Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domis_Tonito

Peikiu Fred_Ronghetti

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domis_Tonito


2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Fred_Ronghetti ar kažkoks ten.


3. Administratoriaus nusižengimas: Įžeidinėjimas viešai. 


4. Įrodymai (būtina):


 


ir nereikia lialia jog čia vip pokalbis ar dar kas nors,  esmė jog įžeidė, jis gadina komandos narių gera varda, nafik išvis tokius ima...


 


 


1828518082d841d2c81e8ae3248173de579.png

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

fredis kerina visa lv, o tu ji trauki i smegduobe. buuuu

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

fredis kerina visa lv, o tu ji trauki i smegduobe. buuuu

Taip jis ten ir carrina su savo čytais...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar dėl įžeidimu pradekim papeikimus rašyt prižiuretojam,man net būtu geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kad ir kiek tu stengsies DPi nebūsi :D +VIP chate parašyta eik ir rašyk papeikimą į vipus  :D

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Juokingas bandymas nuvesti DPI :D

lox pasakyk tu man koks cia izeidimas? cia tau ne lohas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip jis ten ir carrina su savo čytais...

 

 

atsakyk man į klausimą, prašau hooliganų šūde

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

atsakyk man į klausimą, prašau hooliganų šūde

Atsigauk, prikepes prie to pc esi, eik y lauka, prasivedink galva ir pareik atgal, sako cerina, apgailėtina... Taip ir sakyk kad padlaižys esi ir nori panardit

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kad ir kiek tu stengsies DPi nebūsi :D +VIP chate parašyta eik ir rašyk papeikimą į vipus  :D nu n,x

Px man, įžeidei ir taškas, man giliai dzin ant tavo to DPI, man nereikia tavo pareigų, tik noriu kad taves nebeliktu, tu nesi nusipelnęs tokių pareigų supranti? Tu be to DPI būtum šūdas, toks koks ir buvai kol Sulte taves neprikišo į DPI.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kad ir kiek tu stengsies DPi nebūsi :D +VIP chate parašyta eik ir rašyk papeikimą į vipus  :D nu n,x

Fredka kai aš parašiau už tą patį papeikimą miela atmetė bet invis priemė tai ir šį kartą būsi nubaustas, tam esat prižiūrėtojai,free adminai kad rodytumėte pavyzdį kitiem žaidėjam sveikinu su 2/3 isp. 

 

Ar ne per daug leidžia šis jūsų serverio administratorius nemokamas?http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/141456-peikiu-fred-ronghetti/&do=findComment&comment=1249921 Manau, kad nesvarbu ar vipo pokalbiai, ar kas.. Vistiek, taisyklės pažeidinėja, įžeidinėja žmogų, forume tas pats vyksta.

Už įžeidinėjimus komandos narys gavo įspėjimą. Tikimes, jog tai daugiau nebepasikartos.

- I. White

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad komentuoju,

 

Nu bet kas per pieva čia? Parašo žmogus "lox" čia jau iškart papeikimų lietus. Gi *Myliu Las-Venturas.lt* čia tik žaidimas, nepatinka nežaiskit, šhulei tave loxu išvadintu, iskart pas direktoriu begtum skustis?

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ATSIPRAŠAU LABAI UŽ KOMENTARĄ !

 

Fredas kartais pasikaršuoją nieko tokio jug visi mes tokie, ir nereikia čia to papeikimo rašyti dėl kaškokio LOX parašė ir ką padarysi? Gal žmogus nenorėjo iškarto papeikimas,su tais papeikimais net ausis žiūriu apsišikti galėtumete. Aišku reikia kada reikia tikrai nieko nesakau o čia dabar vieną žodi parašė LOX. krč... Manau jūs norit jį nuversti nuo posto, bet patys kaip fredas rašė nebusit tokiais. Pats irgi Domi irgi nepirmą kartą esi nusikeikes į vip chatą.  Tad geriau patylėti o ne ožinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Px man, įžeidei ir taškas, man giliai dzin ant tavo to DPI, man nereikia tavo pareigų, tik noriu kad taves nebeliktu, tu nesi nusipelnęs tokių pareigų supranti? Tu be to DPI būtum šūdas, toks koks ir buvai kol Sulte taves neprikišo į DPI.

 

Tu Tonito ir taip šūdas esi, nuo pat kai atėjai į lv lošt, bei dėl tokio vaikiško įžeidimo papeikimą rašyt, nu vapšie...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*ištrinta*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tonito tu paklausk Volfso ar jis isizeide? Nes jam buvo tai skirta,o tu *Myliu Las-Venturas.lt* kas jo advokatas?

Jis jeigu nepildo tai jam nesumaise,o tu kai trenktas biski parasei.

Bandyk nebandes nebusi DPI 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ATSIPRAŠAU LABAI UŽ KOMENTARĄ !

