Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mantas_Exit

Skundžiu prižiūrėtoją Remigijus_Narcissus

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

 

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):

Mantas_Exit

2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė)

Remigijus_Narcissus gerbiamas unban prižiūrėtojas, kuris tikrai nėra korumpuotas :).

3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate:

Esmė tokia, norite kariauti kariausime, taigi gerbiamas Eimis_Sultan užbanino Irmis_Speed už čytus, esmė tokia, jog filmuotas video buvo be /sūvis ir ganėtinai neaiškus tačiau kaip sutarta, Remigijus po 1 minutės priimė papeikimą, tikriausiai net nežiūrėjęs, tačiau esme ne ta,esme, jog Irmis vla, o kitas žmogus kuris yra messio sunyno žmogus "lsv" gaujos narys , šneku apie Mantvis_Daedo kuris aiškiausiai naudojo no realod, na tiek to dėl inv galima išmazinti, ką mano nuomone padarė unban prižiūrėtojas... Taigi norėčiau, jog šio žmogaus veika būtų normaliai paanalizuota, nes jis ne pirmą kartą, elgiasi korumpuotai ir manau serverio valdžiai reiktų susimąstyti, nes koks čia žaidimas, kai asmuo kuris turėtų žiūrėti šališkai į situaciją, taip nežiūri ir gadina serverio prestižą ...      

 

Invisionai, šitokie valdžios žmonių išsišokimai yra netoleruotini mano manymu ir čia ir yra šio serverio problema, kad daugelis valdžios atstovų yra nešališki ir vertina situacijas kažkieno naudai ...

 

Dar galėčiau prikibti prie jo atbaninimų, bet ta tema palikime kitiems kartams, dabar akcentuojames ties tokia korupcija , kuri vyksta ne dėl priežasties ...

4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas):https://www.youtube.com/watch?time_continue=26&v=U52qEoc8IC0

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/142524-u%C5%BEbanintas-mantvis-daedo/

 

http://imgur.com/hCuisK8

https://www.youtube.com/watch?v=NtuDRcgxZqY

 

http://imgur.com/a/Jmahv

 

http://imgur.com/a/BCu2W

 

 

Šunys galit tylėti ir nerašinėti, jums tai neaktualu ...

  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šuo tai tik tavo motina nes jau rimtai pradedat nervinti su savo šunim sugalvojo ir visi paskui sako ta kentą, viską pasako jo nickas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na taip, juolab kad ponaiti Mantvi_Daedo nepirma karta pariša su tuo reikalu • -1 LSV


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Parašiau Inviui į skype, su jumis nėra nė prasmės kalbėt :D Nuversit - nuversit, galėsit mamai papasakot arba vaikam kaip nuvertėt mane, matau kad dėl žaidimo ir nužudytumėt ;D


 


P.S. VLA jūs irgi kas antras prisijungęs ir dar drįstat čia ardytis ;//


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šuo tai tik tavo motina nes jau rimtai pradedat nervinti su savo šunim sugalvojo ir visi paskui sako ta kentą, viską pasako jo nickas.

Atsiprašau kalyte , nebevadinsiu šuniu :(((   Ant motinos kietas stumti ??? Tai nueik dabar prie savo ir pastumk :) O teiginys messio šunys ne iš piršto laužtas, nes už akių pusė stumia jam, tačiau kai tik lsv atsidaro visi jau prie jo trinasi, graudu, kaip toks žmogus gali tapti kažkam serverio autoritetu :)

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau kalyte , nebevadinsiu šuniu :(((   Ant motinos kietas stumti ??? Tai nueik dabar prie savo ir pastumk :) O teiginys messio šunys ne iš piršto laužtas, nes už akių pusė stumia jam, tačiau kai tik lsv atsidaro visi jau prie jo trinasi, graudu, kaip toks žmogus gali tapti kažkam serverio autoritetu :)

Kalyte? matosi mokyklos nelankes kaip ir Poweris_Wade į sampą pripisęs eurų, taip kietas ant motinos stumti nes man gaila tavo motinos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Parašiau Inviui į skype, su jumis nėra nė prasmės kalbėt :D Nuversit - nuversit, galėsit mamai papasakot arba vaikam kaip nuvertėt mane, matau kad dėl žaidimo ir nužudytumėt ;D

 

P.S. VLA jūs irgi kas antras prisijungęs ir dar drįstat čia ardytis ;//

 

 

Tai tu unban/ ban prižiūrėtojas ir pripažysti, jog ir jūs ir kiti naudoja , tai kodėl nedarai tvarkos ????????? Visi turėtu būti tau lygus, tačiau taip nėra, o prie ko čia prie mamų bazarą rišate ??? Aš be priežasties nieko nerašau, taip kaip ir dabar ... O žemas lygis stumti ant žmogaus kurio nežinai ir kažkam jis yra svarbus ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tu unban/ ban prižiūrėtojas ir pripažysti, jog ir jūs ir kiti naudoja , tai kodėl nedarai tvarkos ????????? Visi turėtu būti tau lygus, tačiau taip nėra, o prie ko čia prie mamų bazarą rišate ??? Aš be priežasties nieko nerašau, taip kaip ir dabar ... O žemas lygis stumti ant žmogaus kurio nežinai ir kažkam jis yra svarbus ...

