Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mantas_Exe

[Priimta] Mantas_Exe banned Apollo_Night (Celin_White, Good_Fors, Fin_Ozone, Xin_Jinping, Vortex_Willson, Young_Hunger ir t.t.)

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė: Mantas_Exe

2.Žaidėjo Vardas_Pavardė (kurį užbaninote): Apollo_Night (Celin_White, Good_Fors, Fin_Ozone, Xin_Jinping, Vortex_Willson, Young_Hunger ir t.t.)

3.Už ką buvo skirtas banas: Čytas, aš, kaip profesionalus čyterių gaudytojas, pasinaudojau teisėsaugos komandomis (dėdamas kliūtis), tam, kad patikrinčiau, ar jis inv. Ir tai pasitvirtino. Minutę, jis nieko nesupratęs, naudojo inv, bet poto atėjo į protą ir išjungė inv ir pradėjo imtis mašinos būklės procentai. Video matosi.

Ir gal šitoje temoje http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/139181-delete-ne-%C4%8Dia/&do=findComment&comment=1238694 norėjai parašyti jog tai, kad ne su tuo acc parašei, o ne tai, kad ne čia parašei :D Vnždž pasigavai, kurkis naują acc celinai, nes jau visi žino kad čia tu.

4.FOTO/VIDEO įrodymai (KAD ŽAIDĖJAS YRA KALTAS, PRIVALOMA):

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

snargli pažiurek i ping iškart 260 ir šeip ne aš ne tas kur tu nick vardini man px ka kiti masto žinai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

snargli pažiurek i ping iškart 260 ir šeip ne aš ne tas kur tu nick vardini man px ka kiti masto žinai

Prie ko čia pingas, jei būtų pingas, tai tu net į objektą neatsitrenktum, o dabar atsitrenki, sustoji, ir i šoninį bortelį atsitrenkei, ir tada taip pat nenusiėmė. O kad tu tas, kuriuos išvardinau tai jau faktas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...