 

Fredas kartais pasikaršuoją nieko tokio jug visi mes tokie, ir nereikia čia to papeikimo rašyti dėl kaškokio LOX parašė ir ką padarysi? Gal žmogus nenorėjo iškarto papeikimas,su tais papeikimais net ausis žiūriu apsišikti galėtumete. Aišku reikia kada reikia tikrai nieko nesakau o čia dabar vieną žodi parašė LOX. krč... Manau jūs norit jį nuversti nuo posto, bet patys kaip fredas rašė nebusit tokiais. Pats irgi Domi irgi nepirmą kartą esi nusikeikes į vip chatą.  Tad geriau patylėti o ne ožinti.

Reikia galvoti ką sakai, kodėl man taip nenutinka? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tonito tu paklausk Volfso ar jis isizeide? Nes jam buvo tai skirta,o tu *Myliu Las-Venturas.lt* kas jo advokatas?

Jis jeigu nepildo tai jam nesumaise,o tu kai trenktas biski parasei.

Bandyk nebandes nebusi DPI 

Aklas tu? Sakiau kad nesiekiu to DPI, ir išvis manau jog tokių naujokų nuomonė neaktuali tokiais klausimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Ne nu rimtas čiuvelis :D Ateina ož** paožina ir vėl dingsta :D Daedo dar trigrašį savo kiša :D Toks kietas buvo kai moderatorius TS buvo, prašiko modą, atėjo Messi su Gangsteriu į kanalą ir tyla. Žoždžio neprataria. Jasna čia su abiejais. P.S. aš noriu, kad taves Tonito projekte nebeliktų, tai va laisvas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aklas tu? Sakiau kad nesiekiu to DPI, ir išvis manau jog tokių naujokų nuomonė neaktuali tokiais klausimais.

Koks as tau naujokas avigalvi? nuo 2014 losiu metu LV serve 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne nu rimtas čiuvelis :D Ateina ož** paožina ir vėl dingsta :D Daedo dar trigrašį savo kiša :D Toks kietas buvo kai moderatorius TS buvo, prašiko modą, atėjo Messi su Gangsteriu į kanalą ir tyla. Žoždžio neprataria. Jasna čia su abiejais. P.S. aš noriu, kad taves Tonito projekte nebeliktų, tai va laisvas. :D

Tavo vaikiškos nuomonės niekas neklausia, tyliai buvai ir būni toliau :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks as tau naujokas avigalvi? nuo 2014 losiu metu LV serve 

Gerai kad ne 1996, neydomus esi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar yra taip, l.o.x tai yra žodžio l.o.c.h.a.s trumpinys l.o.c.h.a.s - iš kitos kalbos kilęs žodis kuris reiškia nevykėlį arba šiaip dužusi žmogų. Tai kaip matote tai nėra pagirimas, nejau jūs ant tiek kvaili kad jus pavadinus l.o.c.h.u jųs nusišypsot ir pasakot ačiū :D Žinau keletą variantų, pvz toks Smitas, Gangster ir kiti vaikučiai iš bankrutavusio LSV vaikų darželio.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats tonito ne ką geriau elgiesi rašai pisk tu ir t.t žmonėms. Mates pats kaip keikies, bet nerašau tų pap. jeigu labai gerai bendrauji su žmonėmis tai tada puiku tiesiog. http://www.part.lt/perziura/1b9aec69ecd39578bf31bd0ec012a5cb2.png Dar vis nesuprantu kaip tu free adminas dingai 6mėn kokia grįšti vėl free admin paloši kelis mėn vėl dingsti pora mėn....


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pats tonito ne ką geriau elgiesi rašai pisk tu ir t.t žmonėms. Mates pats kaip keikies, bet nerašau tų pap. http://www.part.lt/perziura/1b9aec69ecd39578bf31bd0ec012a5cb2.png Dar vis nesuprantu kaip tu free adminas dingai 6mėn kokia grįšti vėl free admin paloši kelis mėn vėl dingsti pora mėn....

 

Iš dalies sutinku, tačiau aš nieko neįžeidinėju, ant nieko nestumiu, nieko nesmerkiu, na jo ir aš pasikarsčiuoju, tačiau nieko negražiai nevadinu. O dėl neaktyvumo viskas yra suderinta su Administracija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš dalies sutinku, tačiau aš nieko neįžeidinėju, ant nieko nestumiu, nieko nesmerkiu, na jo ir aš pasikarsčiuoju, tačiau nieko negražiai nevadinu. O dėl neaktyvumo viskas yra suderinta su Administracija.

Tu *Myliu Las-Venturas.lt*,jeigu Volfsas neraso ppk tai neizeidimas jam,tai *Myliu Las-Venturas.lt* uz ji pildai??????? PVZ uz dux gavau mute nors dux rusiskai yra siela...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...