Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arvydas_Torres

Mano dienotvarkė!

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, beveik kiekvieną dieną stengiuosi susidaryti sekančios dienos darbų planą - dienotvarkę, bet štai kas nutinka, kuomet vienos ar kitos dienotvarkės plano dalies atlikti nereikia arba nepavyksta :(:D

 

772e8f8e06953964a5371b3bd34b8623846.png

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažką tu čia niftemu pjauni grybas

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

daunu reik būt kad prie pc nuo 11 iki 02 sėdėt,nesvarbu kad šaibas gauni bet vstk

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

daunu reik būt kad prie pc nuo 11 iki 02 sėdėt,nesvarbu kad šaibas gauni bet vstk

Kaip šitą pavadintum? http://www.15min.lt/m/id/mokslasit/technologijos/lietuvis-ketina-nemiegoti-ir-kompiuterini-zaidima-zaisti-96-valandas-646-569207

 

Beje suprask, kad į mano dienotvarke įeina apsipirkimai, maisto gaminimas (picos užsisakymas į namus or anything, bet vistiek tai skaitau kaip maisto gaminimą :D) bei kita veikla, jog pailsėti nuo pc. Čia buvo tik toks apibūdinimas, nes per tą laiką dažniausiai būnu prie pc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip jo, logiška aš irgi galiu įjungti kompiuteri 02h nakties, o išjungti po mėnesio ( ARBA tol kol už elektrą nesumokėsiu ) viskas čia suplanuota buvo nep*skit jus jam proto emoticon-2867-src-f02f9d40f66f0840-28x28

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip jo, logiška aš irgi galiu įjungti kompiuteri 02h nakties, o išjungti po mėnesio ( ARBA tol kol už elektrą nesumokėsiu ) viskas čia suplanuota buvo nepiskit jus jam proto emoticon-2867-src-f02f9d40f66f0840-28x28

Aš pamenu kai man loptopas rodė, kad liko 2 proc. baterijos, o pakrovėjas buvo kitame kambaryje. Patikėk kiek man tai streso įvarė.

 

Šiaip be kompiuterio irgi daug ką veikiu ir pan:

 

Apsimetu kad sportuoju, mėgstu futbolą bet juo nesidomiu, moku axujienai ignoruoti viską kas man nepatinka, daug ką noriu nuveikt, ir dėl dar daugiau ką esu padaręs gailiuosi. Moku greit pamiršti tai, ką reikia įsiminti, bei puikiai suprantu žmones ir jų pschologiją.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Biški nesamoningai, čia :D... 2 NAKTIES jis miegot eina.. :D

 

O, apie šitą http://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/lietuvis-ketina-nemiegoti-ir-kompiuterini-zaidima-zaisti-96-valandas-646-569207 dalivausi tu?> 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Biški nesamoningai, čia :D... 2 NAKTIES jis miegot eina.. :D

 

O, apie šitą http://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/lietuvis-ketina-nemiegoti-ir-kompiuterini-zaidima-zaisti-96-valandas-646-569207 dalivausi tu?>

Kas čia nesąmoningo? Būdavo dienų kaip miegot nueinu tokiu laiku, kuomet normalūs žmonės į darbus keliasi (savęs nenormaliu nelaikau, bet tuomet ir į darbą nėjau), kartais motyvuodavo žodžiai "Miegas tik silpniems", bet po kurio laiko vistiek pasiduodavau, tačiau nesijaučiu dėl to silpnas.

 

Dėl kuo ilgiausio nemiegojimojimo maratono tikrai nedalyvausiu, nes man visgi gaila savo sveikatos tokiems įšūkiams, ir pats žinau, kad tiek laiko negalėčiau būti be miego, kadangi turbūt daugiausiai laiko esu nemiegojęs galbūt 2 su puse dienos, bet visą tą laiką skyriau ne žaidimams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:mellow: that did i just saw ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na va to ir nesuprantu .. ką tu čia dabar mums nori parodyti ? tau dėmesio stoka ar kaip ? ar gal draugų neturi ? ne nu rmt peržengi padorumo ribas ir atrodai kaip klounas kai belenką parašai , šitas atvėjis yra toks pat..

