Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domis_Tonito

Čytas Fred_Ronghetti

Rekomenduoti pranešimai

Ką čia spanksti?

 

http://imgur.com/Hq7N9jM

 Van Invio žodžiai kai rašiau jam dėl Irmos. Tas pats ir Fredui.

Nelimpa 2-4 kulkos viskas ok, suprantu, bet ne 18 :D Jam nekibo 18 kulkų, + turiu dar daugiau įrodymų kai jam nekimba, tai jam nekibo daugiau nei 18. Baikit atmazint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nelimpa 2-4 kulkos viskas ok, suprantu, bet ne 18 :D Jam nekibo 18 kulkų, + turiu dar daugiau įrodymų kai jam nekimba, tai jam nekibo daugiau nei 18. Baikit atmazint.

 

 

Supranti jog jam lagina. Kai mes su juo žaidžiam cs:go jo pingas būna mažiausias, bet jam labiausiai lagina, tas pats ir čia samp'e.. Atsigauk tonito bšk..

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man ir dažnai pingina bet kai šaudo tai būna kad 1-2 kulkos nelimpa,bet kad 18 tai čia nžn tikrai ne dėl pingo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nelimpa 2-4 kulkos viskas ok, suprantu, bet ne 18 :D Jam nekibo 18 kulkų, + turiu dar daugiau įrodymų kai jam nekimba, tai jam nekibo daugiau nei 18. Baikit atmazint.

 

Sutinku su Demonu kad jam lagina nes jis sampą lošia su žemu fps man irgi buvo tas pats kol dar turėjau senesnį PC lagino lagino tai kiba "čyteris" budavau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opaaaaaa , prigavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turėkit tokį medinį kompą kaip Fredo,tai ne tik 18 kulkų nelips, bet ir Invio mašingunas nekibs:D

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Arba visus (Irma, Kentą, Fred'ą) arba nė vieno. Inviui bus spręsti.

Nepūliuok su savo visus. Jeigu daugeliam nekimba tuose narkuose tai kūrva vistiek tą patį varo. Tu pažėk ir man nekibo tos kulkos ir irmai (sp pavas buvo tada), fredas *Myliu Las-Venturas.lt* imsim ir čytinsim mes kūrva su inv ar lag.cs kuriem cleo jau gal 2metai  ir visi juos puikiai žino... *Myliu Las-Venturas.lt* kliedi tu unban prž. Pasišalink tu pats man atrodo kūrva su tokia logika. Abejoju kad tas fredas čytino. Nes pačiuose narkuose visada taip. Lauke būtų tai taip suprantu, bet narkų sandėlys visada. Miela nepradėk verkt kad tau kimba visada narkuose pridedu kad ir tau kartais nekimba taip kad :) Laisvi.

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepūliuok su savo visus. Jeigu daugeliam nekimba tuose narkuose tai kūrva vistiek tą patį varo. Tu pažėk ir man nekibo tos kulkos ir irmai (sp pavas buvo tada), fredas *Myliu Las-Venturas.lt* imsim ir čytinsim mes kūrva su inv ar lag.cs kuriem cleo jau gal 2metai  ir visi juos puikiai žino... *Myliu Las-Venturas.lt* kliedi tu unban prž. Pasišalink tu pats man atrodo kūrva su tokia logika. Abejoju kad tas fredas čytino. Nes pačiuose narkuose visada taip. Lauke būtų tai taip suprantu, bet narkų sandėlys visada. Miela nepradėk verkt kad tau kimba visada narkuose pridedu kad ir tau kartais nekimba taip kad :) Laisvi.

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/140754-lukas-street-banned-ernioks-hockey/

Tau panašu kad visi pažysta pvz lag.cs:)? tai jai pažysta kodėl priima tokia ankėta. Ir tai čia ne betkas o ban/unban prižiurėtojas tai čia jau virs viršaus

 

Ir aš pats nemažai atveju turėjau kai sakė užbanink tą ir tą aš parašysiu remigijui ir priims iš karto 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai nu supratau, jei paprastam žaidėjui būtų taip atsitikę tai jis tikrai 100 procentų būtų čytas ir jy būtų galima banint ane? :D bet ne, čia Las-Ventyras.lt 15mečiai prižiūrėtojai gali čytinti ir jiems nieko nebus :D Ir nebemazinkit su tuo Pro_Kentu, dabar visi juo prisidenginėja, jei mažas fps tai vuon Mario lošt o ne sampa.


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tonito nespank. Taigi buna,kad nelimpa nors nieko nenaudoji

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Ai nu supratau, jei paprastam žaidėjui būtų taip atsitikę tai jis tikrai 100 procentų būtų čytas ir jy būtų galima banint ane? :D bet ne, čia Las-Ventyras.lt 15mečiai prižiūrėtojai gali čytinti ir jiems nieko nebus :D Ir nebemazinkit su tuo Pro_Kentu, dabar visi juo prisidenginėja, jei mažas fps tai vuon Mario lošt o ne sampa.

 

Tai čia visi mano tais video prisidenginės. Man tai ph jeigu unban prižiurėtojas neatsirenka kur inv kur klaidos tai pašol su tokiais. Gali kad ir prezidente prisidengt jeigu akivaizdžiai matosi kad naudojai tai ir viskas. Bet aš nesuprantu visi mato, kad narkų sandėlį visada šitie tipiški inv būna taigi čia klaidos yra. Ne. visi krokia kad inv, nors šimtą kartų mato kad tik narkų sandėlį nekimba. Va nekimbtų lauke ir pnš tai jo. O čia kad narkų sandėlyje nekimba tai lyčnai galiu teikt, kad galėjo ir nenaudot. *Myliu Las-Venturas.lt* kaip patinka klausyt kaip kriokia visi dėl mano tų video kaip pats žinau kad nenaudojau :DDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai čia visi mano tais video prisidenginės. Man tai ph jeigu unban prižiurėtojas neatsirenka kur inv kur klaidos tai pašol su tokiais. Gali kad ir prezidente prisidengt jeigu akivaizdžiai matosi kad naudojai tai ir viskas. Bet aš nesuprantu visi mato, kad narkų sandėlį visada šitie tipiški inv būna taigi čia klaidos yra. Ne. visi krokia kad inv, nors šimtą kartų mato kad tik narkų sandėlį nekimba. Va nekimbtų lauke ir pnš tai jo. O čia kad narkų sandėlyje nekimba tai lyčnai galiu teikt, kad galėjo ir nenaudot. *Myliu Las-Venturas.lt* kaip patinka klausyt kaip kriokia visi dėl mano tų video kaip pats žinau kad nenaudojau :DDDDDD

Tu tiesa sakai,bet tu Tonito paaiskint taip 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...