Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Gang_Robis

[Skundžiu] Free Star Paulius_Dice

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Gang_Robis

2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Paulius_Dice

3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate:na buvo taip,į manę atsitrenkė pareigūnas Paulius_Dice,tada man sprogo mašina,ir jis spėjo manę surakinti,laukdamas kol išleis manę iš ligoninės,ėjau į forumą,ir grįžęs buvau išspirtas už afk,tad atsisėdau į jail 15 minučių... čia nieko tokio,poto privažiavo po kurio laiko Paulius,ir pradėjo dėti star už nebūtus dalykus,galėčiau rašyti darbuotojo papeikimą,bet jis gaus tik įspėjima,o aš kaip naujokas turėsiu sėdėti pusantros valandos dėl to kad kažkoks atsiprašant Vaikas,piktnaudžiauja savo komandomis? na jau ne,lai baudžia jį kitaip.... dar šiaip dėjo už relog -.-,labai norėčiau kad pateiktu įrodymus

4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas):

c42e74ef73d6e11153631a6691b49c60476.png

bd3a36a5fdeeed51a2a33c45a2d2a969818.png

81b6d36fee3d9d30e426b27cd1511ee4728.png

52350a3d36e23eecc7f87e7d02e798ed442.png

30ed610ce1a797a809f186010373e9aa975.png

 

 

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paprasyk administratoriu kurie gali unjailint manau turetu kadangi esi naujokas. O pareigunas turejo isteisinti naujoka ir star nedeti

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai atsiprašau, nes nemačiau kad esi naujokas draugas sake pagauti tave ir užmesti staru taip ir padariau sake jis turi visas ss kaip bėgai, bet dar neatsiuntė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai atsiprašau, nes nemačiau kad esi naujokas draugas sake pagauti tave ir užmesti staru taip ir padariau sake jis turi visas ss kaip bėgai, bet dar neatsiuntė.

Atmazai.com žinok pupa vistiek būsi nubaustas :*

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[info=Į šią Forumo skiltį, draudžiama kelti kaltinimus dėl Netinkamo įtarimo (Free-Stars). Kaltinimus turite pateikti Teisėsaugos specialiuose skiltyse: „Esu nubaustas už nieką“ pagal toliau nurodyta informacija.][/info]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...