Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Eivydas_Geras

Peikiu Lukusus_Hitman

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Eivydas_Geras
2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Lukusus_Hitman
3. Administratoriaus nusižengimas: Labai labai nemaloniai su manim elgiasi forume,mane kaip suprantu pavadino krv,nu tikrai riek tokius salint,nes serve nemaloniai jauciuosi tarp tokiu priz
4. Įrodymai (būtina):  http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/143070-peikiu-gauju-priz-pro-kents/&do=findComment&comment=1257202

 

http://imgur.com/conYsnR

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D Nu tu ir grybas kas tu per by.bis atsiprasant esi kad jis su tavim mandagiai kalbet turetu?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Priz tikrai neturetu taip Grubiai ir nemaloniai bendrauti. ir iz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rimtai.jpg

 

Vien del to kad visi lygus, tai baudziam ka cia padarysi? arba wps salint ir ji i blista itraukt mldc. O tu kitu neklausyk nes jie tik ir nardo jam :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš ir gavau įspėjimą moderatoriaus  , kad rašiau nepagarbiai turėtu būt lygybę :)

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikėtu nubausti;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

,,kr.v" yra ne įžeidimas, o keiksmažodis... Jeigu įsižeidei tai tada pasakysiu kad tu ,,medis" tai ir įsižeisi?


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

,,kr.v" yra ne įžeidimas, o keiksmažodis... Jeigu įsižeidei tai tada pasakysiu kad tu ,,medis" tai ir įsižeisi?

 

Taip nes as nesu medis,o be to ne tave buvo ideja i Muhamorus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D Nu tu ir grybas kas tu per by.bis atsiprasant esi kad jis su tavim mandagiai kalbet turetu?

Tavo tėvas aš tad nekelk  balso

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

,,kr.v" yra ne įžeidimas, o keiksmažodis... Jeigu įsižeidei tai tada pasakysiu kad tu ,,medis" tai ir įsižeisi?

 

Manau Eivydas_Geras traktuos "MeD*s" kaip įžeidimą , ir beja kur tu rašiai šita žodį K*** tai įžeidimas pažiūrėk pats gražuoli :)

 

http://www.part.lt/perziura/deb86e3af0aeb69accdf569479f6f26b403.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

,,kr.v" yra ne įžeidimas, o keiksmažodis... Jeigu įsižeidei tai tada pasakysiu kad tu ,,medis" tai ir įsižeisi?

 

nera? eik tu :D, tai tu krv esi nes stoti uz bandele drozi :) kaip jauties? neisizeidei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nera? eik tu :D, tai tu krv esi nes stoti uz bandele drozi :) kaip jauties? neisizeidei?

Nu aš neiimu į širdį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nu aš neiimu į širdį :)

 

nes jos neturi arba tiesiog kitoks zmogus, as priimciau tai juoko forma, taciau kiiti zmones ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Manau Eivydas_Geras traktuos "MeD*s" kaip įžeidimą , ir beja kur tu rašiai šita žodį K*** tai įžeidimas pažiūrėk pats gražuoli :)

 

http://www.part.lt/perziura/deb86e3af0aeb69accdf569479f6f26b403.png

 

Aš nerašiau kad būtent jis yra ,,kr.v"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laisvi su savo tais įžeidimais. Kas pradėtų darytis jeigu lyderius už įžeidimus šalintume? :DDDD Juokinat jūs. Patys provokuojat ir bliaunat visi lsv tam forume. Tipo ahujieni. Paverkit dar gal atsigausit. Atsimūvinom tą jūsų papeikimų rašytoją ir net neprabilo taip, kad patylėkit jeigu vpš nepavezeliojat žodžiais. Micro daryk mikrobankę ir eik paverkt su lsv kartu ant pečių. Vsio lukusus gg mus šalina :DDDDDDDDDDDDDDDDDD Nes mes nenolifinam kaip lsv.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nes jos neturi arba tiesiog kitoks zmogus, as priimciau tai juoko forma, taciau kiiti zmones ne

Teisybe sakai,bet is draugo koki prikoliuka isgirst viskas ok yra juoko formoj,bet kai izeidzia mane kazkoks nepazistamas tai nekaip jauciuos ir man tai nepatinka 

Moito mano nuomone kaip tavo,bet ne visiems yr nesvarbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laisvi su savo tais įžeidimais. Kas pradėtų darytis jeigu lyderius už įžeidimus šalintume? :DDDD Juokinat jūs. Patys provokuojat ir bliaunat visi lsv tam forume. Tipo ahujieni. Paverkit dar gal atsigausit. Atsimūvinom tą jūsų papeikimų rašytoją ir net neprabilo taip, kad patylėkit jeigu vpš nepavezeliojat žodžiais. Micro daryk mikrobankę ir eik paverkt su lsv kartu ant pečių. Vsio lukusus gg mus šalina :DDDDDDDDDDDDDDDDDD Nes mes nenolifinam kaip lsv.

Pasiima svarbias pareigas ir kazka del aktyvumo sako,kad jie nera aktyvus??? JEI PASIIMI TOKAIS PAREIGAS TURI BUTI AKTYVUS,NES TAI YRA ATSAKOMYBE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Aš nerašiau kad būtent jis yra ,,kr.v"

 

Jei paskaitytum visus komentarus aikiai matos,kad tu tai man parasei,o koks skirtumas kam rasai? TAIP PRIZ NEGALI ELGTIS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesąmonė. Tave įžeidė forume o ne žaidime. Suprantu, taip negražu, bet dažniausiai patys ir išprovokuojat tokes nesąmones. Nusivalyk ašaras ir eik daryti namų darbų.


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei paskaitytum visus komentarus aikiai matos,kad tu tai man parasei,o koks skirtumas kam rasai? TAIP PRIZ NEGALI ELGTIS

O tai kaip man elgtis su tokiais kaip tu? Kurie for free rašo pap... Kad tipo įžeidžiau(nors ten neįžeidimas), ar kad Kents nematė ban anketos, kad ten VLA... Nes dažniausias lsv yra pagaunami už čytus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

O tai kaip man elgtis su tokiais kaip tu? Kurie for free rašo pap... Kad tipo įžeidžiau(nors ten neįžeidimas), ar kad Kents nematė ban anketos, kad ten VLA... Nes dažniausias lsv yra pagaunami už čytus...

 

Tikrai neizeidineti,o ramiai pasakyti arba panasiai,be to apie kenta vps yra kita kalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai neizeidineti,o ramiai pasakyti arba panasiai,be to apie kenta vps yra kita kalba.

Tai tu galvoji, kad jis visa gyvenima skiria sampui? Nu jis visai nepanašus į tave, gali nebijot...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nenorit visi nusiramint ir bbd ant visko?XD Melodramas keliat :D (galit nepyst proto, kad kažkam nardot, tiesiog juokinga)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tu galvoji, kad jis visa gyvenima skiria sampui? Nu jis visai nepanašus į tave, gali nebijot...

Ne apie ji kalba eina,o apie tave,tu pasielgei negrazei,grubei nepagal priz taisykles ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...