Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arvydas_Torres

Naujas savininkas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, neoficialiais duomenimis paaiškėjo naujas pagr. Administratorius - Domse_Driferis. Plačiau apie jį galite pažiūrėti štai čia gyvai iš Norvegijos kaip Domse skuta žuvį:

 

 

Sveikinam!

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* jūs tai duodat vaizdų, jei ir dirba jis tam žuvies fabrike (nežinau kaip yra, bet bent jau taip sako) tai ar skauda jum? 80% čia esančiu narių sėdi subines sukaite prie kompo ir tik pisa prota

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* jūs tai duodat vaizdų, jei ir dirba jis tam žuvies fabrike (nežinau kaip yra, bet bent jau taip sako) tai ar skauda jum? 80% čia esančiu narių sėdi subines sukaite prie kompo ir tik pisa prota

 

Jo domse zuvies fabriko menedzeris ;) Auksines rankas turi skust žuvį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo domse zuvies fabriko menedzeris ;) Auksines rankas turi skust žuvį :)

ir kas iš to? čia tipo gėda? kekvienas normalus vyras ankščiau ar veliau su draugais varo žvėjot, o parvaręs nusiskuta žuvį, nematau tolko ko čia dergtis. 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir kas iš to? čia tipo gėda? kekvienas normalus vyras ankščiau ar veliau su draugais varo žvėjot, o parvaręs nusiskuta žuvį, nematau tolko ko čia dergtis. 

 

jei reikia darbo norvegijoje kreipkis y domse - jis ten vyriausias :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho koks tu rimtuolis, jei dirbčiau tam tavo žuvies fabrike nesėdžiau sampe, kuom tau blogas tas darbas žuves fabrike? Dede per ta darbą žuvies fabrike nusipirko Audi Q5 iPhone 6s sau ir žmonai, o tu ka bulves kasi pas baba darže ir 10€ i diena gauni? *Myliu Las-Venturas.lt* rimtuolis vapšie, kuom čia nori pavaidint aš nesuprantu. Tau gal pavydas baisulinis kad lietuviai nuvaro į norvegiją užsidirbt pinigu? O tu neižgali bilieto į norvegija nusipirkt? Karočia kad ir jau Suaugęs vyras esi bet protas kaip pas pradinuką vaiką. jei vargingai gyveni, tai nesikišk į kitų givenimus žmogau. P.S norvegijoj žuvies fabrikuose dirbi su lašišom, kuriu ir pats gauni už dyka o lietuvoj nepigu kiek žinau :)

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Girdi du heli , pats esi šiukšlę rašai tam forume bandai atkreipt demesį į save , nors esi ry ž as su maxo sniuku vpš užsikask asile


 


turėk žertva - ryžagalvi


 


b55cfd5f875a473b2987680059245198912.png


  • Patinka 18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho koks tu rimtuolis, jei dirbčiau tam tavo žuvies fabrike nesėdžiau sampe, kuom tau blogas tas darbas žuves fabrike? Dede per ta darbą žuvies fabrike nusipirko Audi Q5 iPhone 6s sau ir žmonai, o tu ka bulves kasi pas baba darže ir 10€ i diena gauni? *Myliu Las-Venturas.lt* rimtuolis vapšie, kuom čia nori pavaidint aš nesuprantu. Tau gal pavydas baisulinis kad lietuviai nuvaro į norvegiją užsidirbt pinigu? O tu neižgali bilieto į norvegija nusipirkt? Karočia kad ir jau Suaugęs vyras esi bet protas kaip pas pradinuką vaiką. jei vargingai gyveni, tai nesikišk į kitų givenimus žmogau. P.S norvegijoj žuvies fabrikuose dirbi su lašišom, kuriu ir pats gauni už dyka o lietuvoj nepigu kiek žinau :)

 

Aš audi R8 turiu :)

 

audi-r8-automobilis-5188cc4089835.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš audi R8 turiu :)

