Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ugniuz_Magic

Giriu Danielius_Daims

Rekomenduoti pranešimai

Anketa
 

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ugniuz_Magic.

Administratoriaus Vardas_Pavardė: Danielius_Daims.

Kodėl giriate šį administratorių: Šis puikus serverio administratorius man padėjo apsiprasti serveryje, buvo tarytum išsamus gidas. Šiandien rimtai pradėjau žaisti serveryje, jis mane parėmė, bei iš savo kišenės man davė pinigų, kuriuos panaudojome tinkamai. Tačiau jis davė iš savo kišenės, o serveriui parašė, jog tai padovanojo visa administracija. Matosi žmogus tikrai puikus, nėra savanaudis, yra aktyvus ir geras administratorius. Norėčiau, kad tokių žmonių žaistų daugiau šiame serveryje. Ką gi už tai ir giriu šį administratorių, būtų gerai, kad šis žmogus gautu kokią premiją už savo pastangas ir atsidavimą savo pareigoms.

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai malonu girdėti tokius žodžius iš būsimos serverio ateites/valdžios. Tiesiog gera nuotaika ir tiek. O tu pirmas man pasitaikei po ranka :D . Čia aš spjaudaus pinigais o vat naujokų reikia labiau. Manau tau patiks šitas serveris, kai kažkada jis patiko man. Sekmės žaidime, jeigu reikės kažkokios pagalbos maloniai lauksiu. Manau net įvesiu nauja tradicija. Šiandien administracija padovanojo tau mašina kita diena padovanos kitam. Bet čia ateičiai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...