Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Justas_Marlboro

Free Star- Logitech_Wap

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Justas_Marlboro


2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Logitech_Wap


3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: tiesiog prisip*so, uždėjo star už įžeidimą nors buvo jam pasakytą "pisk n*", čia ne įžeidimas ;) kitą kart prieš einat į spd išmok taisykles.


4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): http://imgur.com/yTXPzwJ


 


P.S Mieli pareigūnai( kiti ), neatiminėkit narkų ir nebus tokių papeikimų, nes čia ne kiek dėl free star, bet dėl to, kad nark atima :) sėkmės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pisk n* aš traktuoju kaip įžeidima, sakyk ką nori, tačiau tu mane siunti į vieną vietą, ir taip mane įžeidi.

http://www.part.lt/img/f13ab96b7198429e2921a72931001e32955.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pisk n* aš traktuoju kaip įžeidima, sakyk ką nori, tačiau tu mane siunti į vieną vietą, ir taip mane įžeidi

traktuok kaip nori, bet aš turiu pilną teisę traktuoti, kaip ne įžeidimą, kadangi ir "agurkas" ir "pisk n*" nėra įžeidimai.

neišradinėk dviračio, nereikia kitą kart narkų atiminėti :)

 

haha, kozeris mano rankose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

traktuok kaip nori, bet aš turiu pilną teisę traktuoti, kaip ne įžeidimą, kadangi ir "agurkas" ir "pisk n*" nėra įžeidimai.

neišradinėk dviračio, nereikia kitą kart narkų atiminėti :)

 

haha, kozeris mano rankose

Dėja, gal tu leavinęs buvai :DDDDD ??? Agurkas traktuojamas kaip įžeidimas protinguoli. Laukiam valdžios atsakymo, jei turi pretenzijų rašyk į a.z. o nesirink čia tų free postu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiuo atveju reikėjo rašyti SPD darbuotojo papeikimą. Jau senai praėjo 24 valandos, nuo žalos padarymo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...