Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Serverio versijos 5.0.9 atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

Viskas čia ok, geri atnaujinimai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip, truksta ideju. Didesniu ideju esu prisirases nemazai, jas po truputi ir igyvendinu, bet reikia ir papratesniu ideju.

Galėtum šiaip nustatyt sumą kaip dabar pavyzdžiui 2mln €, bet kitą kart sumažint šitą sumą ir leist žaidėjam aukot savo pinigus už tuos patirtus nuostolius- jeigu per tam tikrą laiko tarpą surenkami pinigai, darbai yra užbaigiami greičiau. Čia tik šiaip gal atkreipsi dėmesį -.-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Net nezinau ka pasakyt... Invi, geriau susirask normalu scripteri, nes didesniu sistemu nemanau ar padarytum, o jei ir padarytum tam prireiktu geru 2-3men. Kuris geras scripteris sugebetu tai padarytu (Spirit'as) per gerus norus per 1 savaite.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Net nezinau ka pasakyt... Invi, geriau susirask normalu scripteri, nes didesniu sistemu nemanau ar padarytum, o jei ir padarytum tam prireiktu geru 2-3men. Kuris geras scripteris sugebetu tai padarytu (Spirit'as) per gerus norus per 1 savaite.

 

Man tik įdomu, kaip tu sugebėjai įvertinti jo sugebėjimus nematęs jo galimybių? :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Net nezinau ka pasakyt... Invi, geriau susirask normalu scripteri, nes didesniu sistemu nemanau ar padarytum, o jei ir padarytum tam prireiktu geru 2-3men. Kuris geras scripteris sugebetu tai padarytu (Spirit'as) per gerus norus per 1 savaite.

Kazka tu cia ne taip galvoji... Esu 12 klasej, man egzaminai, neturiu laiko daryti kazkokius didelius atnaujinimus. Paziurek mano senesnius atnaujinimus ir tada svarstyk mano galimybes. Be to ivardink geras sistemas, kurias pagal tave as daryciau 2-3 men :)
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kazka tu cia ne taip galvoji... Esu 12 klasej, man egzaminai, neturiu laiko daryti kazkokius didelius atnaujinimus. Paziurek mano senesnius atnaujinimus ir tada svarstyk mano galimybes. Be to ivardink geras sistemas, kurias pagal tave as daryciau 2-3 men :)

Aišku, lengviausia kaltinti egzaminus... o ne plotus.... :(

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geri..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gan gerai, gal jei reikia mažesnių atnaujinimų, tai į idėjas reik nueiti ir ieškot. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...