Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ernis_Zuliksas

žūlikso dizainas!

Rekomenduoti pranešimai

• Visai toks nieko , man asmeniškai tai patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gal atsimerk Ignai kur aš tavęs kažka sakiau nervas jam ima tai tu atsimerk išpradžiu. Jeigu net nežinai kaip piešiu tai išviso patylėk ir šiaip tavo nuomonę visiems ph. Ir jeigu tavo šitas dizainas lv šūdo vertas net šūdservių projektų gražesni buna.  B) 

*Myliu Las-Venturas.lt* tu tik atvažiuok į vln durneli, puikiai žinau, kaip pieštas tas tavo dizainas. Nachui tu apsimeti tuo, kuo nesi?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gal atsimerk Ignai kur aš tavęs kažka sakiau nervas jam ima tai tu atsimerk išpradžiu. Jeigu net nežinai kaip piešiu tai išviso patylėk ir šiaip tavo nuomonę visiems ph. Ir jeigu tavo šitas dizainas lv šūdo vertas net šūdservių projektų gražesni buna.  B) 

E tu "varmas" girdi? Ką Tu čia bandai primest? Į Vilnių atvažiuoji - iš baimės ble vaikščioja. O per žaidimą bando kažką primest, Tu tą į akys pasakyk - protinguoli Tu. Liaumas kažkoks, graudu į tokį žiūrėt, ez šitas Tavo dizainas. - Nepatinka kažkas? Į akis man pasakysi. "GFX'eri" tu mažas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

9/10. Galetu pakeist i tokia spalva dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

E tu "varmas" girdi? Ką Tu čia bandai primest? Į Vilnių atvažiuoji - iš baimės ble vaikščioja. O per žaidimą bando kažką primest, Tu tą į akys pasakyk - protinguoli Tu. Liaumas kažkoks, graudu į tokį žiūrėt, ez šitas Tavo dizainas. - Nepatinka kažkas? Į akis man pasakysi. "GFX'eri" tu mažas.

 

tu gal pridaryk jibala strazdana krv, ką čia ahuielini by,bių prileses ?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble Ignai nesuprantu ko tu čia nervuojasi ar aš ant tavęs kažka sakiau visu pirma? tiesiog pasakiau savo nuomonę kaip ir tu išsakiai ja.. o Daumi tu už visus geresnis esi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble Ignai nesuprantu ko tu čia nervuojasi ar aš ant tavęs kažka sakiau visu pirma? tiesiog pasakiau savo nuomonę kaip ir tu išsakiai ja.. o Daumi tu už visus geresnis esi.

Gali eit nac.hui dabar, draugai niekada nestūmia už nugaros, tu net nežinai kaip viskas yra. gali man nerašyt, kad prastūminėčiau visur, gali eit inviui nardyt

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gali eit nac.hui dabar, draugai niekada nestūmia už nugaros, tu net nežinai kaip viskas yra. gali man nerašyt, kad prastūminėčiau visur, gali eit inviui nardyt

 

Jeigu ką moderatoriui negalima taip viešai keiktis. ']

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu ką moderatoriui negalima taip viešai keiktis. ']

ne ten nosi kiši 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pohui pohui toks dizainas , o tu *Myliu Las-Venturas.lt* Ignai apsiramink :DD sako gyvenima turiu :DD Turetum gyvenima nesinervotum taip del zaidimo kazkokio .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pohui pohui toks dizainas , o tu *Myliu Las-Venturas.lt* Ignai apsiramink :DD sako gyvenima turiu :DD Turetum gyvenima nesinervotum taip del zaidimo kazkokio .

čia ne dėl žaidimo, nesigilink. Žiūrių mažai įsp turi, galiu dar damest biški. Tema rakinama, nes offtopicas prasideda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...