, dar pasakei, jog aš nuskriaustas, dėja, taip nėra. Gavai dar 2 įspėjimus už tai, jog nemoki elgtis racijoje, grąsinimai, keiksmažodžiai nu ir t.t, galėjau iškart mest bet laukiau kol praplyši. Žodžiu, viskas ko reikia apačioje.

Sumečiau visus įrodymus, kad prie nieko neprisikabintum.

ĮRODYMAI ( SPAUSTI ).


Iš karto pasakau, jog gali neatmazint, man vienodai. Įrodymai yra, esi pats kaltas, daugiau šioje temoje nekomentuosiu. Ramūnas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDD kitame projekte ? Forume man lankytis nieks nedraudžia, žaidime nebūnu. Gavęs pareigas atsisakiau ten kandidatuoti į direktoriaus postą kurį man siūlė. Žaidžiu tik lv.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://imgur.com/4OKoh1z

 "Proto Bokšte" , tai man įžeidimas. Tai pagal mano nuotrauką , pirmas įžeidei mane tu :)

Koks tu naivuolis, tavo traktacija irgi proto bokšto titulo verta. Parašyčiau labas, rašytum papeikimą, kad įžeidžiau. Beviltiška su tavim ginčiotis..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://imgur.com/HRtpXMJ - Dar pasakyk ,kad "laidini" ne įžeidimas

neįžeidimas, /baudimuose to nėra, taip, kad neišsigalvok. Žodžiu, viską spręs Fredis, nebefreepostink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[info=Tema laikinai perduodama pagr.administracijai, sprendimas bus keičiamas,temą laikinai užrakinu, kad nebūtų pašalinių pranešimų.][/info]

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...