Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Domse_Drifteris

Skundžiu San_James.. Paka??

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Domse_Drifteris
2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): San_James (Gaujų Prižiurėtojas ir Nemokamas administratorius)
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: Taigi kaip visi žinome, vyko registraciją į "Lenktynių Eventą" taigi, aš užsirašiau į eventą 60 (paskutinis) nes registracijos vietų buvo 60. Taigi po Manęs užpildė Tony_Kiss ir kaip matome jis ant manęs yra labaiii užsistūmęs, ir ištrynė mano anketą į eventą. taipogi jis yra vienas kuris gali redaguoti temą ir daugiau niekas negali ištrinti.
Kiek žinau, tai yra Kenkimas serverio žaidėjas, ir už šią padarytą negražu darbą, prižiurėtojas bei nemokamas administratorius turėtu būti pašalintas iš serverio komandos pareigų. Sutinkate? galvojai toks *Myliu Las-Venturas.lt* ir nepasidarysiu įrodymų? sekmės tau.
4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas):

Evento registracija max 60 žaidėjų: http://imgur.com/a/ZQ9fN

aš užpildžiau paskutinis į eventą o tony_kiss jau 61 : http://imgur.com/a/sCa5a

KAŽKOKIU BŪDŲ DINGO MANO ANKETA o tony_kiss atsirado paskutinėje vietoje?(matoma san_james yra temoje): http://imgur.com/a/DrVy8

Trečiame puslapyje paskutinis užpildęs yra Mantas_Exe :wub: : http://imgur.com/a/50zRb

Ir kagi paskutinė nuotrauka jog manęs tarp dalyvaujančiu NĖRA: http://imgur.com/a/cQAWV

paka :)



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


gerai, dabar su lyderių prižiurėtojumi, šitą papeikimą turėjo priimti, bet kaip žinome misteris_smitas yra san_james draugelis, tai papeikimo nepriemė, o viskas aiškiai matosi jog papeikimą turėjo priimti. Pastatus grobti galima tik tada jog yra 10 prisijungusių teisėsaugos narių. bet Misteris_Smitas vistiek grobė pastatą, jam parašė papeikimą, o san_james atmetė. KODĖL? SAMP DRAUGELIS. ( http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/148126-peikiu-lsv-lyderi/ )


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Taipogi Pastovus žaidėjų įžeidinėjimas, logus galima pasižiurėti visada, kiek žinau Invis davė pareigas San_James su salyga jog neįžeidinės žaidėju, o kaip yra?651ddb1507835acd44bf604b5087db18695.png

 





----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

taipgi pone San_James tu neturi jokios teisės lysti į lyderių reikalus, kaip užsidėti sau lyderį ir išmetinėti gaujos narius, tai gali daryti tik  gaujos lyderis ir jo dešnioji ranka,  o tu negali. (Nuotraukos ; Poweris_Wade)

b10f5a7bdd4067719455a4bb3affe575484.png

bdfa39ff3f0c003e65ac93e0f0bad9b7315.png

097a74442729508ad34ce296fffdfda1413.png

 

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,sutinku jog šitą žmogų reikia tikrai nušalinti,jis ir ant manęs užsisėdęs imetė free i b-list lyderiu,bendraija su teisesauga,aš nemanau ,kad šis žmogus tikrai turi būti free adminas bei prižiūrėtojas,manau jo vietą pakeistų geresnis veidas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu gi negražu Džeimsui rašyt papeikimų,jei tau parašytu papeikimą,atsiprašinėtum,ir siūlytum pinigus jog ištrintu,gal tu netemk savęs šiek tiek žemiau,išsaugok savo gera vardą,ir ištrink - Draugiškas patarimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu gi negražu Džeimsui rašyt papeikimų,jei tau parašytu papeikimą,atsiprašinėtum,ir siūlytum pinigus jog ištrintu,gal tu netemk savęs šiek tiek žemiau,išsaugok savo gera vardą,ir ištrink - Draugiškas patarimas :)

Pasakysiu vieną, stumia ant manęs jis teršia mano vardą, ar suteršiu jo. Aš tokių nesamonių nedaryčiau visi žaidėjai yra lygus!
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ką pvz veikei juk daug laiko buvo užsiregistruoti ir čia pvz juk jo su Ehmiu eventas žėk šeip į kauliuka dm eventus tu tiesiog gali atsisakyti tą žmogų priimti į eventa tai ir čia tai pat jų eventas jų taisyklės jie ir vadojauja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ką pvz veikei juk daug laiko buvo užsiregistruoti ir čia pvz juk jo su Ehmiu eventas žėk šeip į kauliuka dm eventus tu tiesiog gali atsisakyti tą žmogų priimti į eventa tai ir čia tai pat jų eventas jų taisyklės jie ir vadojauja

Koks skirtumas ką aš veikiau. eventas vyko žaidėjams, o kas aš nežaidėjas? Visi yra lygus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įžeidimai.

Redaguota nario Invision_White
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Domse, mikciau *Myliu Las-Venturas.lt* tu neturi nei vardo, nei pagarbos kitų žmoniu, tad pirk nhj, eik su savo mikciojancia žuvele pasišnekėti ir ramus sėdėk...

oj oj oj labai įdomus čia tu visiems esi :) sakyk ką nori, išsiliek, išklausysiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad tau neįdomus, negalvok, kad kitiem as esu neįdomus, motina eilinį kartą per galvą is keptuvės piso difteriui, tai drąsos vaikui pilnos kelnes

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks skirtumas ką aš veikiau. eventas vyko žaidėjams, o kas aš nežaidėjas? Visi yra lygus.

