Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Svarbi informacija (skaityti visiems)

Rekomenduoti pranešimai

logo.png

 

Sveiki, taigi, kaip ir sakiau, šią savaitę turėsiu nemažai laisvesnio laiko, kurį skirsiu projekto darbams, šiandien (antradienį, kovo 22 d.) nusprendžiau paskirti tam, kam laiko jau senai reikėjo skirti - taisyklėms. Pagrindinis dėmesis buvo skiriamas įvairiems baudimams, suvienodinimams, kad viskas atiktų su kitomis taisyklėmis ir panašiai.

 

BŪTINA VISIEMS (YPAČ ADMINISTRATORIAMS) peržvelgti dalinai atnaujintus baudimo sąrašus bei taisykles (spauskite apačioje ant teksto):

 

Administratorių taisyklės bei kas gręsia jas pažeidus

Administratorių informacija

 

Kol kas baudimai bei taisyklės nėra atnaujintos pačiame serveryje, tačiau nuo šiol įsigaliojo šios taisyklės!

Jeigu turite kažkokių klausimų, pasiūlymų ar pastabų - rašykite juos čia! Ačiū!

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, dieną rašiau, jog padarytum tokį naują baudimą


 


Skelbimų naudojimas ne pagal paskirtį (įžeidinėjimai, nesąmonių rašymas ir pnš.) - 30 min. užtildymas


Kalbu apie tuos skelbimus kur yra "BOTAS" radistų bazėje.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siūlau sukurti atskirą temą "Būsenos atnaujinimų taisyklės" ir būtent ten surašyti privalomasias būsenos atnaujinimų taisykles (kadangi šioje temoje niekas nekreipia dėmesio į nurodytas taisykles bei už pažeidimus nėra imamasi jokių priemonių) bei paskirti žmogų (būsenos atnaujinimų moderatorių) kuris būtų atsakingas už būsenos atnaujinimus, kadangi dabar įžeidimai, reklamos, keiksmažodžiai, pirkimai/pardavimai būsenos atnaujinimuose liejasi laisvai ir už tai nėra baudžiama, o tai reiškią, jog taisyklės yra, tačiau pamirštos, todėl manau reikėtų jas priminti (tiems kas pamiršo).

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai sutinku su arvydo pasiulymu.

 

 

Siulau padaryti Administratoriu Analizes, Kodėl?

 

Puse administratoriu serverį yra neaktyviu o gauną nemokama administratoriu /atsimtialga ir viskas.

 

 

Nevisus paminesiu bet mano nuomonė kaip žaidejo.

 

 

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/8126-m%C5%ABs%C5%B3-serverio-vald%C5%BEia/

 

 

 

 

Irma_Mantas [nuo 2015-05-19]; (0/3 įspėjimai) (3 lv) Aktyvus,Dažnai padeda,daro eventus be priekaištu.

Domis_Tonito [nuo 2015-05-24]; (0/3 įspėjimai) (2 lv) Paskutini karta matęs eventa 2016metais 01-37 Na nebent tai skaitosi forumo eventai tai dabar kai tu suaktyvejai jis pradejo reikštis padare 2 forumo eventus per visus metus tiesiog žaidžia ir viskas.

 

Dėl pagalbos naujokams manau reiketų irgi biški Mitchell kad labiau padėtu žaidejams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi šiuo metu yra oficialios moksleivių atostogos, tuomet visi turi daug laisvesnio laiko, todėl siūlau padaryti kiekvieną vakarą ką nors pvz.: kuponų vakaras, eventą vieną kitą, arba tiesiog atsakyk į klausimus TeamSpeake... aš manau, jog pritrauktumėt žaidėjų tokiu būdu..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi šiuo metu yra oficialios moksleivių atostogos, tuomet visi turi daug laisvesnio laiko, todėl siūlau padaryti kiekvieną vakarą ką nors pvz.: kuponų vakaras, eventą vieną kitą, arba tiesiog atsakyk į klausimus TeamSpeake... aš manau, jog pritrauktumėt žaidėjų tokiu būdu..

