Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


John_Juske

[ J'Juske ] Picerija

Rekomenduoti pranešimai

Grazumelis!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man kažkaip pats pastatas ir langai per dideli, o šeip įdėja nebloga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gražu ūsiau, jei šita šlamšta idėtų į serverį galėtu padaryti jog privažiavus prie langelio iškart galėtum pavalgyt maisto. :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gražu ūsiau, jei šita šlamšta idėtų į serverį galėtu padaryti jog privažiavus prie langelio iškart galėtum pavalgyt maisto. :)

Šlamšta kuriam tavo pirščiukai niekaip negalėtu prisitaikyti padaryti :) Ai taigi kam čia sakyti, vėl gvardija ateis ir bandys savo tiesa įrodinėti :) Miestas skirtingas niekur niekas ne bus keliamą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va čia tikrasis Juškės darbas.

Šaunuolis, tikrai norėčiau kad įdėtų į serverį.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai gražū! Paspaudžiau +rep,Sekmės kuriant toliau mappus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

slyksciai mapini, tuoj vemsiu

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Spuogai netrugdo mapint? 

Siaip kazkokie langai per dideli..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

slyksciai mapini, tuoj vemsiu

Taip pat slykščiai, kaip ir tu sau ant veido špakliu dėdi :)

 

Spuogai netrugdo mapint? 

Siaip kazkokie langai per dideli..

O dieve žmogau čia Internetas yra toks dalykas, kad leidžia matyti mane gyvai ir žinai, kaip atrodau. Nu blemba tu šaunuolis, galbūt savo intelektu aplenksi Einšteina

 

  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Biški per didoka bet labai gržaus darbas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip pat slykščiai, kaip ir tu sau ant veido špakliu dėdi :)

:DD ką ča ir ginčysies su beraščiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Erika_Benneti, 10 Sept 2015 - 23:29, pasakė:

:DD ką ča ir ginčysies su beraščiu. 

 

 

Opačky man žinai dar visas gyvenimas prieš akis, o tau mergyte jau ir dabar gyvenimas yra sugadintas 18 metų kiauras dienas sėdėti prie kompiuterio, oi gerai gerai pasitaisysiu 4 - 7 valandas, toliau tokiu metu kiekviena mergina normali galvoją kur jau nuvažiuos su savo vaikinu arba nežinau su draugė kur nors pakeliauti. O čia pofik prisijaukina mažu vaiku gvardija ir bando kažką įrodyti :) daugiau tusu galbūt ne tik adminas praslis per ž******* 

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11257868_1590404264543026_2960166116394845531_n.jpg?oh=a3878d2c16f2abac0f14bafb5e40db23&oe=56628418

Daugiau špakliaus daugiau vaikinu šalia, ar kitoks tavo lojimo šukis

 

Pirmyn įspėjimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Erika_Benneti, 10 Sept 2015 - 23:29, pasakė:

:DD ką ča ir ginčysies su beraščiu. 

 

Opačky man žinai dar visas gyvenimas prieš akis, o tau mergyte jau ir dabar gyvenimas yra sugadintas 18 metų kiauras dienas sėdėti prie kompiuterio, oi gerai gerai pasitaisysiu 4 - 7 valandas, toliau tokiu metu kiekviena mergina normali galvoją kur jau nuvažiuos su savo vaikinu arba nežinau su draugė kur nors pakeliauti. O čia pofik prisijaukina mažu vaiku gvardija ir bando kažką įrodyti :) daugiau tusu galbūt ne tik adminas praslis per ž******* 

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11257868_1590404264543026_2960166116394845531_n.jpg?oh=a3878d2c16f2abac0f14bafb5e40db23&oe=56628418

Daugiau špakliaus daugiau vaikinu šalia, ar kitoks tavo lojimo šukis

 

Pirmyn įspėjimai

 

:DDDDDDDd Valink nah, išsigimeli. Leisk paaiškinti, lilipute, kas yra laukas ir saulės šviesa. Išjungi kompą, išeini į lauką, nueini prie jūros, pasikloji dekelį, deginiesi, įdegi ir eini namučio. Štai kaip veikia „špaklius“. Mano gyvenimas tau mažiausiai turėtų rūpėti, nes tikrai jį leidžiu žymiai smagiau nei tu. Iškeliavus aš jau seniai, studijuoju tą programą ir toj šaly, kurioje svajojau, todėl ne tau kažką kalbėt apie išvažiavimus su vaikinais ar iškeliavimus su draugėm, kai su savo mergička susipažinai sampe. :D Tavo prikolai tokie patys mediniai kaip ir Coco roža. Eik mapint, mažas pideraste.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDd Valink nah, išsigimeli. Leisk paaiškinti, lilipute, kas yra laukas ir saulės šviesa. Išjungi kompą, išeini į lauką, nueini prie jūros, pasikloji dekelį, deginiesi, įdegi ir eini namučio. Štai kaip veikia „špaklius“. Mano gyvenimas tau mažiausiai turėtų rūpėti, nes tikrai jį leidžiu žymiai smagiau nei tu. Iškeliavus aš jau seniai, studijuoju tą programą ir toj šaly, kurioje svajojau, todėl ne tau kažką kalbėt apie išvažiavimus su vaikinais ar iškeliavimus su draugėm, kai su savo mergička susipažinai sampe. :D Tavo prikolai tokie patys mediniai kaip ir Coco roža. Eik mapint, mažas pideraste.

