Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domse_Drifteris

Skundžiu San_James.. Paka??

Rekomenduoti pranešimai

Žiūriu čia daug už lochą stovi, kurie už laido. Ir visi James šunis atbėgę. Atsigaukit vaikai *Myliu Las-Venturas.lt*. :D už klaidas reik atsakyt- nebus tvarkos- bus ne kas. :) pripraskit prie tvarkos vaikai

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jis daro evento jis ir atrenka kas dalyvauja kas ne, ko čia dar nesuprast? nepatinka kažkas? nueik į kampa paverk..

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jis daro evento jis ir atrenka kas dalyvauja kas ne, ko čia dar nesuprast? nepatinka kažkas? nueik į kampa paverk..

eventas ne vieno jo, bet ir Aurimas_Ehmmett o aurimas nieko apie išyrinima nežinojo kol aš neparašiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Betai čia jo eventas jis yra organizatorius , priima į eventa ką jis nori ir atmeta  ko jis nenori. Dėl gaujų lyderio  papeikimo, tai reikia manau visiem suprasti kad veiksmus labai sunku daryti pagal taisykles per visa diena teisėsauga nesuranka kokių 8 žmonių , gal būna kartas per diena kai yra bet gaujinių nėra labai daug o mum trūksta veiksmo nes mūsų veiksmai tai nueiti į narkus kur dažniausiai veiksmo mažai , užgrobti vla nes teisėsaugos nėra bet ir taip niekas ginti neateina , dar į banka varom bet irgi ten 400 sekundžių sėdėti tik nėra įdomu , prasuka mašina kokia radistų arba mechanikų ir sušaudom.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Betai čia jo eventas jis yra organizatorius , priima į eventa ką jis nori ir atmeta  ko jis nenori. Dėl gaujų lyderio  papeikimo, tai reikia manau visiem suprasti kad veiksmus labai sunku daryti pagal taisykles per visa diena teisėsauga nesuranka kokių 8 žmonių , gal būna kartas per diena kai yra bet gaujinių nėra labai daug o mum trūksta veiksmo nes mūsų veiksmai tai nueiti į narkus kur dažniausiai veiksmo mažai , užgrobti vla nes teisėsaugos nėra bet ir taip niekas ginti neateina , dar į banka varom bet irgi ten 400 sekundžių sėdėti tik nėra įdomu , prasuka mašina kokia radistų arba mechanikų ir sušaudom.

o tu supranti ar ne? Ph man tos jusu gaujos, jis nevienas organizatorius yra, tai prieš darant veiksmus turi pasitarti su kitu organizatoriumi. O jis taip padare? Ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai irma verte visi lsv laimingi + sake san james jai gautu SPD pareigas visi lsv butu SPD dabar kai James vercia sukilo lsv  visi zino jog san_james  per daug sau leidzia kai mane i lsv paimdavo pats san_james mane ismesdavo kokia jis galia turi mane ismesti jis tik priziuri gaujas o ne jas tvarko galiu manau net foto rasti kaip san_james tvarko lsv o ne lyderis  gana jam daryti nesamones :) mano manymu vps free adminai turi buti ne kurumpuoti rinkti tokius kurie zmoniu neisskirineja 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opa opa tralele james pirko iš invio pareigas pasirodo ;DDDD ,va katik sužinojau.Jamesas *Myliu Las-Venturas.lt* byby laižys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai irma verte visi lsv laimingi + sake san james jai gautu SPD pareigas visi lsv butu SPD dabar kai James vercia sukilo lsv  visi zino jog san_james  per daug sau leidzia kai mane i lsv paimdavo pats san_james mane ismesdavo kokia jis galia turi mane ismesti jis tik priziuri gaujas o ne jas tvarko galiu manau net foto rasti kaip san_james tvarko lsv o ne lyderis  gana jam daryti nesamones :) mano manymu vps free adminai turi buti ne kurumpuoti rinkti tokius kurie zmoniu neisskirineja 

Mikčius labai tiktų į šitas pareigas ne kalbėtų o mikčiotų :DDDD srr už komentara, bet jo renginys duhu kaip sakoma nereikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mikčius labai tiktų į šitas pareigas ne kalbėtų o mikčiotų :DDDD srr už komentara, bet jo renginys duhu kaip sakoma nereikia

kas tas duhas tai tu :) aš į gaujų prižiurėtojo pareigas net nežiuriu, nes gaujos manęs nedomina. Mikčioju, na ir kas? O kas tu toks? Mažas snarglys? Jei kažkas nepatinka, man į akis pasakyk o ne žaidime pisk protą čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jeigu čia San_James'o renginys, tai jis ir kredus siųs iš savo kišenės? Nemanau. Cj reiktų perspėt Džeimsą ir vsio :) o čia nekalbėt apie nušalinimus ir panašiai.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jeigu čia San_James'o renginys, tai jis ir kredus siųs iš savo kišenės? Nemanau. Cj reiktų perspėt Džeimsą ir vsio :) o čia nekalbėt apie nušalinimus ir panašiai.

