Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Hanzer_Panzer

[APKLAUSA] Las-Venturas.LT Karštas LAIKRAŠTIS.

  

20 nariai balsavo

  1. 1. Ar norite jog būtų įsteigtas Las-Venturas.LT KARŠTAS LAIKRAŠTIS

    • Taip aš noriu jog būtų įsteigtas
    • Ne aš nenoriu jog būtų įsteigtas


Rekomenduoti pranešimai

Labą Dieną visi Las-Venturas.LT piliečiai y jus kreipiuosi su vienu iš svarbiaisių serveriu reikalu esu LAIKRAŠČIŲ mėgėjas ir noriu jūsų projekte įteigti laikraštį tik tam reike vieno iš jūsų pagalbos noriu jūsų paklausti ar norite jog aš būčiau jūsų serverio redakcijos pranešėjas t.y  LAIKRAŠČIO kūrėjas einant prie esmės laikui einant pamėgau LAIKRAŠČIUS realeme paslaulyje ir pradėjau kurti savo laikraščius ir kituose projektuose pradėjau kuriti savo laikraščius juos numesiu apačioje taigi laukiu jūsų atsakymų. Rašau greitai todėl nebus tiek kablelių tiek kitų dalykų kurie susiję su gramatika.


 


Mano vienas iš kurtų laikraščių


 


palaukite


  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nzn neleidzia balsuoti, jo sukurk jei tau tai sekasi ir jei manai jog pritrauksi zmoniu demesi 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

DĖMESIO : jeigu bus daugiau negu 10 PATINKA ir 10 Norinčių asmenų šio laikraščio įsteigimo tada kibsiu prie darbų ir pradėsiu kurti tiek forumo dizainą tiek ir laikraščio. dabar pagalvojete o kodėl ir forumo todėl nes šis manau dizainas jau jums atsibodo ir norite geresnio todėl bandysiu sukurti geresnį bei unikalesnį.


 


Geresnės kokybės laikraščio aprašas 


 


palaukite


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau galėtum tuo užsiimti, vis idomiau srv zaidejams bus paskaityti ;) sekmes 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiem ačiū kas balsuoja o kas nespėjo dar turi laiko 9 minutes ir tada bus sprendžiama ar daryti laikraštį ar ne.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

DĖMESIO ; Nuo šios dienos pradedama kurti gražus ir unikalus serverio laikraščio dizainas kuris pasirodys kaškur apie TREČEDIENĮ bandysiu kuo daugiau ir gražiau piešti be to gal y šio serverio forimą atvyks ir naujasis dizainas su rangais taigi galite tik laukti,


 


P.S - Del forumo rangų bei dizaino jei susitarsime su Invision_White ir padareinsime ko jis daugiau nori forume gal ir bus naujasis dizainas


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

DĖMESIO ; Nuo šios dienos pradedama kurti gražus ir unikalus serverio laikraščio dizainas kuris pasirodys kaškur apie TREČEDIENĮ bandysiu kuo daugiau ir gražiau piešti be to gal y šio serverio forimą atvyks ir naujasis dizainas su rangais taigi galite tik laukti,

 

P.S - Del forumo rangų bei dizaino jei susitarsime su Invision_White ir padareinsime ko jis daugiau nori forume gal ir bus naujasis dizainas

 

Kas tu čia naujasis serverio GFX'eris? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas dalykas seni idėk savo senesnius kūrybos darbus,nes nematom kaip atrodo tavo kurti laikraščiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas dalykas, kuri pirmiausia turi padaryt, tai išmokti gerai rašyti, nedaryti gramatinių klaidų, nes dabar skaitant tavo rašliavą, mane atbaido mintis, kaip tu galėtum iš vis kažką tai sukurti? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...