Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Prisijungę žaidėjai: 0 / 0

Versija:


Rowland_Quradose

Kodėl nustojot žaisti lv?

Rekomenduoti pranešimai

Smurgių buvo ir bus. O rimti kentai kurie supranta, kad iš sampo naudos nulis, pradeda užsiimti kita veikla ir nėra laiko tam kompui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neber ka veikti tame serve, ateini tik pašaudyt ten narkuose ar šiaip dura pastumt.

Vienintelia veikla ka radau tai bunu teisesaugoj ir gaudyt nusikaltetlius bet ir ju dazniausiai 2-3 tebuna kuriuos per pora min pagauni.

 

visas misijas ivykdes ner ko ten ko siekt ar panasiai. Jau nauju misiju du metus laukiam o dar nera. Nu neblogai sakyciau ane? http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/86482-naujos-misijos-siūlome-kiekvienas/

paziekit kada tema sukurta.

 

Korupcija, freeadmin gali cytint o as ne. (turiu omeny irma) | Sakysit irma daves daug servery, nu as irgi daug daves jei ten praso pagalbos padedu ir t.t. o cytinu tik naktim kai 0 on, niekam nekenkiu tik stumiu laika nes nera ka veikt o bana gaunu o jis ne. tai wtf.

 

Parasyk kokiam Danny_Winston arba Edgaras_Mldc oz arba da ka nors prirasys papeikimu gausi ispejimu ir dar mute. Tai wtf?

 

Ikelia viena atnaujinima - sukuria 5 bugus. ir tai tie atnaujinimai retai kada geri buna.

 

drk priz, freeadmin. nei jie losia nei ka, tai na.huj ju nekeiciat i aktyvius kur normaliai isrinktu direktorius ir padetu, rengtu eventus ir t.t.

 

Patys savininkai jei palostumet pamatytumet ko reikia servui, surastumet bugus istaisytumet viska. bet jus jau senoliai tai laikot serva del pinigu, jums svarbu koki versla nupirkt uz lv saibas ir parduot uz tikrus pinigus. Visi geriausi verslai yra Las-Venturas.lt1234 ir t.t. tai wtf. o ten 5/20min nei 100k neverti laisvi visi.

 

Nu zdz norit pinigu, bet darot 0. Aj tingiu bevardint cia.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gyvenimas - smagus dalykas, kuris atima didžiąją dalį tavo laiko, tai ir prasmės lošti samp nebėra, nes visi išaugame iš to amžiaus ir siekiame tikslų, ieškome pažinčių ir antrųjų pusių, o ne beprasmiškai leidžiame laiką prie samp. Aš mečiau samp ir tikrai tuo nesigailiu nes, kad ir kiek tu internetinėje erdvėje laiko praleisi, tas laikas neatstos to laiko kurį praleistum realybėje, prioritetus susidėliojau ir pakeičiau mąstymą, to pilnai man užteko, jog leavinčiau sampą, kartais pasivaidenu per savaite, dvi vieną kartą, o visą kitą laiką skiriu tam kas nėra beprasmiška.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Korupcija - Irma_Mantas pasigavo su nametag, o vistiek su pareigom sėdi, čia gryna nesąmonė, nes kitą pagautų už nametag tuojaus pat užbanintų. Dėl jo ir keletos kitų žmonių čia nežaidžiu.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

per diena serveryje 30-40žaidėjų kur įdomumas žaisti kaip nustojau žaisti las-venturas.lt serveryje tuo metu atnaujinimai būdavo kad 1mėn tai čia nėra normalu kaip kituose projektuose kas savaitę, neskaitant ryžo projekto.

 

  • Baigiau žaist nes neįdomu su 30 snukių sėdėt serveryje ir kelti rida iš dienų į dienas.
  • Dėl menkiausių dalykų rašomi papeikimai, neina nei žodžio niekam pasakyti tuoj mute/papeikimas ir t.t
  • Ir šeip nesirodau samp pasaulyje.
  • Kita priežastis Irma_Mantas: čytas su pareigomis :/ nk gero.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gyvenimas - smagus dalykas, kuris atima didžiąją dalį tavo laiko, tai ir prasmės lošti samp nebėra, nes visi išaugame iš to amžiaus ir siekiame tikslų, ieškome pažinčių ir antrųjų pusių, o ne beprasmiškai leidžiame laiką prie samp. Aš mečiau samp ir tikrai tuo nesigailiu nes, kad ir kiek tu internetinėje erdvėje laiko praleisi, tas laikas neatstos to laiko kurį praleistum realybėje, prioritetus susidėliojau ir pakeičiau mąstymą, to pilnai man užteko, jog leavinčiau sampą, kartais pasivaidenu per savaite, dvi vieną kartą, o visą kitą laiką skiriu tam kas nėra beprasmiška.

