Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rowland_Quradose

Kodėl nustojot žaisti lv?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi šiandieną man iškilo vienas klausimas. Kodėl daugelis žmonių leavina lv ? Galbūt dėl išimtų teisėsaugos sričių kaip FTB bei armija? O gal, kad Deividas_Britas apsileido ir nedaro atnaujinimu?  Na o gal tiesiog, jog savininkai nedaro jokių renginių? Ar įdėjo kokį atnaujinimą kuris jums nepatiko? Tiesiog rašykite kas jums serveryje nepatinka, kadangi norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, dėl ko leavinot lv.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniškai nerašiau jokiu leavinimu , bet prisijungiu i savaite valandai ir tai kai neturiu ką veikt , serveryje 50 žaidėju ir nėra ką veikt , atrodo kad tiesiog pasenes žaidimas kuriam tik stumt laiką gali važinėdamas mašina, tad atrodo kam to reikia kai yra kitų žaidimų .. Kiti sakys geras oras, mokslai bet visada buvo tai svarbu ir rasdavo laiko serveriui tad tikrai yra kitą priežastis nepiskit proto

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai va sakau, reikia atrasti kažką, ko trūksta serveriui, kad žmonės grįžtų žaisti čia. Mano nuomonę tai tikrai reikėtų gražinti klanus bei armija, žinoma pradžiai būtu sunku, bet vis geriau kažką išbandyti, jog pritraukti atgal žaidėjus.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pačio servo čia nekaltinu, nes leavines aš jau gal metus, tada dar px viskas čia būdavo, bet kodėl lyvinau, nes vps atsibodo, tas pats per tą patį, taip ir visuose serveriuose, jau man geriau kokį GMOD ar CSGO palošt kai noriu laiką prastumti, ten daug įdomiau, o čia ir senas, blogom grafikom ir dar beveiksmis žaidimas. Aišku mokslai irgi svarbu, į profke varyti tikrai neplanuoju, o į kolegiją, o jeigu visą laiką kažkokiam bereikšmiam žaidimui praleisi, tai ką zn.. Visitek kažkiek tą laisvalaikį turiningiau turėtum praleisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nes Britas pisiuną dėjęs ant serverio.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gs daugiau nieko :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai čia ir taip aišku,samp'as pats jau atsibodęs,juk nauji žaidimai išeina kurie geresni už samp'ą. Tiek metų vien šitą dalyka kai pražaidi viską pasieki ko nori ir ką daugiau veikt? nekaltinkit kitų

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai čia ir taip aišku,samp'as pats jau atsibodęs,juk nauji žaidimai išeina kurie geresni už samp'ą. Tiek metų vien šitą dalyka kai pražaidi viską pasieki ko nori ir ką daugiau veikt? nekaltinkit kitų

