Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Badis_Meile

Pristatau Badis_Meile

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Gytis

 

2. Kiek jums metų?: 20

 

3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva

 

4. Jūsų gyvenamasis miestas:  Kėdainiai

 

5. Kelintoje klasėje mokotės?: Baigęs

 

6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Mėgstu flirtuoti su merginomis ir tai mano hobis. :D

 

7. Jūsų zodiako ženklas: Jautis

 

8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Kuba.

 

9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Broli , 27

 

10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Tūriu bet neturiu nuotraukos kompiuteri.

 

11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Siaubo , Komedijos , Dramos , Romantiniai 

 

12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Klausausi visu muzikos styliaus išskyrus dupsteep

 

13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Mėgstamiausia būdavo tai Istorija , Fizika.

 

14. Jūsų gyvenimo tikslas: Laimėti Loterija ir puse paaukoti beglobems gyvunams :)

 

15. Apibūdinkite savo charakterį: Esu žiauriai pavydus žmogus dėl pavydo savo simpatijai/merginai galėčiau sužalot ir kitus asmenis , esu draugiškas ir mielas berniukas išklausantis ir padedantis. Klausau savo jausmu tai pat ir jais mastau o širdimi matau. Niekada neatsuku nugaros ir einu iki galo. Esu krč tobulas čj :D 

 

16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Gerbiu bendraujančius ir kurie žino savo verte , kurie nesikelia ir bendrauja maloniai ir neatsuka nugaros kaip reikia pagalbos. Ždž tokie kurie yra maladiec žiauriai linksmi ir t.t

 

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Krisu nemėgstu asilu kurie kelias ir bando vierhaut bet jiems nepavyksta nes gyvenime jie tik būna šiukšlės daugiau niekas.

 

18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Ieškausi naujo darbo , sunku toj lietuvoj kai nėra darbu :) Kažkada žaidžiau čia bet deja čia idiegta IP apsauga o su savo tikru nebegaliu žaisti nes VPSNET patyrė nuostoliu per mane :D tad nolaifinsiu forume :D

 

19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)

http://www.part.lt/img/63776771adcf730f6b24847a08ffdc67817.jpg

http://www.part.lt/img/7994c3450350081e86e2371630aab9e648.jpg

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kdl liudnas visose ft gal panikes truksta wiras ka :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

meilės šitam pacanui trūksta matos, neliūdėk liute...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klausiat kodėl liudnas ? nes buvau antra karta įskaudintas. Tikiu meile iš pirmo žvilgsnio kuri tikrai egizstuoja. Prieš 4 metus paleidau ta meile pats nenorėdamas.

Atrodė esu pasirengęs vėl naujai meilei ir atverti savo jausmus ir pasitikėti žmogumi vėl. Atrodė viskas gerai bet deja likau iskaudintas o sakė kad neskaudins ir mylės visada. Deja tai buvo tušti žodžiai kurie paliete mano jausmus ir paskui sutrinė viska į miltus. Po tiek laiko sunku kažką pajust žmogui vėl o atrodė kad vėl jaučiu visa tai širdutė vėl pradėjo plakti greitai kai pamačiau ja bet tai neilgam. Buvom susipyke su ja o ji atvarė pas mane ir krč neturėjau jei ką pasakyt nes taip smarkiai pykau ant jos kad *Myliu Las-Venturas.lt*. O kai pasakė kad esu mergišius išvis užpykau dabar nebendraujam mes bet ja aš prisimenu ir negaliu nustot galvot apie ja. Žiaurus tas romantiku gyvenimas taip esu žiaurus romantikas o čia yra didžiausia bausmė kokia gali tik būti :) 4 metus nieko nejutau jokiu jausmu kol pasirodė ji bet vėl gi buvau pažeistas kai mažas vaikas. Per toki dideli laika aš pagyjau bet neilgam.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klausiat kodėl liudnas ? nes buvau antra karta įskaudintas. Tikiu meile iš pirmo žvilgsnio kuri tikrai egizstuoja. Prieš 4 metus paleidau ta meile pats nenorėdamas.

Atrodė esu pasirengęs vėl naujai meilei ir atverti savo jausmus ir pasitikėti žmogumi vėl. Atrodė viskas gerai bet deja likau iskaudintas o sakė kad neskaudins ir mylės visada. Deja tai buvo tušti žodžiai kurie paliete mano jausmus ir paskui sutrinė viska į miltus. Po tiek laiko sunku kažką pajust žmogui vėl o atrodė kad vėl jaučiu visa tai širdutė vėl pradėjo plakti greitai kai pamačiau ja bet tai neilgam. Buvom susipyke su ja o ji atvarė pas mane ir krč neturėjau jei ką pasakyt nes taip smarkiai pykau ant jos kad *Myliu Las-Venturas.lt*. O kai pasakė kad esu mergišius išvis užpykau dabar nebendraujam mes bet ja aš prisimenu ir negaliu nustot galvot apie ja. Žiaurus tas romantiku gyvenimas taip esu žiaurus romantikas o čia yra didžiausia bausmė kokia gali tik būti :) 4 metus nieko nejutau jokiu jausmu kol pasirodė ji bet vėl gi buvau pažeistas kai mažas vaikas. Per toki dideli laika aš pagyjau bet neilgam.. 

Čia geriau to nerašyt, daug kas išsipizdavos ir tiek :D o šiaip ką žinau kažką apie tavę prisimenu, malonu, sekmės :PP

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia geriau to nerašyt, daug kas išsipizdavos ir tiek :D o šiaip ką žinau kažką apie tavę prisimenu, malonu, sekmės :PP

 

Nu man tai žinai kažkaip pokui nei papizdavos nei ką tik pasijuoksiu :D Malonu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Priviet, gaila kad nudegiai su meile. Būvo ir man taip. bet reiškia kad jį nebuvo ta sukuria eisi iki galo. o galbūt dar suves gyvenimas . :) sekmės tau ir neliūdėk. kažkada rasi sau vertą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, sėkmės serveryje.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...