Cool tutorial how to leave sa:mp and find another life :)

 

Šiaip jo visai įdomiai tu čia papasakojei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas su serveriu gerai. Tiesiog nemanykit, kad nėra tokių kurie lieka jaunais. Tas pats kaip su sa-mp jis irgi sensta ir jo žaidėjų gausos retėja. Kiti persimeta kitus žaidimus žaist, kiti į kitą projektą ir panašiai. Bet svarbiausia, kad daugelis išauga ir kimbasi į gyvenimą.  Kaip pasiklosi taip ir miegosi :) Sėkmės Las-Venturui visada išliks labai geras sa-mp projektas. Ir kas pradėjo čia žaisti tikrai patariu čia ir žaisti nepasigailėsit. Visi sako, kad britas tą , invis aną. O jie ne žmonės? Jie irgi turi gyvenimus ir ne tik samp'o skriptus ir problemas mato savo akiratyje. Manau jie irgi bando kažką megzti tolimesniam gyvenimui, nes vien iš šio projekto šeimos neišmaitins. Sėkmės visiems pasivaidenau ir aš.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas su serveriu gerai. Tiesiog nemanykit, kad nėra tokių kurie lieka jaunais. Tas pats kaip su sa-mp jis irgi sensta ir jo žaidėjų gausos retėja. Kiti persimeta kitus žaidimus žaist, kiti į kitą projektą ir panašiai. Bet svarbiausia, kad daugelis išauga ir kimbasi į gyvenimą.  Kaip pasiklosi taip ir miegosi :) Sėkmės Las-Venturui visada išliks labai geras sa-mp projektas. Ir kas pradėjo čia žaisti tikrai patariu čia ir žaisti nepasigailėsit. Visi sako, kad britas tą , invis aną. O jie ne žmonės? Jie irgi turi gyvenimus ir ne tik samp'o skriptus ir problemas mato savo akiratyje. Manau jie irgi bando kažką megzti tolimesniam gyvenimui, nes vien iš šio projekto šeimos neišmaitins. Sėkmės visiems pasivaidenau ir aš.

Nu sutinku su tavim, bet pasižiurėk i kitus projektus sakai kad las-venturas visada išliks labai geras? Pasižiurėk į Greenside,LS-RP (užsienio projektas) ir galiu tęst tęst ir tęst kur yra gan geresni projektai bet ir čia normalus. Bent paskutini kartą kai žaidžiau toks buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vistiek dydžiausia priežastis liks, jog SA-MP jau reiketų ir šiaip palikt, žaidimas jau senas, tad ir po truputi dingsta noras žaist, geriau padaryt šitam projektui ,koki kito pobūdžio serverį, ir šiaip projektą, manau daugiau atsirastų žmonių.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiog neidomu.. Pabandai užimti kažkokias pareigas ir tiesiog negali kadangi ''Korupcija'' ir panašiai..

Aplamai iš pradžių patys Administratoriai apsileido, i nemokamus priima tik tuos kurie jau yra senai buvę ar šiaip kažkada senai buvo nušalinti..

 

Tiesiog žodžiu nebėra ka veikt kaip seniau. Normalus žaidėjai lošiantys kaip ir kiti. O dabar 2016 nebėra to kaip buvo seniau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip tik daro atnaujinimus, bet atsirado serveris kuris lenkia visus tad reikia džiaugtis,kad liko tie ištikimieji !

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Cia losiau 2 metus ir niekada nerasiau jokiu nuomoniu apie mane ar leavinimu su siuo accauntu. Leavinau delto, kad nuhackino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dar čia nesenai, dar lošė 100~ vakarais, tada dar buvo įdomu žaist , LVH kovoja prieš LSV, savi už savus, visi jungdavomės, kad pasišaudyt, o dabar ką žinau šjp kelia ridą, nebėra įdomumo, ir taip nedaug likę, o papeikimų rašyt nesustojat. + nebėr to įdomumo žaist sampą, yra ir naujesnių žaidimų gi negu samp.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