Va bent vienas protingai pasakė... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jeigu čia San_James'o renginys, tai jis ir kredus siųs iš savo kišenės? Nemanau. Cj reiktų perspėt Džeimsą ir vsio :) o čia nekalbėt apie nušalinimus ir panašiai.

nei biški nesutinku, tegul šalina lauk jį ir duoda kokiam misha, nors nedarys nesamonių ir sutars normaliai su žaidėjais, o dabar nepatinka tas tas ir prades trint lauk anketas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,sutinku jog šitą žmogų reikia tikrai nušalinti,jis ir ant manęs užsisėdęs imetė free i b-list lyderiu,bendraija su teisesauga,aš nemanau ,kad šis žmogus tikrai turi būti free adminas bei prižiūrėtojas,manau jo vietą pakeistų geresnis veidas. :)

Aš tave įmečiau free? :D įdomiai jeigu vis pievas šneki įžeidinėji ką žn. Eini 1x1 ten gauni malkų visad iškeiki pasakai lag.cs, aim.cs ir t.t tai ką žn. Dar pats buvai rašes davai įmesk į b-listą fotkę kažkur turiu tik reikia prisimint kurią dieną galėsiu įmesti.

 

 

Visiškai sutinku su Domše, o gi kodėl Ponas San James'as taip daro ? O gi todėl, nes jis nepelnytai gavo nemokamą administratorių ir gaujų prižiūrėtoją, o jį nusipirko iš Invision White, ir dabar nežino, kas darosi, galvoja, nusipirksiu pareigas, ir būsiu kietesnis už kitus, Šalinkit....

Nu ką apsiverkei, kad papeikimą parašiau jog free žmones priėmiai? :D Dar rašiai tą dieną  į ts rimtai? ir t.t rašei ten dar kažkokias pievas ką žn. Visi šneka nusipirkau n* man pirkt? :D va prašom chatas visiems kas sako ale pirkes

 

[2016.04.17 21:48:55 | Pakeitė 21:49:00] []=Huliganas=[]: Sėkmės ieškant naujo prižiūrėtojo....
[2016.04.17 21:50:58] Karolis S.: :D sakai taip, lyg pats labai norėtum
[2016.04.17 21:51:18] []=Huliganas=[]: Nesakau, bet tikiuosiu bent kokį normalų išrinksi, o pats kad norėčiau gal truputį.
[2016.04.17 21:52:09] []=Huliganas=[]: Jeigu gali nuiimk F.MOD ir vėl uždėk, kad pasidarytų per vidurį tekstas
[2016.04.17 21:53:43] Karolis S.: tai tu nori ar nenori?
[2016.04.17 21:54:11] []=Huliganas=[]: prižiūrėtojo?
[2016.04.17 21:54:16] Karolis S.: nu jo
[2016.04.17 21:54:29] []=Huliganas=[]: Norėčiau
[2016.04.17 21:55:14] Karolis S.: šiaip aš tave irgi norėčiau paimti, bet labai nenoriu kelių dalykų, kurie gali išeiti iš tavęs
[2016.04.17 21:55:24] Karolis S.: 1) Vertinsi žmones neobjektyviai
[2016.04.17 21:55:34] Karolis S.: 2) Galbūt darysi gw, bet neatliksi administratoriaus pareigų
[2016.04.17 21:55:44] Karolis S.: 3) Pabūsi trumpai ir dingsi, kaip Lukusus koks
[2016.04.17 21:55:51] Karolis S.: 4) Įžeidinėsi žaidėjus
[2016.04.17 21:56:11] []=Huliganas=[]: Administratines pareigas atliksiu kaip senai. Įžeidinėjimų nebebus turbūt. Kaip lukusus nebūsiu truputį ir nedingsiu
[2016.04.17 21:56:27] []=Huliganas=[]: Nebent gal 1sav nebūsiu jau ahujienai aktyvus, nes reikėtų teises išsilaikyti, bet aktyvus sugebu būti.
[2016.04.17 21:58:09] Karolis S.: ko aš noriu iš tavęs: 1) kad atliktum pareigas 2) darytum veiksmą tarp gaujų 3) laikytumeisi visų taisyklių 4) persikurtum normaliai temas
[2016.04.17 21:58:22] []=Huliganas=[]: Gerai
[2016.04.17 22:00:19] Karolis S.: kas gerai? :D
[2016.04.17 22:00:26] []=Huliganas=[]: Nu atlikčiau t.y viską
[2016.04.17 22:01:59] Karolis S.: kuriai grupej atstovausi?
[2016.04.17 22:02:28] []=Huliganas=[]: 1, nes mačiau nėra nė vieno administratoriau
[2016.04.17 22:03:00] Karolis S.: tuoj
[2016.04.17 22:03:26] Karolis S.: kol kas gausi 1 lygio adminą, tikiuosi sugebėsi su viskuo susitvarkyti ;) kiek žinau tave tai jeigu nemalsi šūdo tai tikrai viskas bus (yes)
[2016.04.17 22:03:41] []=Huliganas=[]: Dėkui ;)
[2016.04.17 22:04:52] Karolis S.: tai va, pradėk nuo šito: persikurk temas normaliai
[2016.04.17 22:05:02] Karolis S.: ir parodyk man :)

