Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Hubert_Mcalster

Las-venturas.lt pirmasis editas.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, netikėtai pradėjau filmuoti video klipus serveryje, pradėjau vos tik vakar, šiandien užėjas į servery nusprendžiau nufilmuoti ką nors ir sueditinti.


Dalinuosi savo darbeliu su jumis ;)


https://www.youtube.com/watch?v=dQLGnvTaTnc


Vertinkit bei nepamirškit išsakyti savo nuomonės!


 


  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Simple, +R3P kad toliau judėtum

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apart sportiniu mašinu turgaus, dangoraižio ir stadiono, neiko gero neparodiai apie patį serverį, visa kita paprastam gta yra ka rodiai. Nekas.

 

Beto!

 

Koks mano nusistatymas yra prieš modus. Yra tokių kurię prisimodinę teksturų, mašinų, hud ir t.t. daro pristatymus ar kitokius edit filmukus. Mano nuomone tai gryna nesamonė! Kodėl?

Todėl kad tie kurie vos tik ką gyvenime pradėją lošti sa-mpą, ir nelabai supranta apie pačius žaidimus, ir jų galimybes, tikisi užėja į servį pamatyti tokį osum nerealu grožį kokiam video pamato, ir kas tada nutinka. Pamato, kad viskas yra daug daug kitaip, nėra taip gražu ir pnš, to pasekmė, ilgai neužsibūna jie tam serveryje.

 

Tai tiek.

 

Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apart sportiniu mašinu turgaus, dangoraižio ir stadiono, neiko gero neparodiai apie patį serverį, visa kita paprastam gta yra ka rodiai. Nekas.

 

Beto!

 

Koks mano nusistatymas yra prieš modus. Yra tokių kurię prisimodinę teksturų, mašinų, hud ir t.t. daro pristatymus ar kitokius edit filmukus. Mano nuomone tai gryna nesamonė! Kodėl?

Todėl kad tie kurie vos tik ką gyvenime pradėją lošti sa-mpą, ir nelabai supranta apie pačius žaidimus, ir jų galimybes, tikisi užėja į servį pamatyti tokį osum nerealu grožį kokiam video pamato, ir kas tada nutinka. Pamato, kad viskas yra daug daug kitaip, nėra taip gražu ir pnš, to pasekmė, ilgai neužsibūna jie tam serveryje.

 

Tai tiek.

 

Sėkmės!

Ačiū už pastabas, video pats nesistengiau kazka parodyti, nes atejau tik ismegint Fraps programeles ar "gerai filmuoja", tai nusprendziau galiausiai sueditinti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už pastabas, video pats nesistengiau kazka parodyti, nes atejau tik ismegint Fraps programeles ar "gerai filmuoja", tai nusprendziau galiausiai sueditinti ;)

 

Žinoma, su šituo vienu postu, nepakeisiu viso pasaulio mastymo, bet esu įsitikinęs, kad daugiau ar mažiau taip ir yra kaip sakiau.

Bent jau aš atsisakyčiau visų įmanomų modų, ir filmuoti kiek įmanoma labiau ant žaidimo "default" komplektacijos.

O editinant, video vengti visų įmanomų pagražinimų, efektų, apšvietimų. Žodžiu vengti visko kas pagražina ir pnš.

Taip aš daryčiau :)

 

P.S. nori kokių efektų, sužaisk su žaidimo nustatymais, ar tai rezoliucija ar brightness(apšvietimas), draw distance ir pnš :D kombinacijų krūvos galima prigalvoti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinoma, su šituo vienu postu, nepakeisiu viso pasaulio mastymo, bet esu įsitikinęs, kad daugiau ar mažiau taip ir yra kaip sakiau.

Bent jau aš atsisakyčiau visų įmanomų modų, ir filmuoti kiek įmanoma labiau ant žaidimo "default" komplektacijos.

O editinant, video vengti visų įmanomų pagražinimų, efektų, apšvietimų. Žodžiu vengti visko kas pagražina ir pnš.

