Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deimante_Miela

Reikia jūsų nuomonės.

Rekomenduoti pranešimai

Palagino gal žmogui kompas ir viskas..... reikėjo padaryt ft koks jo pingas tada buvai kentai dar ankščiau ten best su miela sueidavai o ta pyst ir paožino :D su tokiom  geriau nesueit

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mane kaip felipe uzblokavo man nelipo 2bankes ir buvo normalus pingas, tai gali pasitaikyti kad lagina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Palagino gal žmogui kompas ir viskas..... reikėjo padaryt ft koks jo pingas tada buvo kentai dar ankščiau ten best su miela sueidavai o ta pyst ir paožino :D

Man visi yra lygus, jei esi prižiūrėtojas tai turi žaisti sąžiningai, be to net nebaninau, tik nuomonės klausiu, kodėl aš mirštu nuo vienos kulkos, o į kitus kiek nori tiek šaudyk sako sampo klaida, kodėl tos klaidos ant manęs neveikia.

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai mielos zodis, neginu pro kentai bet ir neinu pries tave, bet reikia necytinti ateityje gal pasimokysi ir nenausosi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai če sinchronizacija žinokit če tave šaudyk kiek nori tau nelips, o kai i kitus šaudai tai viskas normaliai sinchronizuojas, aš jumis galiu išmokit sinchronizuotis. /sms exe

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Tikrai ne ne jam vienam nelimpo kulkos narkuose pasibugina ir nelimpa visai kulkos buvo ir Remigijui taspats ir Warningui ne jam vienam taip buvo,pasibugino ir viskas nebelimpa kulkos. Klaida kazkoke atsiradus narkuose

Gera vakara. Tai jo, būna aišku nieko nesakau, man irgi jug nekimba 2-3 nu MAAAAAAAAAX 5 kulkos, būna aišku visokių ten nesąmonių su tuo sampu, bet tu paskaičiuok kiek Kentas negavo kulkų, čia min. 20 kulkų. Nežinau kas turi būt per sampo klaida, kad visiškai dmg neina. Pingas +- 30~ todėl su tokiu pingu bent jau kas 3 kulka turėtu kibt (Normaliai) Nežinau. Fredas su Inviu kalbėjo kad čia kažkokia samp sinchronizacija, bet tai būtų įdomu jeigu visiem toks dalykas būtų, ne?

Su Rytis_Klemka kalbėjom :

 

 

[12:22:37] Remigijus: Invas ane?

[12:22:49] Remigijus:

[12:24:22] Remigijus: Jis sako jog lagas

[12:24:37] Rytis K*: kad man taip lagintu

[12:24:45 | Pakeitė 12:24:55] Remigijus: :D

[12:24:48] Remigijus: Nė vienos kulkos negauna pacanas

[12:24:53] Rytis K*: tg kaip tankas praeičiau pro visus :D

[12:25:05] Remigijus: Žukas irgi sako jog cleo arba kažko prisirašęs

[12:25:19] Rytis K*: grynai gi serveris rodo

[12:25:24] Rytis K*: kad pataiko į žmogų

[12:25:29] Remigijus: Nu ir ping +- 30~

[12:25:46] Remigijus: Būtų kokie 200 gal būtų kažkas kitaip, bet ir taip turi kibt nors viena kulka..

[12:25:57] Rytis K*: ten tam pirmam video

[12:26:01] Rytis K*: tg 4 vienu metu ten šaudo ir pataiko

[12:26:04] Rytis K*: ir nk :D

 

[12:27:03] Rytis K*: nu man asmeniškai tai ganetinai panašu į inv

[12:27:13] Rytis K*: jeigu būtų lagine, tai bent kokios jau kulkos būtų lipusios

 

 

