Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Poweris_Wade

[Atblokuotas] Poweris_Wade baned Dovidas_Kiets

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Poweris_Wade

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Dovidas_Kiets

3. Administratoriaus nusižengimas:cytas jai jau jam taip lagina ir nelimpa kulkos save lai pradeda filmuoti video matosi kaip is emkes drozia ir nelimpa kulkos /// bei praeitam bane pats su sobu pasigavo tai tikrai matos jog turi visokiu magiju pingas tik atmazas kodel nelimpa :) ir dbr mazink kodel tau is emkes nelipo

4. Įrodymai (būtina):

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tu graudus, kas ka ta soba turiu, uzdrausi, sobas vapsie kitas dalykas o lag.cs inv dar kitas dalykas. man jokiu inv nereik kad jusu ta vla 1x7 padaryciau. Dar vienas verkia kai prapisat 1x7, nu jus graudus. Pristojo kaip kokie. As tame video grynai nk nematau, per /suvis rodo kad i mane pataike o tas istikro i medi pataike tai kame logika?? tu serva pirma sutvarkyk poto zmones banink. Sako su emke nelipo kaip tai nelipo paziek gyvibes imasi. Ka del sobo banina pohuj bet kad dar del givybiu visokiu tai jau nervai ima.

 

Imsiu tau as ir rizikuosiu dar vienu adminu ir vipu nauju kur 29 dienas galioja, logiskai pamastyk ir eik savo vergus saudyt mokink

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tu graudus, kas ka ta soba turiu, uzdrausi, sobas vapsie kitas dalykas o lag.cs inv dar kitas dalykas. man jokiu inv nereik kad jusu ta vla 1x7 padaryciau. Dar vienas verkia kai prapisat 1x7, nu jus graudus. Pristojo kaip kokie. As tame video grynai nk nematau, per /suvis rodo kad i mane pataike o tas istikro i medi pataike tai kame logika?? tu serva pirma sutvarkyk poto zmones banink. Sako su emke nelipo kaip tai nelipo paziek gyvibes imasi. Ka del sobo banina pohuj bet kad dar del givybiu visokiu tai jau nervai ima.

 

Imsiu tau as ir rizikuosiu dar vienu adminu ir vipu nauju kur 29 dienas galioja, logiskai pamastyk ir eik savo vergus saudyt mokink

 

  • Draudžiama turėti čytus, kurie palengvina, trigdo žaidimą. Turėjimas = naudojimas.

 

 

Taip kad pats išsidavei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Poweri gėda vpš dalini free banus nesiima normaliai tipo pasižėk žvairy gi viskas normaliai imasi tos hp ten iš m4 kai šaudė ir ėmėsi, o per sieną skaičiavosi, kad pataikė nors nenuėmė -,-. Pamėginkit ten užsistot ir pašaudyt per tą sienukę polibomu irgi skaitysis.


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

  • Draudžiama turėti čytus, kurie palengvina, trigdo žaidimą. Turėjimas = naudojimas.

 

 

Taip kad pats išsidavei.

 

 

Taigi cia nepaslaptis, gi bana buvau gaves uz soba. o vps ko tu cia lendi i ta  tema dink

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tu graudus, kas ka ta soba turiu, uzdrausi, sobas vapsie kitas dalykas o lag.cs inv dar kitas dalykas. man jokiu inv nereik kad jusu ta vla 1x7 padaryciau. Dar vienas verkia kai prapisat 1x7, nu jus graudus. Pristojo kaip kokie. As tame video grynai nk nematau, per /suvis rodo kad i mane pataike o tas istikro i medi pataike tai kame logika?? tu serva pirma sutvarkyk poto zmones banink. Sako su emke nelipo kaip tai nelipo paziek gyvibes imasi. Ka del sobo banina pohuj bet kad dar del givybiu visokiu tai jau nervai ima.

 

Imsiu tau as ir rizikuosiu dar vienu adminu ir vipu nauju kur 29 dienas galioja, logiskai pamastyk ir eik savo vergus saudyt mokink

pradek save filmuoti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pradek save filmuoti

 

A tu supranti kai as filmuoju man dar labiau lagina ir tada vos ne kaip inv esu ir pasaudyt nebeisein nes lagin.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Atmesta!

Žaidėjas atblokuojamas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...