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na va to ir nesuprantu .. ką tu čia dabar mums nori parodyti ? tau dėmesio stoka ar kaip ? ar gal draugų neturi ? ne nu rmt peržengi padorumo ribas ir atrodai kaip klounas kai belenką parašai , šitas atvėjis yra toks pat..

Noriu parodyti tai, ko tu niekada nesuprasi, kadangi žvelgiant iš tavo siauro suvokimo pusės, - tau atrodo, jog šioje skiltyje galima kelti nuotraukas tik susijusias su sa:mp, o tai galima nesunkiai suprasti, nes iš tavo pusės pasipila klausimai apie dėmesį ir draugus... Jau geriau būti klaunu nei tokiu koks esi tu - nevykėlis ir nieko nesugebantis apart klaidingai išpranašauti šio projekto ateitį. Aš teisingai galiu išpranašauti tavo ateitį jei įdomu tai štai kokia ji: Dalį savo trumpo gyvenimėlio paaukosi vardan UAB Maxima prekybos centro dėliodamas į lentynas svogūnus...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Noriu parodyti tai, ko tu niekada nesuprasi, kadangi žvelgiant iš tavo siauro suvokimo pusės, - tau atrodo, jog šioje skiltyje galima kelti nuotraukas tik susijusias su sa:mp, o tai galima nesunkiai suprasti, nes iš tavo pusės pasipila klausimai apie dėmesį ir draugus... Jau geriau būti klaunu nei tokiu koks esi tu - nevykėlis ir nieko nesugebantis apart klaidingai išpranašauti šio projekto ateitį. Aš teisingai galiu išpranašauti tavo ateitį jei įdomu tai štai kokia ji: Dalį savo trumpo gyvenimėlio paaukosi vardan UAB Maxima prekybos centro dėliodamas į lentynas svogūnus...

Nieko nežinodamas apie mane geriau tylėk . kapyš ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Torres'ui reikia demesio , nes realiai niekas neparodo , kur pažiūri ten jis komantavęs ant būsenos žmogus kažką parašo jis visad pakomentuos vis bando dėmėsį į save nukreipt o vpš nkam neįdomus .


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip šitą pavadintum? http://www.15min.lt/m/id/mokslasit/technologijos/lietuvis-ketina-nemiegoti-ir-kompiuterini-zaidima-zaisti-96-valandas-646-569207

 

Beje suprask, kad į mano dienotvarke įeina apsipirkimai, maisto gaminimas (picos užsisakymas į namus or anything, bet vistiek tai skaitau kaip maisto gaminimą :D) bei kita veikla, jog pailsėti nuo pc. Čia buvo tik toks apibūdinimas, nes per tą laiką dažniausiai būnu prie pc.

šitas žmogus per tas 96val uždirbo daugiau nei tu uždirbi per puse metų ar per metus ;) tad čia nėra ko lyginti,tu tiesiog supistas nolaiferis neturintis gyvenimo , o jis bent turėjo tiksla ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šitas žmogus per tas 96val uždirbo daugiau nei tu uždirbi per puse metų ar per metus ;) tad čia nėra ko lyginti,tu tiesiog supistas nolaiferis neturintis gyvenimo , o jis bent turėjo tiksla ;)

Kodel tu taip manai, kuomet lankai mokykla uz tevu uzdirbtus pinigus, gauni is ju 1 eura kukliems moksleiviskiems pietums ir gyveni puiku eilinio vaiko gyvenima be galvos skausmo - priesingai nei aš. Ir kas liečią darbą tai gal geriau neskaičiuok svetimų pinigų ir kiek kas uždirba. Ir suprask dar vieną tau sunkiai suprantamą dalyką: Už pinigus sveikatos nenusipirksi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu *Myliu Las-Venturas.lt* atsipisk tu nuo tų žmonių, niekam neįdomu ką tu darai visą dieną omg... Susirask gyvenima asilo galva.