"Parašiau Inviui į skype, su jumis nėra nė prasmės kalbėt  :D" užbanins Mantvi, nes žiūrėjau į INV, o ne į no-realod.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau kalyte , nebevadinsiu šuniu :(((   Ant motinos kietas stumti ??? Tai nueik dabar prie savo ir pastumk :) O teiginys messio šunys ne iš piršto laužtas, nes už akių pusė stumia jam, tačiau kai tik lsv atsidaro visi jau prie jo trinasi, graudu, kaip toks žmogus gali tapti kažkam serverio autoritetu :)

zajabal su savo šunim jei ateina pas mane visi kas buvo prieš metus jau mano šunys , kad atėjo pašaudyt lapausiu p.s jūsų , tai jei jūs ateinat pas saimi/poweri tai jūs Saimio šunys , tai kiek girdėjau saimiss kaime gyvena tai atras vietą būda pastatyt galėsit palot :D

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kalyte? matosi mokyklos nelankes kaip ir Poweris_Wade į sampą pripisęs eurų, taip kietas ant motinos stumti nes man gaila tavo motinos.

;DDD Tau širdį skauda, kad aš jau baigęs mokyklą ir nesitrinu ties profkes išmetimo riba kaip daugelis iš jūsų chebros  :DDD Sakai aš kaip Poweris ??? Į žaidimus investuoju minimaliai, o pinigų tikrai turiu ... Ir man negaila jų leisti, o ne kaupti centus kaip jūs, kad sukrapštyti savaitgaliui, bent pora centų. Fsio kalba vyksta ne su tavimi gali tylėti, toliau į tavo komentarus nebus reguojama. Kaip ir remigijus raše jau parašyta inviui reiškiais tyliai sėdim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

"Parašiau Inviui į skype, su jumis nėra nė prasmės kalbėt  :D" užbanins Mantvi, nes žiūrėjau į INV, o ne į no-realod.

 

Jau kažkas virpėt pradėjo. Reikalai juda į priekį. Dabar remyga mum nesvarbus tas mantvis dabar visi pastebėjom tavo korupciją serveriui. Tebūnie kaip yra mantvis ar bane ar ne (jis tikrai čytino). Reikalai juda į priekį.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau kažkas virpėt pradėjo. Reikalai juda į priekį. Dabar remyga mum nesvarbus tas mantvis dabar visi pastebėjom tavo korupciją serveriui. Tebūnie kaip yra mantvis ar bane ar ne (jis tikrai čytino). Reikalai juda į priekį.

Tegul tikrina mane ir pažėsim ar buvo korupcija apie kurią ponas kalbi.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau kažkas virpėt pradėjo. Reikalai juda į priekį. Dabar remyga mum nesvarbus tas mantvis dabar visi pastebėjom tavo korupciją serveriui. Tebūnie kaip yra mantvis ar bane ar ne (jis tikrai čytino). Reikalai juda į priekį.

O tu Berniuk , ar tik nebūsi korumpuotas ? Vis mėgini saviškius VLA išmažint , tik gaila , kad nepaėjo ane ? Tau čia mažiausiai reiktu kištis į šitą ginčą .

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

;DDD Tau širdį skauda, kad aš jau baigęs mokyklą ir nesitrinu ties profkes išmetimo riba kaip daugelis iš jūsų chebros  :DDD Sakai aš kaip Poweris ??? Į žaidimus investuoju minimaliai, o pinigų tikrai turiu ... Ir man negaila jų leisti, o ne kaupti centus kaip jūs, kad sukrapštyti savaitgaliui, bent pora centų. Fsio kalba vyksta ne su tavimi gali tylėti, toliau į tavo komentarus nebus reguojama. Kaip ir remigijus raše jau parašyta inviui reiškiais tyliai sėdim :)

Gerai,pisk *Myliu Las-Venturas.lt* užpisai jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[info=Tema perduota pagrindinei Administracijai.][/info]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...