Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Max_Payne

Ką manote apie Max_Payne? | NUOMONĖS!

Rekomenduoti pranešimai

Taigi, draugai ir priešai, rėžkite ką manote apie mane, esu senas žaidėjas, žaidžiu nuo starto, tai manau jau žinote apie mane. Lauksiu jūsų nuomonių komentaruose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai normalus bičas, mėgstantis pabėgioti nuo agurkų :D geras admin'as, daug padedantis, bendraujantis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip pora kartu matytas nieko blogo negaliu pasakyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manrodos kad tu esi Lukas_Caffe ? td tai mldc toks zmogelis :||

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manrodos kad tu esi Lukas_Caffe ? td tai mldc toks zmogelis :||

Maybe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc. bachūras. Su juo yra apie ką pašnekėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas tu toks ? :D Neteko bendraut :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, gaila nepažįstu, tačiau žinomas žaidėjas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šeip dar esu naujokas ir tavęs nelabaij pažystu taij vistiek kažkiek nuomonės išreikšiu iš savęs :) .Esi draugiškas admin'as tikrai vertas ,padedantis taip manau nes kaip pirmą kartą atėjiau į serverį pamačiau pagirymą su tavo V_P taij pamaniau šaunus admin'as ne kaip kituose serveriuose moka tik stumt vieni ant kitų ir šeip esi maldiec žmogus :) .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na as nicka pakeites nesakysiu koks buvo nes noriu viska pradeti is naujo tad tu esi duxas.

Pradedi gerai :D .nervatuotas biški :DDD .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na as nicka pakeites nesakysiu koks buvo nes noriu viska pradeti is naujo tad tu esi duxas.

Ačiū už nuomonę, bet dūchas esi tik tu, kad prisišikęs ant tiek, jog nick keisti serveryje ir neprisistatyti kas esi, jei toks *Myliu Las-Venturas.lt* būvai su senu nick, toks *Myliu Las-Venturas.lt* ir liksi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar taip. Visų pirma jis yra, o gal buvo FTB darbuotojas, kuris ikišo gaisrininką į kalėjimą dėl to, jog važiavo su šviturėliai gesinti gaisro (NON-RP). Per jį sudegė namas, kuriame gyveno senis ir senė. Viso šito dar jam nepakakus, šis gaisrininkas gavo itarimo už kyšio siūlyjimą paprašius aprodyti FTB bazę už pinigus :| Vienu žodžius Payne'as yra blogas žaidėjas, kuris skriaudžia nekaltus gaisrininkus, senius ir senes. ANT LAUŽO TOKIUS :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar taip. Visų pirma jis yra, o gal buvo FTB darbuotojas, kuris ikišo gaisrininką į kalėjimą dėl to, jog važiavo su šviturėliai gesinti gaisro (NON-RP). Per jį sudegė namas, kuriame gyveno senis ir senė. Viso šito dar jam nepakakus, šis gaisrininkas gavo itarimo už kyšio siūlyjimą paprašius aprodyti FTB bazę už pinigus :| Vienu žodžius Payne'as yra blogas žaidėjas, kuris skriaudžia nekaltus gaisrininkus, senius ir senes. ANT LAUŽO TOKIUS :|

Tave ant laužo. :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tave ant laužo. :|

 

Buvau jau ten, nebeįdomu antra kart... :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malačius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...