Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Didelės naujienos

Rekomenduoti pranešimai

Nenuvertinkit jūs taip Karolio sugebėjimu skriptinime, manau visą ta laiką kol Britas skriptino Karolis taip pat mokėsi ir nėra jau toks žalias. 


Britai sėkmės!!!


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo... sėkmės Britai gyvenime!! Dėkui už viską tau! SĖKMĖS visurr!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

eina šikt,fsio verksiu,Torres į scripterius !

Torres sako :D ir ką jis moka? pickup'ą sukurti daugiausiai čj,kurį ir vienuolikmetis sukurtu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Torres sako :D ir ką jis moka? pickup'ą sukurti daugiausiai čj,kurį ir vienuolikmetis sukurtu.

vpš ką tu padarytum? /info lentele pagal yotube? slysk tik..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Torres sako :D ir ką jis moka? pickup'ą sukurti daugiausiai čj,kurį ir vienuolikmetis sukurtu.

Sėkmės Britai gyvenime. O tu derbi vpš dūsk iš čia, o ką pats sugebi? pawn programėle įsijungti? Ir šiaip nepamoina tau būti servo savininku kur rekordas 20?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Torres sako :D ir ką jis moka? pickup'ą sukurti daugiausiai čj,kurį ir vienuolikmetis sukurtu.

Gal nori open source pawn battle? :)

Nelaikau savęs vienu iš geriausiu skripterių, bet manę pagrindų mokino bei daug padėjo vieni iš geriausių skripterių (Yiin, Raimis_R, Fexurious, Britas, Deimantas_Hygas, bl4nk, ES^). Nenoriu girtis, bet nereikią kalbėti nesąmonių, kuomet kažkada pats manęs prašei pagalbos ^^

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesitikėjau, jog tiek daug palaikančių ir suprantančių mane bus. Ačiū jums visiems! Kiekvienas kuris rašė apie mane tiek gerai, tiek blogai yra vertas pagarbos iš manęs, nes tik per jus aš turėjau motyvacijos dirbti. Ačiū, ačiū, ačiū!

siaip mldc, bet nepamirsiu kai uzdejai moderatoriu o veliau nuimei. dw

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Emki į trasą seni :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai tikėjausi EPi atnaujinimų sulaukti iš Brito, sakė yra sugalvojęs kažką įdomaus... bet... Sėkmės Deividai, svarbiausia nenusigerk... Prisijunk retkarčiais į žaidimą..

 

 

​Kiaušinis esi britai nu ir pxj,gerai ir su inviu būs... joks čia GG pagivensim be brito gal lv pasaulis nusišpypsos.

Ačiū tau britai už didelį darbą lv projektui :) Sekmės dar gal dar sugryši :/

Nu tu tai sugebi, viena žinutė "kiaušinis esi", kita žinutė visiška priešingybė.

 

 

 

Opa ( Exe arba torres'ą į skripterius :)

Dabar galės emkis toliau grūst savo galva į invio subine

 

Jau buvo sukurta tema apie tai, ir dar kartą kartoju, nemoku aš pawn B) , ką galėčiau pakeisti, tai tik Xperia, bet jis gerai atlieka savo darbą (kai to reikia). O dėl skripterio, parašyta, jog Invis pats skriptins, ir manau visiem būtų ramiau, jei jis pats skriptinų, o ne susirastų kokį žmogų ir poto netyčia Super Gamesuose GM atsirastų (kaip su tuo zavesku buvo)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

su britu eidavo susitart, 2 kandidantus jau numatau į jo vt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai, kaip jūs čia prognozavot - Emkio niekada nemačiau ir nematau tarp pagrindinių administratorių, išvis nesuprantu už kokį gerą gavo tą IV lygio adminą, ar lindo į šikną baisiai, ar koks Invio pažįstamas, nesuprantu... Ta prasme iškart matosi, kad ne tokiam žmogui užimt rimtas pareigas, nes manau, kad tokiom pareigom reikia rimtesnio, su galva ir kantraus žmogaus.. Nes nu blemba, kas per velnias, kas dieną daro "ale premijas" , prisijungę 50 žmonių ir maždaug "susirenka 100, 3 žmonės gauna po 50 kreditų" ... Oho motyvacija.. Mano nuomone reiktų užbaigt šitą šūdą, kuris atstumia žmones ir grąžint žaidėjų skaičiaus siekimą sekmadieniais, kai tai yra puikiai organizuota ir pranešta iš anksčiau.. O Mart'ui - sėkmės, iškart matosi bent serve, kad žmogus rimtas ir nedaro šūdų.

 

O ką galėčiau pasakyt tiem, kurie čia nepatenkinti ant Brito, kad išeina, stumiat ir panašiai, tai davai nesidarykit gėdos.. Aš puikiai žinau, kad scriptint nėra taip lengva, sunki ta pradžia, ilgas laikas besimokant.. Patys kai nebuvot tame kailyje, nesuprantat kiek jam tai kainavo pastangų, nervų, laiko ir apmąstymų... O ir žmogui nemažai metų, nesėdės gi visą gyvenimą prie sa-mp'o, turi savo gyvenimą, mažai laiko kompui ir pilnai tikiu, kad tos motyvacijos nebeliko.. Sėkmės, Britai. :)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dwj susigražink Volką, bent mldc būsit vėl :'D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Emkis arba Torres pgr admin siūlau

RIP BRITas

 

O prie ko čia aš? Aš tik paprastas žaidėjas kaip ir visi kiti, ir be to pagr. Administratoriumi tapo Mart_Paul už kurį galime tik pasidžiaugti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dwj susigražink Volką, bent mldc būsit vėl :'D

tu gal nesveikas? Volkas per 3 šviesmečius nuo sampo nutoles,koks jam tolkas eit į savininkus,jai jis jau pamiršes kas čia per itemas tas sampas,biški pasigydik žmogau,beto Marčioks pagr mžt ;** šiaip tikėjausi Emkio,Torres,arba Eksės,nu žodžiu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu gal nesveikas? Volkas per 3 šviesmečius nuo sampo nutoles,koks jam tolkas eit į savininkus,jai jis jau pamiršes kas čia per itemas tas sampas,biški pasigydik žmogau,beto Marčioks pagr mžt ;** šiaip tikėjausi Emkio,Torres,arba Eksės,nu žodžiu..

Ko tu cia ta zmogu uzsipuoliai? Jei nuo kompa galva perkaita, tai eik i lauka, atvesk. Nesedejes cia suprakaitaves.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vo *Myliu Las-Venturas.lt*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Britai, jei skaitai šią temą, prašau, atrašyk. Juk tu buvai geriausias skripteris. Aš suprantu, kad tau reikia tęsti savo gyvenimą, bet pilnai užteko tiek darbo kiek tu įdėjai. Galėjai pasilikti, bet čia tau jau rinktis.

Pagarbiai, G.Nežinomas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Britai, jei skaitai šią temą, prašau, atrašyk. Juk tu buvai geriausias skripteris. Aš suprantu, kad tau reikia tęsti savo gyvenimą, bet pilnai užteko tiek darbo kiek tu įdėjai. Galėjai pasilikti, bet čia tau jau rinktis.

 

Pagarbiai, G.Nežinomas

Taip, Britas labai geras skripteris, bet darbo, kuri jis rode pastaruoju metu tikrai neuzteko. ;)
  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...