Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Lucky_John

Naujoko Lucky_John atsiliepimas.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi esu aš naujokas Lucky_John Las-Venturas serveryje. Viskas prasidėjo kai man su draugu atsibodo senas projektas, nes atnaujinimai kas puse metu, savininkas guli girtas prie norfos, prisijungia vieną kartą į serverį per metus. Kažkada mačiau šį projektą internete, taigi prisiminęs pasiuliau draugui pradėti.

 

Pradžia

 

Pradejau žaisti vakar(2015-10-26) vėlai vakare su draugu. Draugas pirmas užsiregistravęs pora kartu sakė pasivažinėjas liftu laukė manęs apačioje. As vos užsiregistravęs, net neprašiau pagalbos bet šalia atsirado adminas Edvinux_Ltu, kuris maloniai padejo man su draugu ir keliems kitiems pradžioje. Išsilaikėme teises su draugu, kibome i darbus. Dirbom limuzinu vairuotojais. Visai patiko. Pamatėme daug idomiu eventu. Vienas iš jų matematinė salyga. Aišku nesu matematikas tad nepavyko taip greitai kaip kiti suskaičiuoti. Kitą eventa pastebejome po kurio laiko "Lobio kasimas".  Visai sudomino tik nežinom kur jis yra :DD.(Butu gerai kad kas pasakytumėte komentare :D). Tada jau buvo 23h, turejau lipti nuo pc, taigi ilindes į gps pažiurėjau dar greit kokiu vietų yra. Pamačiau afk zona ir palikęs kompiuterį ijungtą nuėjau žiureti telika ir poto miegoti.

 

Sistemos

 

Sistemu mačiau daug nematytu(tas mane labai sudomino). Labai buvo įdomi sistema  kur užsidega namas, kiek žinau žmogus sakė, kad reikia gaisrininku, kad užgesintu. Originali teisiu laikymo sistema, mašinų turgaus, darbų sistemos.

 

Forumas

 

Pažaidęs serveryje, prieš lipant nuo pc užėjau i foruma parašyti pagirimo geram padėjusiam administratoriui. Ilindęs i foruma pamačiau labai idomu nematyta dizaina. Užsiregistravęs parašiau pagirimą ir biski pora minučių apžiurėjau forumą. Pamačiau idomu dalyka "Skelbimai iš serverio". Manau, kad ateityje bus dar daugiau panašių forume niekučiu tokiu.

 

Pabaiga

 

Ačiū žmonėms, kurie man padėjo pradžioje, daug paaiškino, bei už suteikta pagalba.

 

Susidariau gerą nuomonę apie šį serverį. Taigi ačiū kas skaitėte. Bye.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras atsiliepimas, Šaunu kad patiko , sekmės žaidžiant ;)

Susisiek su manim žaidime už atsiliepimą įteiksiu: 10,000€.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus aprašymas, manau tikrai nenusivilsi toliau žaisdamas čia, sėkmės. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atsiliepimas šaunuolis tikrai. Prisijunk į serverį ir aš duosiu 5'000.Šaunus atsiliepimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, kad patiko. Sėkmės servery ko nors pasiekt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs, sėkmės serveri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...