 

SELO MAŠINA :DDDD karočia viriokas, kad ir tavp manymu dirbu žuvies fabrike bet už tave gyvenima tikrai geresni turiu :) va tavo mašina Vw_golf_1_h_sst.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Aš audi R8 turiu :)

 

SELO MAŠINA :DDDD karočia viriokas, kad ir tavp manymu dirbu žuvies fabrike bet už tave gyvenima tikrai geresni turiu :) va tavo mašina Vw_golf_1_h_sst.jpg

 

 

Jei tave gyvenimas taip suvartė kad tik tokią įperki tai nespręsk kitų pagal save :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei tave gyvenimas taip suvartė kad tik tokią įperki tai nespręsk kitų pagal save :)

na tavo žiniai aš dar per jaunas mašinai vairuoti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na tavo žiniai aš dar per jaunas mašinai vairuoti :)

 

Bet ne per senas žuvį skust :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho koks tu rimtuolis, jei dirbčiau tam tavo žuvies fabrike nesėdžiau sampe, kuom tau blogas tas darbas žuves fabrike? Dede per ta darbą žuvies fabrike nusipirko Audi Q5 iPhone 6s sau ir žmonai, o tu ka bulves kasi pas baba darže ir 10€ i diena gauni? *Myliu Las-Venturas.lt* rimtuolis vapšie, kuom čia nori pavaidint aš nesuprantu. Tau gal pavydas baisulinis kad lietuviai nuvaro į norvegiją užsidirbt pinigu? O tu neižgali bilieto į norvegija nusipirkt? Karočia kad ir jau Suaugęs vyras esi bet protas kaip pas pradinuką vaiką. jei vargingai gyveni, tai nesikišk į kitų givenimus žmogau. P.S norvegijoj žuvies fabrikuose dirbi su lašišom, kuriu ir pats gauni už dyka o lietuvoj nepigu kiek žinau :)

 

Aš Anglijoj gyvenu :) Ačiū už gražius žodžius :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet ne per senas žuvį skust :)

 

kaip pats susirasi darbą parašyk, o dabar bėk pas baba bulvių ravet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kaip pats susirasi darbą parašyk, o dabar bėk pas baba bulvių ravet

 

Aš darbą turiu, ir tikrai tokį kokio noriu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

B.Y.B.Y ČIULPK 

 

B.Y.B.Y reiškia - braškėm ydarytas birštono yavainis

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aud r8 turi :DDDDDD. Is autoplius istrauktas :D as turiu lambo tada Aventador azure blue

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jei tavo r8 tai nematei mano Q7 (qūškės) auksinės prie kultūrkės vakar?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš audi R8 turiu :)

 

audi-r8-automobilis-5188cc4089835.jpg

aha sw ir tau

 