 

 

kalbėk už save, aišku SAMP draugeliai, vienas už visus, visi už viena. Nieko niekas taip nedaro jog dbr bus drift eventas San_James negali dalyvaut nes nepatinka jis man. Logiška?

Tai jo nepriimk kas man iš to? Apsiverksiu ne

 

Dabar dėl Misteris_Smitas gal per mikčiojimą nematei, bet jis įmetes nuotrauką kur tą pačia minutę jau grobe VLA t.y, kad atsitraukė nuo pastato ir grobė vla man to užteko būtų, kad ir kitas žmogus taip padares būtų man tikes tai nereikia šalelele.

 

Dabar dėl evento tu ne vienas buvai ištrintas su anketa iš evento, nes kaikurie rašė ne ir t.t Inviui jeigu eina galėtų šiaip pažiūrėti ištrintas ir prieš tai redaguotus pranešimus. Ir ko čia vpš kiši tą Ehmetą kur nereikia? Ką noriu tą darau su tuo eventu man tie kreditai gali eiti iš tos algos jeigu ką tai va.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nesuprantu, vieni ant kitų tik stumia o peikiamasis tyli ir žiūri? Ar jūs čia san'o angelai sargai ir žudbutinėje kovoje apginsit ji dėl free postu

Tu gal nenusišnekėk vpš eik paverk dėl Juditos tik nesižudyk gal gerai?

 

 

o tu supranti ar ne? Ph man tos jusu gaujos, jis nevienas organizatorius yra, tai prieš darant veiksmus turi pasitarti su kitu organizatoriumi. O jis taip padare? Ne.

Tu čia išviso sakau nekišk to Ehmeto, nes jis man yra padejėjas paprašiau padėti su eventu dėl prizų ir t.t dėl pinigų mano viskas. Padeda su eventu dėkui jam tada.

 

 

Kai irma verte visi lsv laimingi + sake san james jai gautu SPD pareigas visi lsv butu SPD dabar kai James vercia sukilo lsv  visi zino jog san_james  per daug sau leidzia kai mane i lsv paimdavo pats san_james mane ismesdavo kokia jis galia turi mane ismesti jis tik priziuri gaujas o ne jas tvarko galiu manau net foto rasti kaip san_james tvarko lsv o ne lyderis  gana jam daryti nesamones :) mano manymu vps free adminai turi buti ne kurumpuoti rinkti tokius kurie zmoniu neisskirineja 

SPD visi būtų LSV nu ns ns :D Neužtektų mašinų ten tiek netgi.

 

Opa opa tralele james pirko iš invio pareigas pasirodo ;DDDD ,va katik sužinojau.Jamesas *Myliu Las-Venturas.lt* byby laižys.

Nu vėl verki, kad įrašiau į b-listą nors ir pats norėjai? :D ant kito acc gavai pavą nuėjom 1x1 gal 5 kartus ir tai atsisakiai kaip ėjau ant kito acc tad paverk kamputį gerai?

 

 

nei biški nesutinku, tegul šalina lauk jį ir duoda kokiam misha, nors nedarys nesamonių ir sutars normaliai su žaidėjais, o dabar nepatinka tas tas ir prades trint lauk anketas.

Kas tas Misha ką nardai jam ar ką kaip Ehmetui ir t.t? :D Jis net lyderio nemoka išbūti normaliai laiko naujokas yra išviso jisai.

 

Nu ką laukiam Marčioko nuosprendžio daugiau nebeatsakysiu.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tave įmečiau free? :D įdomiai jeigu vis pievas šneki įžeidinėji ką žn. Eini 1x1 ten gauni malkų visad iškeiki pasakai lag.cs, aim.cs ir t.t tai ką žn. Dar pats buvai rašes davai įmesk į b-listą fotkę kažkur turiu tik reikia prisimint kurią dieną galėsiu įmesti.

