Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Domse_Drifteris

Peikiu San džaimsa

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domse_Drifteris

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: San_James  :wacko:  :wacko: 

3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute | tai jeigu "tilėk savo škotijoj atsisėdęs" yra įžeidimas, nors nifiga čia įžeidimo nematau, tai bauskit ir San_James už įžeidimus jog žuvų fabrike dirbu. nors nedirbu | P.S džeimsai, dėde žuvų fabrike uždirba daugiau nei tavo visa giminė :)) PAKA džaimsai

 

Mart_Paul - siūlau bausti šitą veikėja, nes jau nepirmą karta kartojasi, jog daro nesamonęs ir baudžia " už nesamonęs" tokie žmonęs tik gadina Las-Venturas.lt vardą.

4. Įrodymai (būtina):

 

5d319162f601abc870da13f2490b0877272.png

 

 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na žinok ne aš geriau nepatiketau :D :D :D :D

 

Nu ir ką tu čia įrodai? Mes su fredka taip bendraujam, fredka pats yra admin, jei jis įsižeidė būtu pats užmutines, jis paraše aš parašiau, senuk nesikišk ten kur ne tavo nosei yra:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu nenardyk ;) Pamačiau įžeidei žmogų dėjau mute.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

O tu nenardyk ;) Pamačiau įžeidei žmogų dėjau mute.

a tau viskas ok? Pamatei įžedimą, tai ko iškarto nemutinai? O tik po dviejų minučių? Nes fredas nemutino nes neįžeidžiau jo o taip šnekam pastoviai mes, ir mutinsi nes pasakiau kad tiletum škotijoj savo :D :D nenardyk sako, plaukt nemoku kaip nardysiu? Logic 0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

a tau viskas ok? Pamatei įžedimą, tai ko iškarto nemutinai? O tik po dviejų minučių? Nes fredas nemutino nes neįžeidžiau jo o taip šnekam pastoviai mes, ir mutinsi nes pasakiau kad tiletum škotijoj savo :D :D nenardyk sako, plaukt nemoku kaip nardysiu? Logic 0

O koks tau skirtumas kada? ;) Stebėgau kaip kovojo 1x1 ir užmutinau paskui ;) Tai išmok plaukt jau laikas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O koks tau skirtumas kada? ;) Stebėgau kaip kovojo 1x1 ir užmutinau paskui ;) Tai išmok plaukt jau laikas.

:DDDDDDD STEBEJAU KOVA :DDDDD bet fotke spejai pasidaryt karočia vyras ar nežinau kokios tu lities, nebekomentuok vapšie niekam neįdomus esi, lauksiu Mart_Paul sprendimo..

 

Jei ne aš tavęs šitam serveryje nebūtu, kas pakviete čia žaist? Kas davė pinigu ant mašinos buto? Nepameni? Tai vsio davai, gavai pareigas pasikeitei kaip Litas nuo Euro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDD STEBEJAU KOVA :DDDDD bet fotke spejai pasidaryt karočia vyras ar nežinau kokios tu lities, nebekomentuok vapšie niekam neįdomus esi, lauksiu Mart_Paul sprendimo..

 

Jei ne aš tavęs šitam serveryje nebūtu, kas pakviete čia žaist? Kas davė pinigu ant mašinos buto? Nepameni? Tai vsio davai, gavai pareigas pasikeitei kaip Litas nuo Euro

Tu mane pakvietiai lošt? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Davei šaibų? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ir truput išmok rašyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu mane pakvietiai lošt? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Davei šaibų? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ir truput išmok rašyt.

JASNAS duodu +Rep tašką kad taip apsimetineji, sunku tiesą pripažint. sekmės, nebekomentuosiu. lauksiu Marčioko Sprendimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

JASNAS duodu +Rep tašką kad taip apsimetineji, sunku tiesą pripažint. sekmės, nebekomentuosiu. lauksiu Marčioko Sprendimo.

Kad mane klasiokas pakvietė Domukass_Drift ir draugelis Augis_Buggati tai net nešnekėk siūlė vis ateit ir atėjau po kiek laiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDD STEBEJAU KOVA :DDDDD bet fotke spejai pasidaryt karočia vyras ar nežinau kokios tu lities, nebekomentuok vapšie niekam neįdomus esi, lauksiu Mart_Paul sprendimo..

 

Jei ne aš tavęs šitam serveryje nebūtu, kas pakviete čia žaist? Kas davė pinigu ant mašinos buto? Nepameni? Tai vsio davai, gavai pareigas pasikeitei kaip Litas nuo Euro

d950734a4ee832b23e2dc913b86c3163664.jpg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[error=Atmesta][/error]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...