https://www.google.lt/search?tbs=sbi:AMhZZistLTvqVrgRqtbjMj_1-52Mma0tQOfhzVuT0RbcxPTZ342SW3HbuvFo6TP9DsvAlfXXcC5me9fUxzt8SPXF-AO1UrhpwEzfQhF462X5E06VVinTLo8qYBzDJ5FEeZmgErhgk-UKO6ECP2EqtVjIKJx63QNKHOie5BJSYgFyCrTeSsLwktUfUtMDWvAaS-2FUckYI-fEaqS_10UxbrDdEd9FBUhGUe0KEoDdMtI9tUceU3Tz1WhLnoNBtW0u5drHARJ76oufrrG8-3wN5xJ1YksBfbTOqWPQdARYtJRoCZgZku8OPOpUpCnGcR3yZ0-5fuBQZUHBeGCrqi9h0fOLj-edx3mf9ZAw5M9kPMCcDLsUz6lFa1FIMrCHJsZ-TJWvKHIj0kKXf7Zd77hisg9ES_1k7DcTJhJWkwzSMhFldpjTZmSgFymwJQZdLqjUm9De_1c1jm8wYH-ov8CxZxb86TVZLTsDVpVH_1tVVgfbGnJN9AdO6dgkPKer_1wgJNoW3yhbLvgPbMlLAiWOZQDb5e1854a6MEzc5fhW4kKORveqN2iDratgVXeAvXBUsYxFMYCz2mh7VGMaBuSBwO_1hOfaDjpmA7OIEErKftqKc8padJpO90Nmfp7zGM-tdma8h17Jrmn7NJvNhSM6r5dbCoKj8iLFVYuQ3WQKwsYLlIw2unqv4zmJP9TN5djpTOMhuChupPEJ2FAWyRVr7Z3be4-zsGh1GJbfEJQYdZpcdh4usrO47w5SWitPB_1MfQ5mtNttGnf9RtUQ1gcbCSXNvMBbDR_19wJJYIEO9DfRZhL9O8J6Qi0XqPz-wuXI7yNxdjjX8IXIxNxt2glNfftLYS260CHDZCmhDc4zAMnPDlnqipADmOUl7Mvh_1lzRPGBxhKoixQuxotKlNeZ93FYtd46cMiKMGEwMVch5r9zuegBSTwv75GqV6XTpMByswh_1asDJj8bmEZoGdaafhvRsLJDL7WxHCcqWOqLbVjgkWgUymGXKYNVvksna929sYR_1qhrgx3VMFq9_1Sldz1j932JS_1avjgCnZAvzagK7uIYaQ6RCEM6Uf0haW1vYUQ89kVsrDfkTRLGcfrRj62MiGOdtZEE1pzFBqkCbsyTEVIAK20gzehAU1aZriB1mFvGExys-GLZE22sn9Wgu3eCVhJmEkBOG-0uAXXLzFcPenteHNA9ZqCbFS81sdo-_1LUP9j6FeG7YnqDqP8zW-gzRmTkYPmDNdJ7DPhgRABK45VCDYRJmzF8T7Wgu2sTAaIwlYo3ukvwndTMBWpLr-YedPakYabo10boyBzDJZ53wmqTZR6ierYhdqhW5BXVWyjcm_1oZaA2piIa6bi-pMt74B-IX36kk5rbhlByRl8-52MhUhNTnnh1XNB_1md00vHfoT77_1IAY9z-DrPkYU2Gm_11Ev4nAtCGxfdVihv-atqdFdP2ztJ6oZyjlpUgb2yiUW0pezd3HB4eAsbLhuyF1A6G8g2JxC7bN4H2S0byGq7F-AuH-ydINlAOcFgdvXaPN3l1nL20HpZD_1HVG8caBtkCQOra0sJ20xXsSAAYefVwBKAjzBpysfBPm7stHx36v7tGbh3gbLXxfGyUyBSlqOM0DOiw8mVIjRbscpanvfOZmj6ZEQ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Torresai ką tu čia ducheli bandai įrodyt? Slysk nachui snargliaputi. :D Bet koks darbas kitoj šalį yra geras, ir gauna normaliai. Vat Lietuvoj tai pamojna būtų dirbt tokį darbą, nes gautum centus.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai ką, Domše nu tai sveikinimai su savininku, o ką jau čia. 

 

O pats Torresai meti video, nes pačio neįleidžia ir pavydas? ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai ką, Domše nu tai sveikinimai su savininku, o ką jau čia. 

 

O pats Torresai meti video, nes pačio neįleidžia ir pavydas? ;D

Devyni amatai - dešimtas badas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nieko nematau čia blogo kad dirba ten ) pats mielu noru ten dirbčiau ) jeigu tau 5k euru nepakanka ir gerai ten isidarbinsi tai ir busta suteiks tik už maista moki kainos dydeles iš ties, bet ir gyvenimas daug geresnis ten bus ) Pasižiurek kaip ten gyvena ir kaip LT ir nepradėk čia nesamoniu rašyt ar stumti

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...