Kiekviena vakara galbut neiseis, bet renginiu planuojame! :)
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką sukūriai šita tema ir parašei pora žodžių , kad pasistengsi dėl servo tai nieko nesako , nes +- 1'metus serverį savininkai nieko gero nedaro , Atnaujinimai vos ne ką įdėtas į tplv naujas medis vpš nieko gero , kažkur skaičiau tema  iš pgr adminu rašė atnaujinimai mūsų serverį daromi kas 3 dienas , šiuo metų daromi kas dvi savaites atnaujinimai vpš nka gera serverį ta pati rutina ( Ridos kelimas)  ( kaip darbai be pakvietimu vpš neegzistuoja) Radistai vpš 0 vertės darbas  . Dauguma rašys čia duok pasiūlymu , pasiūlymu žmonės prirašė 100000000 bet niekas nedaro tad patys nepasidarys ir Staska_Balkonas_Afganas lo pas :D


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dideli darba padariai 20min darbas :D 2016metu nuopelnas prirasyk dar i ta savo knygute 2016 metai: paraseme naujas dvi taisykles

 

dabar nebedirbsim puse metu iki:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įgyvendikit ,bent kurias idėjas yra tikrai šauniu del kurių projektas gali stipriai atsigauti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dideli darba padariai 20min darbas :D 2016metu nuopelnas prirasyk dar i ta savo knygute 2016 metai: paraseme naujas dvi taisykles

 

dabar nebedirbsim puse metu iki:)

Kadangi as buvau nuo taisykliu atitrukes (-5 man uz tai) as dirbau gerokai ilgiau nei 20 minuciu. Butu labai, kad perskaitytum kas yra rasoma virsuje.... Neturejau laiko projektui, dabar atsirado daugiau laiko, nezinau kas bus po savaites, bet kol jo turiu jis bus isnaudotas projekto darbams.

 

Ir siaip reiketu apsispresti ar peikti pagr. Administracija tada kai ji nieko nedaro ar tada kai ji kazka daro, nes peikti abu variantus yra siek tiek nelogiska. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi as buvau nuo taisykliu atitrukes (-5 man uz tai) as dirbau gerokai ilgiau nei 20 minuciu. Butu labai, kad perskaitytum kas yra rasoma virsuje.... Neturejau laiko projektui, dabar atsirado daugiau laiko, nezinau kas bus po savaites, bet kol jo turiu jis bus isnaudotas projekto darbams.

 

Ir siaip reiketu apsispresti ar peikti pagr. Administracija tada kai ji nieko nedaro ar tada kai ji kazka daro, nes peikti abu variantus yra siek tiek nelogiska. :)

+rep invi, nesupranta žmonės ,kad čia virtualus gyvenimas o yra ir tikras gyvenimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis,po biškį po biškį ir įsivažiuosi vėl į gerą ritmą. Mano pasiūlymas - daugiau dėmėsio naujokam, surengt kokį naujokų vakarą kaip seniau, šiaip kokių konkursų,kad jiem įdomiau pradėt būtų.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis,po biškį po biškį ir įsivažiuosi vėl į gerą ritmą. Mano pasiūlymas - daugiau dėmėsio naujokam, surengt kokį naujokų vakarą kaip seniau, šiaip kokių konkursų,kad jiem įdomiau pradėt būtų.

Naujoku vakaras yra planuose ;)
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invi tu mane nustebinai mldc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na gal tie žodžiai ir pasitvirtnis, bet norėčiau pamatyti kad koke dieną butu serveryje įdomi, kažką įmanoma sumastyti ir prisivilioti žaidėju tik rieke pastangų :) !!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonę, gal reikėtų duoti daugiau dėmėsio įdėjoms, ir daug dėmėsio naujokams, nes tik keli administratoriai padeda. 

O, šiaip tikrai pagirtina šaunuolis, kad dirbi. 

Norėtūsi, matyti daugiau žmonių serveryje, kaip seniau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...