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dėmesio trūkumas neužpisa tokios nesąmonės pačio ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nu *Myliu Las-Venturas.lt* atsipisk tu nuo tų žmonių, niekam neįdomu ką tu darai visą dieną omg... Susirask gyvenima asilo galva.

Get my level :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodel tu taip manai, kuomet lankai mokykla uz tevu uzdirbtus pinigus, gauni is ju 1 eura kukliems moksleiviskiems pietums ir gyveni puiku eilinio vaiko gyvenima be galvos skausmo - priesingai nei aš. Ir kas liečią darbą tai gal geriau neskaičiuok svetimų pinigų ir kiek kas uždirba. Ir suprask dar vieną tau sunkiai suprantamą dalyką: Už pinigus sveikatos nenusipirksi.

Iš tėvų pinigų tikrai negyvenu , man 17 , ir ka siūlai eiti dirbi? gyventi vienam? taip gyvenu su tėvais,bet pinigus iš jų imu labai retai,tiesiog moku suktis ir pinigų pasidarau pats :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Get my level :)

šmaikštuolis,niekas nenorėtu tokio kaip tavo level'io kai tau virš 20 o tu vis dar gyveni dėl kompiuterinių žaidimų :/

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šmaikštuolis,niekas nenorėtu tokio kaip tavo level'io kai tau virš 20 o tu vis dar gyveni dėl kompiuterinių žaidimų :/

Man iki 20 dar toli gražu :)

 

Iš tėvų pinigų tikrai negyvenu , man 17 , ir ka siūlai eiti dirbi? gyventi vienam? taip gyvenu su tėvais,bet pinigus iš jų imu labai retai,tiesiog moku suktis ir pinigų pasidarau pats :)

Aš tau nesiūlau dirbt, tiesiog noriu, jog suprastum kad aš nesu tas su*istas noliferis kuriuo tu mane pavadinai, kadangi laiko randu viskam (darbui, pramogoms, poilsiui, draugams ir t.t.). Taip, kad siūlyčiau sekantį kartą prieš galbūt kažką rašant - pasitikslinti, kadangi nežinau iš kur, bet informacija tikrai pateikta labai netiksliai (jei grįžtume prie mano amžiaus bei veiklos). Ačiū už sugaištą laiką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man iki 20 dar toli gražu :)

 

 

Aš tau nesiūlau dirbt, tiesiog noriu, jog suprastum kad aš nesu tas su*istas noliferis kuriuo tu mane pavadinai, kadangi laiko randu viskam (darbui, pramogoms, poilsiui, draugams ir t.t.). Taip, kad siūlyčiau sekantį kartą prieš galbūt kažką rašant - pasitikslinti, kadangi nežinau iš kur, bet informacija tikrai pateikta labai netiksliai (jei grįžtume prie mano amžiaus bei veiklos). Ačiū už sugaištą laiką.

pats įkėliai dienotvarkė kaip nuo 11ryto iki 2valandos nakties sėdi prie pc :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pats įkėliai dienotvarkė kaip nuo 11ryto iki 2valandos nakties sėdi prie pc :D

Ir vėl tu klysti... Kur parašyta, kad visą tą laiką sėdžiu prie pc. Jei kompiuteris įjungtas tai toli gražu nereiškią, jog visą tą laiką aš sėdžiu prie jo, kadangį į būtent šį laiko tarpą (nuo 11 ryto iki 2 nakties) įeina ir tokie dalykai kaip apsilankymas parduotuvėje (kadangi paprastai po darbo nesilankau joje, nes būnu kaip sakant pavargęs), namų susitvarkymas ir t.t. Yra tos veiklos pakankamai, ir kuomet vienas gyvenu tai tikrai negalėčiau sau tiek laiko skirti prie kompiuterio (nebent reikalui esant).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lyg kamnors rupėtu, kas tau yra kad visad dėmesio trūksta? Išeik i lauka dažniau galva prapūsti

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...