Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Naujasis forumo dizainas

Rekomenduoti pranešimai

Asmeniškai man, tai čia kraupus dizainas, krv nejuokinkit jūs, iš kodo ( varikliuko pusės ) viskas čiki, bet jau nupiešimas tai nu *Myliu Las-Venturas.lt**i. Gerbiu Igną, bet akys trūkinėja nuo tokio dizaino. Turbūt, Inviok ( arba Marčiokai, kadangi žinau, jog turi invio paswordus <_<  :lol:  :lol:  :lol:  ), paskendęs esi jei tau čia gražu.

Jei dėl argumentų kodėl „kitiems“ serverio žaidėjams jis patinka, atsakymas esi tu, kuo daugiau panardys po šikną, tuo daugiau atsižvelgsi į juos, kita pusė tiesiog nematę daugumos projektų, nes sėdi užsisklendę kaip po užuolaida čia. Žodžiu, jei serveris nuplyšęs tai bent dizaino negadinkit. Ačiū, atsakymų į mano nuomonę nereikia, kadangi nei vieno iš jūsų nečiulbinu.  :ph34r:
 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Asmeniškai man, tai čia kraupus dizainas, krv nejuokinkit jūs, iš kodo ( varikliuko pusės ) viskas čiki.

 

 

 

Iš kur tu žinai, kad iš kodo viskas čiki jeigu tu gali matyti tik enspect element kodą, t.y. html css elementus ir daugiau nieko...?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dizaino šriftas tai ištikrųjų reikėtu patylėti.. kaip atnaujino dizaina išviso dingo noras užeiti į šį serverį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai labai gražus, senai reikėjo atnaujinti!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš kur tu žinai, kad iš kodo viskas čiki jeigu tu gali matyti tik enspect element kodą, t.y. html css elementus ir daugiau nieko...?

Nes Ignas S. dirbo prie kodavimo, todėl ir žinau, jog čiki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nes Ignas S. dirbo prie kodavimo, todėl ir žinau, jog čiki.

 

 

Ne nuo žmogaus vardo ar pavardės viskas priklauso...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nlb geras, krc gali piest nauja ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikėjausi kažko įspūdingesnio, bet šis dizainas tikrai nuvylė. Su tokia komanda galėtumėt ir geresnį sulipdyt.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitas dizainas nėra paimtas iš jokio interneto. Jis sukurtas visiškai nuo 0 (IP. Board forumo varikliuko neperkūrėm).

Okey, jis gal ir kurtas nuo 0, bet bent jai kuriat tai kurkit unikaliai, nes dizaineris pastangų visiškai neįdėjo, o šis dizainas atrodo kaip visi eiliniai IPB dizainai, tesiog jai jau stengetės kažką keist tai stenkitės tai daryt unikaliai, nes rmt atrodo paimtas dizainas iš intiko, pakeisti image ir paredaguotas headerio kodas.

 

p.s. katiks pastebėjau kad visdėlto yra gražių dalykų dizainei tai yra tops panelė ir buttonai fb, yt ir pan.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Okey, jis gal ir kurtas nuo 0, bet bent jai kuriat tai kurkit unikaliai, nes dizaineris pastangų visiškai neįdėjo, o šis dizainas atrodo kaip visi eiliniai IPB dizainai, tesiog jai jau stengetės kažką keist tai stenkitės tai daryt unikaliai, nes rmt atrodo paimtas dizainas iš intiko, pakeisti image ir paredaguotas headerio kodas.

 

p.s. katiks pastebėjau kad visdėlto yra gražių dalykų dizainei tai yra tops panelė ir buttonai fb, yt ir pan.

Ką tu išvis šneki apie dizainų kūrima, ar bent nutuoki kaip tai sunku yra padaryti? :D tu net rašyt nemoki lietuviškai. Kai tai išmoksi daryt tada ir kritikuok kažką. :D Dizainas gal ir nėra puikus, tobulas ar panašiai, tačiau šis dizainas yra unikalus. Kūrtas nuo nulio, neplagijuotas. Nemanau kad šį dizainą lengva sukoduot buvo, taip kad jau nustok pievas šnekėt ir lietuvių kalbos žodyną atsiversk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką tu išvis šneki apie dizainų kūrima, ar bent nutuoki kaip tai sunku yra padaryti? :D tu net rašyt nemoki lietuviškai. Kai tai išmoksi daryt tada ir kritikuok kažką. :D Dizainas gal ir nėra puikus, tobulas ar panašiai, tačiau šis dizainas yra unikalus. Kūrtas nuo nulio, neplagijuotas. Nemanau kad šį dizainą lengva sukoduot buvo, taip kad jau nustok pievas šnekėt ir lietuvių kalbos žodyną atsiversk.

Aš apie kodą nešneku, aš šnekų apie dizainerio darba, tai yra gfx'erio atliktą, o ne koduotojo, aš patikėk nusimanau daugiau nei tu apie tai ir nereikia čia vaidint didvyrio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

• Šaunus naujas forumo dizainas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai geras man patinka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš apie kodą nešneku, aš šnekų apie dizainerio darba, tai yra gfx'erio atliktą, o ne koduotojo, aš patikėk nusimanau daugiau nei tu apie tai ir nereikia čia vaidint didvyrio.

 

Amm parodyk savo skill'us darbuose, o ne žodžiuose. Aš irgi galiu sakyti, kad puikiai moku pvz pawn,  c++, ruby, php, mysql, c#, java ir t.t. nors moku tik kažkiek php, mysql, pawn. Žodžiu savo life goals reikią rodyti darbuose, o ne žodžiuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...