PS. Messi kada į servą prisijungsi? Reik gesint biški kelis :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne ne čia tu kaž ka daryt nes va yra buve man pačem servo klaida kai šaudėmes su traycu abiem po 2 kulkas nelipo o čia db 10 kulku suleido ir nei viena :D nelipo nu ka žinau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonė yra tokia, kad čia yra tikrai naudoja Inv ar kaip sakė Lag.cs ar kitokį cleo, tai aišku yra ten sinhronizacijos samp klaida bet kiek teko susidurti nekimba nu 3-5 kulkos čia jau max daugiau kad nekibtų aš tikrai abejoju, kitą jam aiškiai matosi kad nelagina dėl ping tai jis normalus tikrai neaukštas, dar kaip stebi žaidėja ir jam lagina tai rodo kad dažnai išeidinėja ESC ir rodo tą laikroduka smėlio. dar vienas dalykas kad yra du video ir jie skirtingu laiku skiriasi tik keliomis minutėmis ir nemanau kad klaida taip ilgai veiktų, kitas dar dalykas kai vyksta ši klaida dažniausiai nelimpa nei tam žmogui nei kai pats šaudai kitam žmogui. Teisingas sprendimas manau yra tai kad tikrai naudojo ir manau galėtum pats prisipažinti. 

 

 

 

Va radau pačio Remygos daryta video va kaip atrodo ta Samp klaida iš tikrųjų matosi kad jam nelimpa visos kulkos ir tuo metu kai jam nelimpa jis kaip šaudo jo kulkos taip pat nelimpa kitiems va taip atrodo tikra klaida :

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=AJL6uW1HOwQ

 

 

 

Kuo man prisipažint? Kad nenaudojau? Niekas netiki, o norėčiau pakalbėt su pačiu Karoliu ir išsakysiu visą situaciją kaip buvo jis supras. Dar kartą sakau, kad nenaudoju. Niekada negavęs bano už čytus lv ir dabar su prižiurėtoju imsiu ir naudosiu, mąstykit galva. Jeigu ir nušalins pats sau žinosiu, kad nenaudojau ir tai narkų zonos klaida. O visi kas prieš mane yra LSV ir pats Remyga lsv ir už tai kad mane nušalintų tai čia ir taip aišku. Tiesiog jūs galvokit ką norit aš žinau, kad nieko nenaudojau. Ir beto tuose pačiuose narkuose visi šaudė į Irma_Mantas ten dar daugiau kulkų nelipo, bet panoro mane nuverst ir viskas. Dėl Irmos jeigu reikia įrodymų pilnas kanalas buvo LVH narių jie visi matė. O jūs nuomones rašykit aš po biškį jau atsirenku savus.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kuo man prisipažint? Kad nenaudojau? Niekas netiki, o norėčiau pakalbėt su pačiu Karoliu ir išsakysiu visą situaciją kaip buvo jis supras. Dar kartą sakau, kad nenaudoju. Niekada negavęs bano už čytus lv ir dabar su prižiurėtoju imsiu ir naudosiu, mąstykit galva. Jeigu ir nušalins pats sau žinosiu, kad nenaudojau ir tai narkų zonos klaida. O visi kas prieš mane yra LSV ir pats Remyga lsv ir už tai kad mane nušalintų tai čia ir taip aišku. Tiesiog jūs galvokit ką norit aš žinau, kad nieko nenaudojau. Ir beto tuose pačiuose narkuose visi šaudė į Irma_Mantas ten dar daugiau kulkų nelipo, bet panoro mane nuverst ir viskas. Dėl Irmos jeigu reikia įrodymų pilnas kanalas buvo LVH narių jie visi matė. O jūs nuomones rašykit aš po biškį jau atsirenku savus.

 

Anksčiau buvai MLDC kai neturėjai tu pareigų, o dabar save laikai, kaip serverio bamba numeris 1. Tai žinai...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ne dažnai,žmogus gavęs karūną,išlieka žmogumi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lol bahūrai jūs ką rimtai? :D Man LV serve, tik šitam serve dažniausiai neidavo gyvybės, kiek banų esu gavęs už INV nors jo net nenaudojau, gi čia aišku kad GTA būgas, man kituose serveriuose eina gyvybės kaip reikalas, o būtent čia jos nevisad eina. Kam jūs jį verčiat, gi ir taip aišku, kad nenaudoja. + Kai šauni kulką ir padarai 180 su SG, žaidėjams visiškai kitas vaizdas, todėl ir buginasi. Man kiek kartų nėjo gyvybės, čia serverio klaida, ne jo aš jum atsakau, bahūriukai. :]] Nuversit dabar už nieką, ai ai kaip negerai. :]]] 

 

p.s būnant prižiūrėtoju čytint? u wot m8

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ŠALINT NUO VISKO KRS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau, kad Pro_Kents naudojo INV, nes kodėl pvz mum taip nebūna, dar suprasčiau, kad nelimpa kokios 3 kulkos, bet čia daug daugiau nelipo...