durns :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nereikia dėti RCON banų už tai, kad kažkas, kažkaip, kažką pavadino, nes beprasmiška ir tai jau atsiliepė žaidėjų skaičiumi. Ir nereikia „ožių“ dabar padaryk kažką smagesnio, tai vsio turi papeikimus, mute ir pnš. Kariauja gaujos, parašo žmogus žodį „b*et“, tuoj stebėtojas užmutina, ne dėl to, kad tai admin pareiga, o todėl kad iš kitos gaujos ir mes pralaimim prieš juos, kitaip tariant neapykantos. Ir kita priežastis suaugo jau daug kas, o jaunų žaidėjų nepritraukta daug. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nereikia dėti RCON banų už tai, kad kažkas, kažkaip, kažką pavadino, nes beprasmiška ir tai jau atsiliepė žaidėjų skaičiumi. Ir nereikia „ožių“ dabar padaryk kažką smagesnio, tai vsio turi papeikimus, mute ir pnš. Kariauja gaujos, parašo žmogus žodį „b*et“, tuoj stebėtojas užmutina, ne dėl to, kad tai admin pareiga, o todėl kad iš kitos gaujos ir mes pralaimim prieš juos, kitaip tariant neapykantos. Ir kita priežastis suaugo jau daug kas, o jaunų žaidėjų nepritraukta daug. 

Sutinku. Bet šitaip yra visuose serveriuose. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, leavinau servą jau senai, nors sakiau kad visada žaisiu, kodėl? Nes visi žmonės sedėjo tik gaujose, nebeliko nei vieno bendraujančio senbuvio.. Leavinti norėjau jau kai Admin_Volk pasitraukė, bet nusprendžiau pasilikti, poto pradėjo mažėti žmonių, o kas liko tas gaujose/mafijose.. Žaidėjai tiesiog nebesimėgavo žaidimu... Darbai buvo tušti ir nieko dėl to nedarė... Dabar mąstau kad visai būtų faina palošti, bet prisijungi - pyst iš lempos nudeda. Prieš išeidamas savo 200k xp tiesiog po eglute padėjau, t.y. dovanų keitimuose... Ir nebežaidžiu. užsuku į webą, bet čia irgi nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu sveiki, leavinau todėl kad idėjas gerų pastangų galėjau pradėti patekti i visokiausius užsinietiškus RP servus kur viską turi daryti realiai su tam tikrom komandom o ne kaip LV kaimeliu pd /ant nuo pusęs metro + Žymiai daugiau žaidėju ir negalima daryt tokių dalyku kaip pasižiūri i foruma ai nu va davai pisam hebra pradėsim daužyt tuos ir tuos geriausias servas kurį paskutini kartą žaidžiau tai tik vienintelis ir geriausias LS-RP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu, žaidėjai leavina neturėdami ką veikti, kad serveris būtų įdomus, jame turi būti tai ko nėra kituose serveriuose, tad manau reikia gražinti klanus, ir pridėti naujų darbų, tiek su direktoriaus pakvietimu tiek be.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu, žaidėjai leavina neturėdami ką veikti, kad serveris būtų įdomus, jame turi būti tai ko nėra kituose serveriuose, tad manau reikia gražinti klanus, ir pridėti naujų darbų, tiek su direktoriaus pakvietimu tiek be.

Veiklos serveryje yra, o veiklą sudaro ŽAIDĖJAI. Todėl norint turėti ką veikti - reikia serveryje 200 žaidėjų, tada bus veiksmas, visai kitoks žaidimas, galima stebėti kaip viskas vyksta ir ko trūksta. Norėjot gaujų, jas gavot, dabar nebenorit, nu nelogiška, todėl aplink kiekvieną asmeniškai nebus šokinėjama tokiais dalykais, kad 1val serve yra gaujos, kitą valandą - klanai, ir taip kas valandą, nes tu to nori, kitas to, kitas dar to, o kitas žiūrėk kitko. Kiek žaidėjų - tiek ir norų, todėl daromas viduriukas ir serveryje yra VISKAS GERAI ties veikla, tereikia surinkti veiklos išnaudotojų.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vien dėl ožių... Tokių kaip Samp_Life,Tony_Kiss,Audrius_Karocia.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Trumpai pasireikšiu ir aš...