Wou wou mergyte čia matau kūlturingai ir etiškai niekas tavęs neiš mokino aikintis ar tai bendrauti su žmonėmis, net neturiu ką ir pridurti, kaip tave auklėjo, kas antram ar tai trečiam sakini vien keiksmažodžiai nu jo toli nuredęsi. "Špaklius " Tu geriau nenorėk, kad eičiau ir per tavo fb pasigilinčiau arba per tavo instagram daug ten nuotraukyčiu kur nesveiko sluoksnio užtepimai, na ką padarysi kai gimsti ne su veidu mielu, o su arklio roža :)" Iškeliavus aš jau seniai " ~ 1 mėn tai seniai na neblogai gyveni mergyte pasimėtusi tarp realybiu. Supranti, kas juokingiausia sakai eik ir toliaumapping ir t.t Bet taigi tu čia domiesi mano gyvenimu, čia per laida žinai, kaip atrodau, ugi mano, kad aš pidaras. Blembaaš nesuprantu, čia tipo ant tiek ogog, kad per visus galus gali matyti, kaip ir dulkino tave ? " Pidare " Blemba achujet čia tipo jeigu domiesi merginom, tai reiškia pidaras nueik pas gydytojus špakliukė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai paaugsi, tada pakalbėsim. Dabar vaikų nuomonė manęs nedomina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai paaugsi, tada pakalbėsim. Dabar vaikų nuomonė manęs nedomina.

Spuogai netrugdo mapint? 

Siaip kazkokie langai per dideli..

 

:DDD tu prieš rašant paskaityk ką parašai, nes blemba pilna argumentu galima pateikti ir rasti tavo nelogiškumo, suprasčiau blondine būtum, bet čia nepaaiškinama. Protas - Nerastas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Spuogai netrugdo mapint? 

Siaip kazkokie langai per dideli..

 

:DDD tu prieš rašant paskaityk ką parašai, nes blemba pilna argumentu galima pateikti ir rasti tavo nelogiškumo, suprasčiau blondine būtum, bet čia nepaaiškinama. Protas - Nerastas

 

Pas mane proto tiek moksluose, tiek gyvenime tikrai daugiau nei pas tave, tad tau tikrai geriau būtų patylėt. ;) Juokinga, kai apie žmogų sprendi iš plaukų spalvos: „Suprasčiau blondine būtum, bet čia nepaaiškinama“. Tavo mergička blondinė, todėl nelabai gražu iš tavo pusės taip sakyti. Oh dem, tu toks vyriškas. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ir saudot cia prikolus

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pas mane proto tiek moksluose, tiek gyvenime tikrai daugiau nei pas tave, tad tau tikrai geriau būtų patylėt. ;) Juokinga, kai apie žmogų sprendi iš plaukų spalvos: „Suprasčiau blondine būtum, bet čia nepaaiškinama“. Tavo mergička blondinė, todėl nelabai gražu iš tavo pusės taip sakyti. Oh dem, tu toks vyriškas. :D

Geriau būk paprastas ir garbingas, negu protingas ir melagis. Prisiklausyti reiktu prie šių žodžių tau, nes tikrai pačia didžiausia klaida kuria gali žmogus padaryti tai galvoti, kad jis yra protingas. Kiekvienas žmogus per visa savo gyvenimą negali tapti protingu labai, nes gyvenime daug ką reikia išmokti, taip pat ir pas tave palei tavo mokslus jeigu ten studijuoji. Tad sorriukas nepaėjo :) O tu žinai tokį dalyką palyginimas ? Ir žiūriu visgi aš dar įdomus jeigu čia rašai, o taip giriesi, kad neįdomus. Graudu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Omg, baik čia apsimesti filosofu ir eik mapint, neįdomi man tavo nuomonė visiškai. ;) Good luck.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Omg, baik čia apsimesti filosofu ir eik mapint, neįdomi man tavo nuomonė visiškai. ;) Good luck.

Jeigu būtų neįdomu būtum neatsakius į pranešima. Tad įdomus sutapimas kuris čia su logiką :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...