Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Josh_Walker

Peikiu Danielius_Deims

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Josh`Walker ( JW)

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime:Danielius_Deims

3. Administratoriaus nusižengimas: Buvo tokia situacija . Vienas žmogelis buvo radijos eteriu , jis mane duxu išvadino . Aš atsikirtau , ir man dėjo mute , o jam ne . Tai kas čia per hujne ? Ir man įdomu , koks ten buvo įžeidimas . Kad gavau mute , už įžeidimas viešai ..

4. Įrodymai (būtina):

5c14a6ba6ee04755576ba9835e715fda255.png

Čia kai dėjo man mute už kažką :D

41f786fb8c6ca74b5c5eab6a17a0f217918.png

O čia kai mane įžeidinėjo ir jisai negavo mute .

e562194a6e25ad6e5ff8c2c0072f2b4a974.png

O čia , kad jis negavo mute

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebuvau pastebėjas. Pastebėjau kad tu prašiai ir tiek. O jei tau nepatinka, kad jam mute nedėjau tai rašyk į skundus.

Įrodymas už ką tu gavai: a05b28054ce3fbf1acdfe261e3604e68384.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tipo čia tokia sistema dabar jau ? Vienas stumia ir turi sėdėti kaip tu tarkim čia serve už duhą . ir net atsikirst negalim , nes iškart mute dės . O tas kuris pradeda tai nieko tipo pohui ane .. Jei tokį papeikimą atmes tai tada nh čia ant tokių prižiūrėtoju .

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tipo čia tokia sistema dabar jau ? Vienas stumia ir turi sėdėti kaip tu tarkim čia serve už duhą . ir net atsikirst negalim , nes iškart mute dės . O tas kuris pradeda tai nieko tipo pohui ane .. Jei tokį papeikimą atmes tai tada nh čia ant tokių prižiūrėtoju .

Vat kur mano kaltė? Įrodymus turiu? turiu. Tu nusižengiai? nusižengiai. Aš tuo metu nemačiau, valgiau blynus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jei tokia atmazke tai ką aš žinau . Tai tada man netyčia išsprūdo tas žodis ,,Niuhas" . Ir ką tik sužinojau , kad tavo Brolis yra tas Logitech , todėl jam ir nedavei mute . Viskas aišku čia su tavim :)

 

 

Va įrodymai , kad brolis yra Logitech_Beast . Brolis broliui nededa mute :D Vo tak per broli ir papeikimas parėjo ;)

5291727ef484f52a5eaaab8571b9065e220.png

 

09a406c146af2485a29e29f889c22ac6430.png

 


 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nu jei tokia atmazke tai ką aš žinau . Tai tada man netyčia išsprūdo tas žodis ,,Niuhas" . Ir ką tik sužinojau , kad tavo Brolis yra tas Logitech , todėl jam ir nedavei mute . Viskas aišku čia su tavim :)

 

 

Va įrodymai , kad brolis yra Logitech_Beast . Brolis broliui nededa mute :D Vo tak per broli ir papeikimas parėjo ;)

5291727ef484f52a5eaaab8571b9065e220.png

 

09a406c146af2485a29e29f889c22ac6430.png

 

 

 

Nedaskaičiau, atsiprašau. Maniau ar jis geras tas logitech. Atrašiau, kad geras ir tiek. O dėl brolio sorry. Nežinojau, kad jį turiu. Atsiprašiau žmogaus, kad aš ne taip supratau. Nuotrauka įkelsiu veliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu čia atmazai , gerai vsio užteks free postint .. Pažiūrėsim ką Miela pasakys .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[error=Papeikimas atmestas][/error]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...