Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Minde_Jaunelis

Prisistatau Jaunėlis - [ Atnaujinta ]

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Edas_Bmw

Smiges b,l mldc krv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zdarovele , sekmės ir tau , manau reik sugrįžt atgal ką manot :D?

Tai ir taip aiškų kad reik dar sutiktuviu vakarą suveiksiu :) tik nene prisichytink :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smiges b,l mldc krv

 

Eik smigolai :*

 

Tai ir taip aiškų kad reik dar sutiktuviu vakarą suveiksiu :) tik nene prisichytink :D

 

Tai judam į ts :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik smigolai :*

 

 

Tai judam į ts :D

Touj parukysiu tik ble į žaidimą jugtis negaliu biškiu baniuks kolei kas :D a padainuosi ? ar nepripisęs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Touj parukysiu tik ble į žaidimą jugtis negaliu biškiu baniuks kolei kas :D a padainuosi ? ar nepripisęs?

 

blaivas , į darba :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zdarova minde malonu susipažinti , sėkmės gyvenime bei žaidime :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zdarova minde malonu susipažinti , sėkmės gyvenime bei žaidime :)

 

Zdarof , malonu ir man :)

 

Sveikas,malonu susipažinti,sėkmės.

 

Zdarof , sekmės ir tau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu, sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu, sėkmės tau.

 

Zdarovele , sekmes ir tau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiks sėkmės tau gyvenime graži tatuškė :D beje turi dainavimo sugebejimu tad prisirašyk prie x-faktoriaus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiks sėkmės tau gyvenime graži tatuškė :D beje turi dainavimo sugebejimu tad prisirašyk prie x-faktoriaus :)

 

Zdarof sekmes ir tau :D , kas ju neturi ikales :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sake like ir groži surinkauj 15like ir comment, ksa žinautoks

 

:D :D :D :D nebestumk :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiks Mindė malonų susipažinti, tas pats miestas! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiks Mindė malonų susipažinti, tas pats miestas! :D

 

zdarova , lekiam alaus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisistatyme daug netiesos... Pamiršai paminėti, jog esi melagis ir apgavikas. Tam įrodymų nereikia, kadangi yra faktai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisistatyme daug netiesos... Pamiršai paminėti, jog esi melagis ir apgavikas. Tam įrodymų nereikia, kadangi yra faktai.

 

Girdi klaunas atsibusk tu iš to sapno , vienintelis triohala tai tu čia kada ten sakiai į Kauna atvarysi suspardysi :D?  man čia kiša jis virtualu gyvenima bahuras , atlek į ta Kauna padėliosiu aš tau ta gyvenima :D šudo gabalas esi , konkretus , gaila man tokio :D

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Girdi klaunas atsibusk tu iš to sapno , vienintelis triohala tai tu čia kada ten sakiai į Kauna atvarysi suspardysi :D? man čia kiša jis virtualu gyvenima bahuras , atlek į ta Kauna padėliosiu aš tau ta gyvenima :D šudo gabalas esi , konkretus , gaila man tokio :D

Kad grįšiu į Kauną tai sakiau - taip, bet kad spardysiu kažką - ne (batų gaila nes juos turiu nusipirkti už savo sunkiai uždirbtus pinigus). Tau reikia tu ir atlėk :). Gaila man tokių kaip tu kurie apgaudinėja ir bando pasiteisinti kuomet įrodymai kalba už tave.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad grįšiu į Kauną tai sakiau - taip, bet kad spardysiu kažką - ne (batų gaila). Tau reikia tu ir atlėk :). Gaila man tokių kaip tu kurie apgaudinėja ir bando pasiteisinti kuomet įrodymai kalba už tave.

 

Tokius pridurkus kaip tu tik ir tereikia apgaudinėt , antra batų gaila ? tu tos kojos nespėtum iškelt avinėli , tai prašau grįžk į kauna privažiuosiu , bahureli su apmyžta galva :D

p.s dar nori pasireikšt parašyk man į ąž ar kur , nes pamojna kaip toks vaflius kaip tu komentuoja mano temoj ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokius pridurkus kaip tu tik ir tereikia apgaudinėt , antra batų gaila ? tu tos kojos nespėtum iškelt avinėli , tai prašau grįžk į kauna privažiuosiu , bahureli su apmyžta galva :D

p.s dar nori pasireikšt parašyk man į ąž ar kur , nes pamojna kaip toks vaflius kaip tu komentuoja mano temoj ;)

Manęs tau apgauti nepavyko ir nepavyks :)

Last question: Pasakyk kodėl tu iki manęs negali atvykti? Per mažai uždirbi ant lėktuvo bilieto apgaudinėdamas ar nemoki anglų kalbos? Tau reikia - tu ir atvyk, kodėl aš turiu gaišti savo laiką dėl kažko kas man nėra aktualu?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manęs tau apgauti nepavyko ir nepavyks :)

Last question: Pasakyk kodėl tu iki manęs negali atvykti? Per mažai uždirbi ant lėktuvo bilieto apgaudinėdamas ar nemoki anglų kalbos? Tau reikia - tu ir atvyk, kodėl aš turiu gaišti savo laiką dėl kažko kas man nėra aktualu?

 

Aš čia nenoriu nei keiktis nei xujeiktis , bet tu durneli pats girdi sakiai gryši į Kauna dar kaip Elvis buvo , buvo įrodymai įkelti , tai ką tu savo tas medinias panetkias metai , apmyštagalvi tu *Myliu Las-Venturas.lt* , juokdary velnias esi apskritai galiu pasakyt , bybydejas aš ant tokiu kaip tu , tai valink *Myliu Las-Venturas.lt*ui slydės koldūnas , kažko nevaidinęs nes paslėdnas ačkarėznikas esi vafliu vaflis .

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš čia nenoriu nei keiktis nei xujeiktis , bet tu durneli pats girdi sakiai gryši į Kauna dar kaip Elvis buvo , buvo įrodymai įkelti , tai ką tu savo tas medinias panetkias metai , apmyštagalvi tu *Myliu Las-Venturas.lt* , juokdary velnias esi apskritai galiu pasakyt , bybydejas aš ant tokiu kaip tu , tai valink *Myliu Las-Venturas.lt*ui slydės koldūnas , kažko nevaidinęs nes paslėdnas ačkarėznikas esi vafliu vaflis .

Tau su sveikata viskas tvarkoj?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tau su sveikata viskas tvarkoj?

 

Nu tu *Myliu Las-Venturas.lt* rimtai toks atraufaves ar kas tau yra , atsibusk iš to sapno kiaušini , nes jau užpisai su savo tom durnom panetkem , nebeuostyk tu savo pigiu miltu bahuras , eik toliau karstus išgulinėt , nes jau galutinai užpisai *Myliu Las-Venturas.lt*

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tau su sveikata viskas tvarkoj?

Pradėsiu gražiai. Toresai visi pamename, kad per ts laužei belekokį rimtą bachūrą, tačiau ... Tu kurvaaaaaaaaaa, trioohaaala jibana pasimauk ant iešmo *Myliu Las-Venturas.lt* mažiau ahuelines, prisibazarini tai ir atsakyk už savo bazarą , o ne savo kaulines paniatkes rodyk ...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...