Girdi kame prikolas tau ir ta diena nekibo nes lagino belekaip visiems tada kentas necytino nes ble kai tau lagino visas kanalas reke irma cytas video darykit, sakiau visiems kad cia lagas o dabar pats dar loji :DD nu tu duodi vyras 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ta prasme aš jūsų kartais visų nesuprantu. Kodėl? Nes ta prasme visi LSV rašot šūdus, jaučiu kiti net nežiūrėję to video, bet rašyt, kad tegul šalina. Verkiat, kad nėra serveryje žmonių,kad žaidžia vaikai, ožiai ir etc. O ką patys darot? Visi prie to ir privedat, nei ginu kentą nei ką, tiesiog, jis jau ne mažą laiką kaip prižiūrėtojas, ir ne vieną kartą būdavo tie narkai. Nemanau, kad jam būtų tikslas čytint, tam, kad susirinkt narkus? Patys pagalvokit, tiesiog Irma tau ir tada tikrai nekibo, o dabar rašai čia kažkokius šūdus. #LVLIFE

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia turbūt pirmas kartas kai sutinku su Deimantes nuomonę :D


Tai čytas , bet čj kentui jau pom buvo :)


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Video gal ir matome kad jam nepadarė žalos. Galvokime logiškai. Ar jis jau antiek *Myliu Las-Venturas.lt* kad tiek naudotu po 15-30sec in??? Koks žmogus turintis tokias pareigas taip akivaizdžiai chytintu??? Mana čia papraščiausias lagas.. Daugeliui žmonių taip gali atsitikti ir kas tada??? Jų laukia banas. Nemanau kad dėl šito reikia jį šalinti. Tikrai jis ne *Myliu Las-Venturas.lt* kad tiek daug naudotų. O jei ir nebenorėtų pareigų cheatintu skraidydamas bet ne naudodamas inv... Pažėkit kiek žmonių įėjo tikrai galėjo sulaginti. + Pažiurėkite į 1 video. Kodėl Irmai nekibo kokios 4-6 geros kulkos?? Manau dėl tos pačios priežasties - lago.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet jus ir trenkti žmonės esat *Myliu Las-Venturas.lt* reik žmogui turinčiam pareigas čytint? nebent esi toks trenktas kad gavęs pareigas isirašyt čytus ir čytint... visiem tuose narkuose lagina bet ne taigi visi užsimanė nuverti Kenta jūs kartais i save pasižiurėkit kokiu jūs magiju turit o ne i kitus kai patys ištrinsit tada teiskit kitus kad jie su čytais žaidžia. Kentas yra mldc ir nemanau kad yra *Myliu Las-Venturas.lt* čytint. Visiem buna lagina kiek esu šaudes ir pateikes ir net nenusiimai nei hp nei šarvai bet taigi nebėgu ir neverkiu dėl žaidimo. nebukit ožiai ir žaiskit draugiškai. Poto visi verkia kad mažai serveryje žaidėju tai visus išbaninam ir liks gal 20 snukiu serveryje

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks tolkas rašyti " šalint" arba " jam užlagino,ne jis ne čytas " ,jeigu Karolis pats nuspręs,ir taip čia aišku kad lvh rašys kad palagino,lsv ir teisėsaugą rašo kad šalint,juokinga tiesiog :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks tolkas rašyti " šalint" arba " jam užlagino,ne jis ne čytas " ,jeigu Karolis pats nuspręs,ir taip čia aišku kad lvh rašys kad palagino,lsv ir teisėsaugą rašo kad šalint,juokinga tiesiog :D

juokinga tu video bent ziurejai ? pirmas video narkuose ir paciam irmai neina hp, tu kai rasai savo pasakas paziurek video bent dar vienas cirko klaunas prisiraso cia

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...