Tikra tiesa Arma,kadangi atsirado idomesniu zaidimu nei sampas,pvz gta5,CS:GO ir pns,ir kiti ko bando pasiekti pvz,free admin,direktoriaus-pavaduotojo posto,jei kas trugdo tai padaryti tai pasirenka leivinima ir iseina i kita projekta.Mano manimu tai sitas turi daug itakos ant leivo,beto man asmeniskai patinka LV nors kiek mazai losiu bet tikrai i kita projekta nejau ir neisiu bet uzsikabinau ant sito projekto nesigailiu cia atejes :)) Tad pagalvokim kaip reiktu pagyvinti Las-Venturas.lt serveri ;) gal paleiskim Skype bota gal padetu kaskiek ir pabandytu kiti sita projekta,na savo maza % nuomones pasakiau :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Emigravo laimės ieškoti užsienyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ka galiu pasakyt apie serva byb.ys k.iausai neidomu zaist,pilna oziu,nera atnaujinimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Priežasčių daug yra, ne tik mano bet ir kitų žaidėjų kurie paliko projektą. Ankščiau kaip serveris siekdavo 270-300 žaidėjų žaidimas nebuvo toks nuobodus nes veiksmas būdavo kasdieninis. Aš žaisdavau serveryje nes buvo žaidėjų kurie žaisdavo dėl manęs, o aš žaisdavau dėl jų ir su jais būdavo galima prastumti laiką. Laikui bėgant buvo galima matyt, kad žaidėjų kiekis krito. Krito dėl to nes šis virtualaus gyvenimo žaidimas jau praėjo savo geriausius laikus. Prisimenu kaip dar būdavo 0.3a versiją kurioje nežaisdavo daug žaidėjų galbūt po 100 kiekviename serveryje bet jie būdavo ištikimi. Karta keičia karta, jūs skundžiatės, kad mes seni žaidėjai leavinom bet nėra taip blogai nes mus jau pakeitė nauja karta. Dauguma žaidėjų subrendo ir jau yra pilnamečiai, o šiais laikais pilnamečiai nelabai žaidžia kompiuterinius žaidimus, o pradeda tikra gyvenimą. Galiu pasakyti, kad pagrindinė priežastis kodėl šiame serveryje nebežaidžia tiek daug žmonių yra patys serverio žaidėjai. Seniem serverio vilkam arba kitaip senbuviams sunku pripažinti, kad į žaidimą ateina nauja karta kurių amžius yra maždaug 11-14 metų. Atstatyti serverį kaip ankščiau nebus įmanoma, bet su savininkų darbu ir pačių žaidėjų noru serveris turi potencialo vėl pasiekti 150 žaidėjų per dieną. Taip netgi vasarą. Dauguma jūsų sako, kad serveryje žaidėjų skaičius kris vėl bet tikriausiai patys žinot, kad šiuolaikiniai vaikai geriau pakapos sampą namie negu eis su draugais gerai praleist laiką.

 

Grįžtant prie temos aš palikau serverį dėl to nes tuo metu serverio savininkai nevertino valdžios darbos. Pripažystu, kad serveriui skyriau daug laiko, bet už tuos metus valdžioje tikėjausi ko nors daugiau, kaip geresnių pareigų, o ne vienintelio žodžio Ačiū.

  • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikra tiesa Arma,kadangi atsirado idomesniu zaidimu nei sampas,pvz gta5,CS:GO ir pns,ir kiti ko bando pasiekti pvz,free admin,direktoriaus-pavaduotojo posto,jei kas trugdo tai padaryti tai pasirenka leivinima ir iseina i kita projekta.Mano manimu tai sitas turi daug itakos ant leivo,beto man asmeniskai patinka LV nors kiek mazai losiu bet tikrai i kita projekta nejau ir neisiu bet uzsikabinau ant sito projekto nesigailiu cia atejes :)) Tad pagalvokim kaip reiktu pagyvinti Las-Venturas.lt serveri ;) gal paleiskim Skype bota gal padetu kaskiek ir pabandytu kiti sita projekta,na savo maza % nuomones pasakiau :))

Nemanau, jog skybe botas padės, nes visi žino šį serverį...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ka galiu pasakyt apie serva byb.ys k.iausai neidomu zaist,pilna oziu,nera atnaujinimu

tai pirma paciam nereika kamnors blogo daryti kad pasiektu ''ozio,, lygi... atsirask koki pats idomesni projekta ir nekomentuok jei aesi leivines tu,maziausiai tavo nuomones nori kas,atnaujinimus daro kiek imanoma greiciau,ir kokybiskiau nes kitiems juk neiitiksi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai pirma paciam nereika kamnors blogo daryti kad pasiektu ''ozio,, lygi... atsirask koki pats idomesni projekta ir nekomentuok jei aesi leivines tu,maziausiai tavo nuomones nori kas,atnaujinimus daro kiek imanoma greiciau,ir kokybiskiau nes kitiems juk neiitiktu

Kas neidomu? Jei ROwlandas ir sako del ko leavinam tiesiai sviesiai pasakiau,senu laiku jau nebegrazins ir vsio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau, jog skybe botas padės, nes visi žino šį serverį...

