Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Buffalo_M

Kaip gyvena Las-Venturas?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, 

Kaip begyvenat šitam mūsų mylimam, bet nebe tokiam nuostabiam serveryje koks jis buvo anksčiau? :)

Yra dar senolių iš senesnių laikų? :D

 

Best wishes,

Buffalo_Monte

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esame atgimimo procese. ;)

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra, gražinkit volką ir bus zeba ;)

 

Nes britu belekap nusivileu

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Serveris gyvena tikrai neblogai, buvo sunkių etapų, bet viskas kaip ir stojasi į savas vėžias.

 

Kas liečia senbuvius tai aš vienas iš pirmos kartos (nuo serverio starto) senbuvių :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra, gražinkit volką ir bus zeba ;)

 

Nes britu belekap nusivileu

Kokį dar Volką.. :D Jis nuo SA:MP jau per tris šviesmečius.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokį dar Volką.. :D Jis nuo SA:MP jau per tris šviesmečius.

 

Pox, bent smagiau bus. SA:MP jau per tris šviesmečius. Jei rimtai kalbant ;P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra, gražinkit volką ir bus zeba ;)

 

Nes britu belekap nusivileu

 

Nežinau ką rūkai, bet norėčiau ir aš pabandyt, kad ir man tokios mintys dar ateitų į galvą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pox, bent smagiau bus. SA:MP jau per tris šviesmečius. Jei rimtai kalbant ;P

Remiantis visomis statistikomis tu esi neteisus. :) SA:MP populiarumas lygiai toks pat, bent jau Lietuvoje. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pox, bent smagiau bus. SA:MP jau per tris šviesmečius. Jei rimtai kalbant ;P

Volkas su SA:MP jau seniai viską nutraukęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kol čia apie Volką diskutuojat, aš mąstau kodėl mafijos išimtos? 

Prieš porą mėn užsukęs į tinklapį kelis kart buvau, pastebėjau kritęs žaidėjų skaičius buvo:)) Kas nutikę buvo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau ką rūkai, bet norėčiau ir aš pabandyt, kad ir man tokios mintys dar ateitų į galvą.

 

Čia taspats kur ir rašė kad gražint volka kai jau išmetė jį, nes nebegyvens sakei, o dabar jau kita sakai, nu tu ir neapsisprendęs esi :D

 

Remiantis visomis statistikomis tu esi neteisus. :) SA:MP populiarumas lygiai toks pat, bent jau Lietuvoje. :)

 

Duok ir man ta statistika ;D

 

Daug šudservių, nedaug jau ir bežaidžia, visi išsaugo iš šito amžiaus. Nelabai ir sudominsi su grp sistemom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia taspats kur ir rašė kad gražint volka kai jau išmetė jį, nes nebegyvens sakei, o dabar jau kita sakai, nu tu ir neapsisprendęs esi :D

 

Nemeluosiu, taip - rašiau, bet tai buvo labai jau seniai, ir tuo metu nežinojau Brito nes tiesiog nesidomėjau tuo metu skripteriais, todėl galbūt būtent tai ir skatino manę prieštarautį tam, tačiau dabar viskas visiškai kitaip. Aš galbūt rašiau tuomet, kuomet Volką išmetė iš skripterių, o tu tai rašai šiandien, todėl skirtumas yra ir gan nemažas, todėl man nereikią priminti kas vyko prieš 2 su puse metų, kadangi dar puikiai pamenu kas vyko ir prieš 4 metus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Givenam gerai, viskas tvarkoj, va Karolis_Emkis, jau kiek serveriui padėjo. Šaunuoliai jeigu, taip ir toliau, tai manau serveryje aktyvumas gryš 100/150-500 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu irgi vienas iš senosios kartos. Serveris tikrai buvo labai sunkiame laikotarpyje,bet dabar jau stojasi ant kojų.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daug šudservių, nedaug jau ir bežaidžia, visi išsaugo iš šito amžiaus. Nelabai ir sudominsi su grp sistemom

 

 

Nesudominsi grp sistemom? Kai priscriptinta visokio Š pasižiūrėjau į mūsų serverį, tai ką čia ir gali besudomint. Man asmeniškai patiko labiau senasis Las-Venturas,kai mafija su teisėsauga skersdavos prie narkų pointo, kai vykdavo drift eventai,kai fūristuose diriku buvo Rytis_Klemka, arba mafijoj Lukas_Ganjaman, galų gale įdomu žaist buvo kai ta pati Coco_Channel kuri per TS naglai kalbėdavo :D Daug nepripasakosiu kaip kas būdavo, bet esmę suprato iš seniau žaidžiantys.  Atrodo tau Karoli, kad visiems tų atnaujinimų reikia, kažką mandriau padaryti serveryje, bet kaip yra posakis 'Kas per daug, tas nesveika', tad nereikėjo per daug prikišt į Las-Venturas visokio 'bieso', nesakau, kad visi atnaujinimai gavno, bet kai kurie tikrai nieko gero:) Realiai įdomu būdavo pabendraut labiau, nei pinigus kalt:)  Geriausi laikai buvo 2012-2014.

 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone serveris tapo tik donateriams kažkada dar jungiaus žaist ir supratau kad nebe tie laikai, visokie vipai adminai be jų nepajudėsi viskas apribota, prikišta nenaudingu sistemu ir aišku trūksta normalių žmonių kurie sugebėtu surinkt šaikos ir daryt veiksma, bet reikia ne vienoj pusej ne tik gauja turi būt stipri bet ir teisėsauga kad būtu pasipriešinimas, dabar to čia nėra :D

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone serveris tapo tik donateriams kažkada dar jungiaus žaist ir supratau kad nebe tie laikai, visokie vipai adminai be jų nepajudėsi viskas apribota, prikišta nenaudingu sistemu ir aišku trūksta normalių žmonių kurie sugebėtu surinkt šaikos ir daryt veiksma, bet reikia ne vienoj pusej ne tik gauja turi būt stipri bet ir teisėsauga kad būtu pasipriešinimas, dabar to čia nėra :D

Gal dar pasitaisys serveris, jei kas nors įdės į tai pastangų. Gaila kas leavino, bet kaip čia pasakius.. senąją kartą pakeitė naujoji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sako Yra dar senolių iš senesnių laikų? O pats iš 2014 vos ne iš 2015 metų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sako Yra dar senolių iš senesnių laikų? O pats iš 2014 vos ne iš 2015 metų :D

Nuo pat starto žaidęs aš:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gyvenam, neblogai serveris po biškį pradeda atsigaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Remiantis visomis statistikomis tu esi neteisus. :) SA:MP populiarumas lygiai toks pat, bent jau Lietuvoje. :)

Kas tas sampas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai gyvename, šiek tiek atgijome, esame tikrai gerame stovyje !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sako Yra dar senolių iš senesnių laikų? O pats iš 2014 vos ne iš 2015 metų :D

Dėl tavęs seną acc atsibaninau net :)

 

Gyvenam, neblogai serveris po biškį pradeda atsigaut.

 

Gerai gyvename, šiek tiek atgijome, esame tikrai gerame stovyje !

 

Jei visi pasistengsim atgaivinsim serverį, nesižiūri man dabar, kai matydavau 200-250 žmonių visad online, o dabar vos 90-100 vakarais pasiekiam. 

Kas norit prisidėt prie atgaivinimo rašykit man į skype: ltcide    papasakosiu detalesnę info.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...