Taip aš daryčiau :)

Na šiaip pagal skoni kiekvienam, man gražiau video žiūrisi su efektais ar modais, kiekvienas žaidėjas gali pasidaryti savo žaidimo komplektacija kaip jis nori , mano nuomone ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiūrint video tai atrodė, kad tiesiog pasiskraidymas čia. Pradžia būtų kaip pradžia, tą dalį galima įdėti į normalų video (tik jau ne pradžią). Bet kaip ir sakei - nebandei kažko padaryt, o tik pafilmuot pabandei. Tai jei tik tiek bandei - sekasi gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nsmn, muzika tai šuds iš kart išjungiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tokie smcm jau visiem dapise kai reikalas, reikia galvoti kazko naujo, jei nori susilaukti demesio, pvz kokie nors fpw modai ar kazkas kitko su istorija, milijonai tokiu smcm pristatymu neidomiu, kaip ir sis yra ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tokie smcm jau visiem dapise kai reikalas, reikia galvoti kazko naujo, jei nori susilaukti demesio, pvz kokie nors fpw modai ar kazkas kitko su istorija, milijonai tokiu smcm pristatymu neidomiu, kaip ir sis yra ;)

Dėkui už nuomonę. O ka turi omeni apie "fpw"? galbut turejai omenį "fps"?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui už nuomonę. O ka turi omeni apie "fpw"? galbut turejai omenį "fps"?

first person wiev ar kaip ten kažkoks:D nemažai pristatymų su juo mačiau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na jeigu tik vakar pradėjai, ir čia buvo tik taip kad pasimokint editint ar ten pafilmint. Šaunuolis, sėkmės kuriant kitus video. Pamegink sukurti kokio darbo pristatymą (mediku pvz :D)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

good, bet gatvės tuščios...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vakar pradėjai ir visai neblogai.
Tik galėjau kažką daugiau parodyti ne tik elegy modą.
Galėjai tąpati garbės taką parodyti kuris buvo <<<
Nu žodžiu normaliai.
+R3P.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apart sportiniu mašinu turgaus, dangoraižio ir stadiono, neiko gero neparodiai apie patį serverį, visa kita paprastam gta yra ka rodiai. Nekas.

 

Beto!

 

Koks mano nusistatymas yra prieš modus. Yra tokių kurię prisimodinę teksturų, mašinų, hud ir t.t. daro pristatymus ar kitokius edit filmukus. Mano nuomone tai gryna nesamonė! Kodėl?

Todėl kad tie kurie vos tik ką gyvenime pradėją lošti sa-mpą, ir nelabai supranta apie pačius žaidimus, ir jų galimybes, tikisi užėja į servį pamatyti tokį osum nerealu grožį kokiam video pamato, ir kas tada nutinka. Pamato, kad viskas yra daug daug kitaip, nėra taip gražu ir pnš, to pasekmė, ilgai neužsibūna jie tam serveryje.

 

Tai tiek.

 

Sėkmės!

Pasakei ir pats nepatikėjai. Šiais laikais visi prieš kažką žaisdami pasižiūri pačio žaidimo apžvalgas ir panašiai, o GTA:SA nėra naujas žaidimas, jį visi puikiai žino,tad efektai pristatymą tik pagrąžina. 

Šiaip apie patį video,nu aišku tik pradėjai,nu, bet reikėjo bent jau kažką su bent kažkiek veiksmo pafilmuot, o ne tuščias gatves. Antra tokie video,kur vien skraidai nėra įdomus,geriau daugiau kadrų,bet su minimaliu skraidymu. Apie patį editinimą dar nekalbėsiu,nes tik pradėjai,bet reikėtų spalvų šviesesnių ir muzikos linksmesnės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na edit'as neblogas, bet trūko nemažai ko, tačiau jei vardinčiau tai užtruktu gan ilgai, na, bet kadangi tai pirmas darbas - dovanotina. Gaila, kad edit'e nesimato nei vieno žaidėjo, o tai skatina sunerimti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas dalykas kurio man trūksta yra sampo efektai su jais daug gražiau atrodytu, kitas dalykas muzika, ji tiko pradžiai nes dainuoja fast car bet paskui filmavai kažka kitą taigi kita karta rinkis daina pagal filmuojama vietą. Na supratai.

 

O šiaip siūlau daryti pristatymus darbų jos nėra sunku daryti bet jei pasistengti gaunasi gražus. 

Taigi sėkmės tobulėjant ir manau pasistengęs kažka gražaus padarysi

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...