Tai ką nori tą ir ims ko tu čia aiškini savo eventa daryk ką norėsi ir daryk įžeidimai tu 

Redaguota nario Invision_White

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku su Domše, o gi kodėl Ponas San James'as taip daro ? O gi todėl, nes jis nepelnytai gavo nemokamą administratorių ir gaujų prižiūrėtoją, o jį nusipirko iš Invision White, ir dabar nežino, kas darosi, galvoja, nusipirksiu pareigas, ir būsiu kietesnis už kitus, Šalinkit....

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ką nori tą ir ims ko tu čia aiškini savo eventa daryk ką norėsi ir daryk maure tu

 

kalbėk už save, aišku SAMP draugeliai, vienas už visus, visi už viena. Nieko niekas taip nedaro jog dbr bus drift eventas San_James negali dalyvaut nes nepatinka jis man. Logiška?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Visiškai sutinku su Domše, o gi kodėl Ponas San James'as taip daro ? O gi todėl, nes jis nepelnytai gavo nemokamą administratorių ir gaujų prižiūrėtoją, o jį nusipirko iš Invision White, ir dabar nežino, kas darosi, galvoja, nusipirksiu pareigas, ir būsiu kietesnis už kitus, Šalinkit....
kalbėk už save, aišku SAMP draugeliai, vienas už visus, visi už viena. Nieko niekas taip nedaro jog dbr bus drift eventas San_James negali dalyvaut nes nepatinka jis man. Logiška?[/quotehttp://youtu.be/5W5TeCW1zcM čia domsei, o lincolnai tau vps reiktų pisti kuo toliau jibalnikas dalbajobai krv naras paskutinis esi, susirask gyvenimą duhas
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kalbėk už save, aišku SAMP draugeliai, vienas už visus, visi už viena. Nieko niekas taip nedaro jog dbr bus drift eventas San_James negali dalyvaut nes nepatinka jis man. Logiška?

 

Jei tą event'ą darysi tu, tai taip :) Ką nori tą ir priimta, jo event'as ir daro ką nori. Dėl to kad vis ožini niekas į event'us ir imt nenori, nes tik žinai papeikimų skiltį daugiau nieko. Sėdėk ir ramus, vis nori kažką nuverst ir visada įrodyt savo tiesą -.-

 

P.S pritariu su visais Mantas_Exit žodžiais kuriuos jis yra pasakęs

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei tą event'ą darysi tu, tai taip :) Ką nori tą ir priimta, jo event'as ir daro ką nori. Dėl to kad vis ožini niekas į event'us ir imt nenori, nes tik žinai papeikimų skiltį daugiau nieko. Sėdėk ir ramus, vis nori kažką nuverst ir visada įrodyt savo tiesą -.-

 

P.S pritariu su visais Mantas_Exit žodžiais kuriuos jis yra pasakęs

kenkiu tiems, kurie kenkia man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krv normaliu las Venturas likę tik tiek kiek žydų gyvų, žydų kapinėse aplink vieni duhai kurie forume primeta vierchus *Myliu Las-Venturas.lt* suaukit krv, *Myliu Las-Venturas.lt* panos jau turėtų rūpėti,o ne kaip forume kam nors pap parasyt

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šalint ta San_James seniai reikėjo, dapiso tas (vaikas) visiems. 

vaikas :D? tu kūrva smarve į save pasižiūrėk,pats keturiolikos metų suaugusį laužį,tipo rimtega

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matau kad vėl ožių atsirado, norit Sana nuversti kaip Nuvertėt Irma :D. Gal užteks anekdotus rašyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

vaikas :D? tu kūrva smarve į save pasižiūrėk,pats keturiolikos metų suaugusį laužį,tipo rimtega

phj ant tokių nereikia imt į galvą prisipisa tokie tipo vyrai keturiolikiniai ir namus pasakoja, gerai judu fules ziet, neaktualu man šitie "protingi" pasiplepejimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kalbėk už save, aišku SAMP draugeliai, vienas už visus, visi už viena. Nieko niekas taip nedaro jog dbr bus drift eventas San_James negali dalyvaut nes nepatinka jis man. Logiška?

Nu tai jo atsirenki normalius kurie normalus o ne mekeke

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesuprantu, kas tau nepatinka? Jis rengia eventa, tai jis ir atrenka ka nori i eventa. ( Pagal mane tai taip :D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nesuprantu, vieni ant kitų tik stumia o peikiamasis tyli ir žiūri? Ar jūs čia san'o angelai sargai ir žudbutinėje kovoje apginsit ji dėl free postu

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau yra visi lygus ir cia tikrai jau blogai padare san_james as irgi galeciau pora fotkiu apie ji imesti nu bet nemesiu ... (ai bet sakau tiesa ph)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nesuprantu, vieni ant kitų tik stumia o peikiamasis tyli ir žiūri? Ar jūs čia san'o angelai sargai ir žudbutinėje kovoje apginsit ji dėl free postu

tegul daro jis ką nori, ankščiau padejai žmogui o ir pyst atsuka tau nugarą. Tegul turi dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...