na gal but jo bet bvk niekas neateina paziuret kokia cia atmosfera yra,o jai ir ateina tik cytus patikrinti ar pns gadint projekta..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas neidomu? Jei ROwlandas ir sako del ko leavinam tiesiai sviesiai pasakiau,senu laiku jau nebegrazins ir vsio

galbut yra kaskiek tiesos nez as :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Šiaip nei aš leavinau nei ką, tiesiog prisijungiu, pavažinėju ir atsijungiu. Tačiau dauguma žaidėju manau dėl to palieka projektą, kadangi Britas švelniai tariant bb dėjas ant projekto, nei daro atnaujinimus nei ką. Idėjų tikrai gerų pasiūlyta yra begalės, tačiau ar jos įgyvendinamos? Aišku, kad ne. Sistemos tos pačios, viskas tas pats. Vienintelis Invis stengiasi gaivinti projektą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

atsakymas i tavo klausyma yra labai paprastas tiesiog daugelis buvusiu zaideju suaugo, atsirado kitokiu poreikiu, ne vien sedeti prie kompo ir nesvarbu ar uz lango lyja ar sviecia saule.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

vien dėl to, kad pralaimėjau limoną ant skaičiaus :D

PILDAU: dar ir dėl to, kad prieš pora mėn. gavau l.ban 43k sekundėms ir dar neatblokuotas, wtf? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvau leavinęs prieš metus, bet nepavadinčiau to leavinimu, nes buvo konfiskuotas mano serverio bei forumo vartotojas, bet po metų laiko gražino Britas, tai vėl lankausi, ir nesiruošiu palikti šio serverio, kadangi nematau rimtos priežąsties tam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

geresni serveri radau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesakau, kad leavinau, bet nesakau, kad dar žaidžiu. Kartais prisijungiu dar, kad verslo pinigai kiltu :D . O šiaip tai nebelošiu, nes lošiu kitus įdomesnius nei samp`as žaidimus ir čia jau atsibodo tie patys darbai su pakv ir ta pati veikla.

 

Va jeigu visiems darbams įneštu naujovių kokių, ar net sugalvotų naują darbą su pakvietimu ir dar ne vieną tai tikrai atsirastu žaidėjų. O dabar tai neįdomu bet koks darbas. Radistai/Taksistai/Tralistai/Fūristai/EP/Medikas/GP visuose darbuose tik keli ridą ir viskas. Žinoma dar pasitaiko veiksmo kokio tarp teisėsaugos ir gaujų, bet ir tai nieko gero.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Samp'as vis dar einamas žaidimas, ir išliks jis toks ilgai. Tiesiog yra keli faktoriai dėl ko būtent žaidėjų skaičius nukrito.

 

 

Atsirado konkurentai, rimti serveriai, su rimtais skripteriais , sistemomis. O to pasekoje ,žaidėjai kurie žaidė čia, nuėjo ten kur žaidimas yra įdomesnis. O čia kas? Įkeliamas atnaujinimas, pusė atnaujinimo sudaro praeito atnaujinimo padarytos klaidos. Arba kaip tada atnaujinimą grąžino į praeitą versiją ir tiek ir tematėm jį :D...

 

Kaip kažkas ir minėjo, suaugo žmonės, arba žaidžia kitus žaidimus.

 

Atnaujinimų stoka. Dabar veiklos serveryje praktiškai nėra. Gaujas sudaro pusė serverio, teisėsauga žlugusi,10 procentų serverio žaidėjų afk zonoje, kiti darbai vos ne vos gali surasti darbuotojus kurie dirbtų. O dirbti visada nesinori, ir veiklų serveryje patyrusiam žaidėjui nedaug. Nebėra ko siekti daugiau. Jeigu žaidi be pareigų, tai labai greitai atsibosta, vienintelis dalykas dėl ko ateini, tai jog į verslą pinigai eitų, ir nedingtų koks namas :D

 

Išvada. Manau daug kas man pritartų jog jeigu būtų serveryje atnaujinimai. Ir turiu omenyje rimti atnaujinimai, kur klaidos nesudaro 70 proc atnaujinimo. Ir jog atsibostų juos skaityt. Tada žaidėjų tikrai būtų. O dabar galim guostis tik keldami ridas.  

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galvojau kad man sampas nusibodo, nes kai prisijungiu į samp nk ntr ką veikt, bet supratau man lv jau nusibodo. Tai tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...