Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Tomas_Dirt

Tomas_Dirt prisistatymas sitam serveriui.

Rekomenduoti pranešimai

 Anketos šablonas

 

 

1. Jūsų tikrasis vardas:Tomas, tas nepakartojamas.

 

2. Kiek jums metų?:16 metų.

 

3. Jūsų gyvenamoji šalis:Lietuvą.

 

4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kaip sakoma miestelis tai : Šiaulių raj.

 

5. Kelintoje klasėje mokotės?: 1G. arba kitaip 9klasės prikolistas.

 

6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai):Mano pomėgiai paprasti tai futbolas ir kai kada tinklinis.

 

7. Jūsų zodiako ženklas:Esu iš šiaulių raj. tai ir esu šaulys.

 

8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?:Angliją. ir šiaulių centras.

 

9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?:Taip turių, sesuo : 26metų , bratka : 28metų, bratka : 21metų.

 

10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Taip turių, šūniuką, vardu Reksas, sorry bet negaliu ikelti foto, nes nesileidžia fotografuojamasis.

 

11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai:Filmas būtų toks: trise valtimi arba be irklo, žanras: Komedija.

 

12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai):Prikolnos. Jei tokios nežinot įeikite į youtube įrašykite: Prikolnos dainos.

 

13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje:Kaip man, man rodos, technologijos.

 

14. Jūsų gyvenimo tikslas:Sulaukus 18metų pakelti pirmą čerka.

 

15. Apibūdinkite savo charakterį:Na aš esų beraštis kaip ir bedantis aišku juokauju, kad be dantų, esu linksmas,bendraujantis,draugiškas, mėgstu linksma kompanija, kad nebūtų nubuodų.

 

16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės):Aš gerbiu žmones tuos, kurie yra atviri,linksmi,mokantys bendrauti, ne kokie mėmes ir taip t.t.

 

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės):Nemėgstu tų, kurie yra nubuodus, bando meluoti apie save pvz jam už ekrano 11metų, o žaidime tipo jau vos ne 45metai va tokiu pakesti negaliu.

 

18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?:Mano tikslas serveryje: išbūti jame nors 2metus, pasiekti 250k xp, surinkti pirmaji milijoną, nusipirkti admin/vip, gauti bullet mašiną ir būti žinomam šitame serveryje.

 

19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): Gal nepyksit dabar neįkelsiu, įkelsiu kada bus gražus oras lauke pasidarysiu su draugais foto.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas bet biski nusijokiau :DDD kad 18 pakelsi pirma cierka :DDD blb  jai atvirai as tai 6kl vasara islenkiau pirmaja :DD o iki tol tikriausiai patys suprantat :DDD,sekmes TAU :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mariux, aš db prisipažinsiu, aš jau 9metų, pakėliau pirmą čerka, bet če taip rašau kad mama nepamatytu, tai supranti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mariux, aš db prisipažinsiu, aš jau 9metų, pakėliau pirmą čerka, bet če taip rašau kad mama nepamatytu, tai supranti?

Viskas supratau :DD gal ir tavo mama cia zaidia ? :DDD gal jai padeti reikia ? :DDD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

žaidžia, toj paklausiu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

žaidžia, toj paklausiu!

Prikolns esi :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet nesakyk linksmiau, kaip tokių, kaip aš yra serveryje, tada įdomu nors žaisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano tikslas sulaukus 18 metų buvo ne išgert čerką, bet atsidaryti banko sąskaitą, o po kelių metų išvykti į užsienį padirbėti, bet visa tai nutiko kur kas greičiau, kadangi banko sąskaitą atsidariau iš kart vos tik sulaukiau 18, o į užsienį išvykau po 2 savaičių :D

 

Smagu buvo paskaityti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tau 16 iš rašymo 10 duočiau :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės):Nemėgstu tų, kurie yra nubuodus, bando meluoti apie save pvz jam už ekrano 11metų, o žaidime tipo jau vos ne 45metai va tokiu pakesti negaliu.

 

tai kaip save pakenti tu :DD

 

Mama lošia sampą, kiek mamai metų ? :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anea dw!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu kad prisistatai, sėkmės serveryje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...