Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Justas_Marlboro

[Atmesta] UNBAN ARME_MAZILIAUSKAS

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arme_Maziliauskas

2.Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Domis_Tonito

3.Kodėl buvote užbanintas: Ale inv, invis jau sake , kad del neto cia man, aiskiai matos, ne su tuo kuriuo saudaus, is sono kulka ipiso, iskart nusieme hp, ir kai begioju, neima hp, kai sustoju , viska ima :)

4.Nuotrauka kurioje matoma jūsų bano priežastis: 
http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/143370-bantonitoarme-maziliauskas/&do=findComment&comment=1258778

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tame ir yra esmė, lag.cs kaii tu bėgioji nesiima HP, nebent pataikai kaip per LAG shot'ą. Ištiesių šio cheato dar neesu išstudijavęs, kaip jis veikia, bet mano akim SKIN shot servą jis padaro LAG shot, siuo metu yra kuriamas cheatas, kuris saudo lag shotu, t.y. rodo ,kur tau reikia sauti ,kai zmogus naudoja Lag.cs arba LAG shot serveryje.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tame ir yra esmė, lag.cs kaii tu bėgioji nesiima HP, nebent pataikai kaip per LAG shot'ą. Ištiesių šio cheato dar neesu išstudijavęs, kaip jis veikia, bet mano akim SKIN shot servą jis padaro LAG shot, siuo metu yra kuriamas cheatas, kuris saudo lag shotu, t.y. rodo ,kur tau reikia sauti ,kai zmogus naudoja Lag.cs arba LAG shot serveryje.

PASIKARTOJU, INVIS PASAKE, KAD DEL NETO CIA, KAS TAU DAR NEAISKU?:D Dar vienas klounas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PASIKARTOJU, INVIS PASAKE, KAD DEL NETO CIA, KAS TAU DAR NEAISKU? :D Dar vienas klounas

Tu kloune, pažiūrėk, pingas tavo nufilmuotas , 30-40 pingas, Koks tu *Myliu Las-Venturas.lt*, ką tu man pasakoji? :D Jeigu sėdi apsicheatines ir vaidini DM'erį, geriau lysk į teisėsaugą ir nebesirodyk DM'eriu sąraše nes gėdą darai...  Jeigu siuntiesi cheatą, pasidomėk kaip jis yra gaudomas, ir ko geriau nedaryti , kad nepasigauti...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu kloune, pažiūrėk, pingas tavo nufilmuotas , 30-40 pingas, Koks tu *Myliu Las-Venturas.lt*, ką tu man pasakoji? :D Jeigu sėdi apsicheatines ir vaidini DM'erį, geriau lysk į teisėsaugą ir nebesirodyk DM'eriu sąraše nes gėdą darai...  Jeigu siuntiesi cheatą, pasidomėk kaip jis yra gaudomas, ir ko geriau nedaryti , kad nepasigauti...

 

Laggas tik nuo pingo eina?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD PRIKOLISTAS NEGALIU! UZSKAITAU!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Evis_Jojo

Nuo tavo atmazo iskart eina suprast kad su lag.cs tai nebeatmazink cyteri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta!

žaidėjas nebuvo atblokuotas!.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta!

žaidėjas nebuvo atblokuotas!.

tavo mama nebent. 3kart jau unban gavau, nes invis aiskiai pasake, kad nuo neto man cia, klounai susirinke :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tavo mama nebent. 3kart jau unban gavau, nes invis aiskiai pasake, kad nuo neto man cia, klounai susirinke :D

Kokio velnio tu kiši tą invį, ką tu čia pjauni, tu supranti ,kad pingas parodo tavo LAG lygį, kloune tu :D Sako nuo pingo lagas priklauso, ne nu tu konkrečiai kibirbatis :D Nuo pingo nepriklauso tavo LAG Lygis, jis parodo tavo LAG , cituoju tave ,,Laggas tik nuo pingo eina?'' , štai tau atsakymas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokio velnio tu kiši tą invį, ką tu čia pjauni, tu supranti ,kad pingas parodo tavo LAG lygį, kloune tu :D Sako nuo pingo lagas priklauso, ne nu tu konkrečiai kibirbatis :D Nuo pingo nepriklauso tavo LAG Lygis, jis parodo tavo LAG , cituoju tave ,,Laggas tik nuo pingo eina?'' , štai tau atsakymas.

Tu gal rimtai dauztas, ar kas yra? Cia viskas nuo interneto, pohui koks pingas, man irgi yra buve 50 pingas bet kitiems rodo kad pataiko ir nelimpa, gavau bana uz lag.cs ir gavau unbana, parasiau del viso pikto inviui ir jis parase kad viskas del interneto rysio, tad tu nepisk cia proto *Myliu Las-Venturas.lt*.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Atmesta!

Žaidėjas nebuvo atblokuotas!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...