Aš pats las-venture pradėjau žaist būdamas dar 15 metų, tada didžioji mano dienos dalį sudarydavo būvimas lauke su draugais ir kompas kompas kompas. Dabar man yra jau 18 mėtų, sampo normaliai negrajinu, daugiau kaip pusę metų, nes tiesiog nebeįdomų, ir vis tiek metai daro savo, nes visgi pasikeičia požiūris į gyvenimą ir į visokius kitus dalykus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš mečiau dėl gyvenimiškų priežasčių.Atsirado noras ir labiau pasportuoti ir daugiau laiko su draugais praleisti,kadangi su jais realybėje gali daugiau susigalvoti veiklų nei dabar serveryje.Žinoma dabar esu tame laikotarpyje kai grįšiu kadangi vasarą naktys laisvos,bemiegės tai bus proga prisiminti tuos laikus ir bandyti į juos sugrįžti.Neslėpkime ir to,kad atsirandu vienas super stiprus serveryje Roko ir Aivaro kuriam žadėjo gerą ateitį,tačiau jos nebus vien dėl to,nes šis žaidimas jau atgyvena ir kažkaip manau kad jam eina paskutiniai metai iš viso kaip jis egzistuoja tarp elito,o galbūt netgi jau dabar kritęs.O las-venturas turėjo tik gerą praeitį ir tuo jis liko garsus.Dabar galime jį garsinti ir bandyti kviesti tik savo aktyvumu ne laiko praleidime,o veiksmo kūrime ir naujovių gyvendinime. Toliau einant tai kartos perėjimas iš senesnių veidų į naujuosius.Tai galbūt buvo senosios kartos klaida varyti laukan tuos vadinamus "*Myliu Las-Venturas.lt*",kurie dabar turėtų keisti juos.Imkime pavyzdį mano brolis visą laiką kokius 3-4 metus stebėjo mano žaidimą,veiksmus,o aš visą laiką praleisdavau su tai vadinamais išaugusiai iš žaidimų amžiaus ir jis seka dabar jų pėdomis tačiau ne šiame projekte,o Edgos.Kalbėjomės kodėl nenori grįžti čia sako nėra ką veikti.Būtent nėra ką veikti čia dėl jaunesnių žaidėjų patirties ir žinių stokos arba kaip tik tų jaunųjų "talentų" trūkumo kadangi jie kažkada buvo išvaryti laukan vadinamo "elito" ir galvoja kad toliau vyks tokie dalykai juk nė vienas žmogus nenori būti ten kur blogai.O dabar kiek pažiūriu brolis žaidžia tai vien jaunimas ir pusė to serverio sudaro jauni žmonės kurie tik stumia laiką,o tie vyresni tai tik naudos nori,o kad kaip tik pačiam paaukoti dėl pramogos ir praleidimo su kitais jau nusispjauti.Tiesa pasakius susiradau daugybę pažinčių žaisdamas šį žaidimą,tačiau tai paaukojau savo laiką ir tikrai nesigailiu,kad tiek laiko praleista ir nieko negavau iš materialių dalykų.Galima sakyti užaugau samp'e ir iš jo išugdžiau nemažai savo savybių kurios praverčia šiuometiniame amžiuje bei gyvenime.Viską apibendrinus noriu pasakyti,kad viskas priklauso nuo mūsų pačių,nuo mūsų padarytų veiksmų praeityje,mūsų daromų veiksmų dabartyje ir mūsų darysiamų veiksmų ateityje.Nuo Mūsų priklauso ar norime žaisti didelėje kompanijoje ir būti patenkinti ar geriau pasivažinėti LV rate ir atsijungti.Vietoj to galėtumėme nueiti į forumą sugalvoti kokį konkursą ar renginį jį pasiūlyti auditorijai ir serveryje ieškoti tam vietų,praktikuojant tavo sugalvotas idėjas "šlifuojant" visas detales.Taip ir praeitų laikas ir galėtumei susirasti daugiau pažinčių ir manau su tavo idėjomis ir naujų asmenų ateitų.Noriu pasakyti kad negalime sustoti čia žaisti turime reklamuoti,neignoruoti "vaikų" ir leisti jiems tobulėti žiūrint kaip jūs žaidžiate,kadangi būtent jie jus keičia.Aš grįžtu į šį projektą būtent tam,nežinau kiek laiko čia pasiliksiu tačiau prisiminus kiek čia praleista laiko,naktų tiesiog širdis neleidžia palikti geros vietos ir išeiti į blogąją.Žaisiu čia tik nesant daugiau ką veikti ir laisvalaikiu nesistengsiu aukoti realaus gyvenimo kai esu užsibrėžęs tikslą ir jo bandau siekti.Linkiu kiekvienam gerai apmąstyti ir pradėti veikti nebėra ko laukti gyveni tik vieną kartą turi daryti viską taip kas tau patinka,o ne sėdėti ir verkti,kad kažkas paskundė ar kažką blogo padarė.Juk ir jūs skųstumėt žmogų kuris su neleistinomis programomis trikdytų tau žaidimą.Tikiuosi perskaitysite viską ir suprasite link ko aš vedu.Ačiū,kad skaitėte manau bendromis jėgomis pradedant nuo savęs dar iškelsime savąjį mylimą serverį į elitą ir įrodysime,kad LAS-VENTURAS dar nežlugo ir šis "senukas" dar turi cinkelį dėl kurio čia turime žaisti ir kviesti kitus. :*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na pats katik tik pradejau zaisti las-venturas, bet leavinau daugeli projektu del to paties per tapati, jokiu atnaujinimu ir kito. Dabar visuose serveriuose tas pats, nera jokio iskirtinio serverio Lietuvoje, visur vien tik tokio paties stiliaus serveriai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...