 

 

 

Nu ką apsiverkei, kad papeikimą parašiau jog free žmones priėmiai? :D Dar rašiai tą dieną  į ts rimtai? ir t.t rašei ten dar kažkokias pievas ką žn. Visi šneka nusipirkau n* man pirkt? :D va prašom chatas visiems kas sako ale pirkes

 

[2016.04.17 21:48:55 | Pakeitė 21:49:00] []=Huliganas=[]: Sėkmės ieškant naujo prižiūrėtojo....

[2016.04.17 21:50:58] Karolis S.: :D sakai taip, lyg pats labai norėtum

[2016.04.17 21:51:18] []=Huliganas=[]: Nesakau, bet tikiuosiu bent kokį normalų išrinksi, o pats kad norėčiau gal truputį.

[2016.04.17 21:52:09] []=Huliganas=[]: Jeigu gali nuiimk F.MOD ir vėl uždėk, kad pasidarytų per vidurį tekstas

[2016.04.17 21:53:43] Karolis S.: tai tu nori ar nenori?

[2016.04.17 21:54:11] []=Huliganas=[]: prižiūrėtojo?

[2016.04.17 21:54:16] Karolis S.: nu jo

[2016.04.17 21:54:29] []=Huliganas=[]: Norėčiau

[2016.04.17 21:55:14] Karolis S.: šiaip aš tave irgi norėčiau paimti, bet labai nenoriu kelių dalykų, kurie gali išeiti iš tavęs

[2016.04.17 21:55:24] Karolis S.: 1) Vertinsi žmones neobjektyviai

[2016.04.17 21:55:34] Karolis S.: 2) Galbūt darysi gw, bet neatliksi administratoriaus pareigų

[2016.04.17 21:55:44] Karolis S.: 3) Pabūsi trumpai ir dingsi, kaip Lukusus koks

[2016.04.17 21:55:51] Karolis S.: 4) Įžeidinėsi žaidėjus

[2016.04.17 21:56:11] []=Huliganas=[]: Administratines pareigas atliksiu kaip senai. Įžeidinėjimų nebebus turbūt. Kaip lukusus nebūsiu truputį ir nedingsiu

[2016.04.17 21:56:27] []=Huliganas=[]: Nebent gal 1sav nebūsiu jau ahujienai aktyvus, nes reikėtų teises išsilaikyti, bet aktyvus sugebu būti.

[2016.04.17 21:58:09] Karolis S.: ko aš noriu iš tavęs: 1) kad atliktum pareigas 2) darytum veiksmą tarp gaujų 3) laikytumeisi visų taisyklių 4) persikurtum normaliai temas

[2016.04.17 21:58:22] []=Huliganas=[]: Gerai

[2016.04.17 22:00:19] Karolis S.: kas gerai? :D

[2016.04.17 22:00:26] []=Huliganas=[]: Nu atlikčiau t.y viską

[2016.04.17 22:01:59] Karolis S.: kuriai grupej atstovausi?

[2016.04.17 22:02:28] []=Huliganas=[]: 1, nes mačiau nėra nė vieno administratoriau

[2016.04.17 22:03:00] Karolis S.: tuoj

[2016.04.17 22:03:26] Karolis S.: kol kas gausi 1 lygio adminą, tikiuosi sugebėsi su viskuo susitvarkyti ;) kiek žinau tave tai jeigu nemalsi šūdo tai tikrai viskas bus (yes)

[2016.04.17 22:03:41] []=Huliganas=[]: Dėkui ;)

[2016.04.17 22:04:52] Karolis S.: tai va, pradėk nuo šito: persikurk temas normaliai

[2016.04.17 22:05:02] Karolis S.: ir parodyk man :)

 

 

 

Tai jo nepriimk kas man iš to? Apsiverksiu ne

 

Dabar dėl Misteris_Smitas gal per mikčiojimą nematei, bet jis įmetes nuotrauką kur tą pačia minutę jau grobe VLA t.y, kad atsitraukė nuo pastato ir grobė vla man to užteko būtų, kad ir kitas žmogus taip padares būtų man tikes tai nereikia šalelele.

 

Dabar dėl evento tu ne vienas buvai ištrintas su anketa iš evento, nes kaikurie rašė ne ir t.t Inviui jeigu eina galėtų šiaip pažiūrėti ištrintas ir prieš tai redaguotus pranešimus. Ir ko čia vpš kiši tą Ehmetą kur nereikia? Ką noriu tą darau su tuo eventu man tie kreditai gali eiti iš tos algos jeigu ką tai va.

tu gal jau nebepjauk gryba, tai žodžiu viras, prižadėjai karoliui neįžeidinėti žaidėju, o kaip yra? Numest nuotrauku? Tai tu man paaiškink dėl kokios priežasties mane ištrynej?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gal nenusišnekėk vpš eik paverk dėl Juditos tik nesižudyk gal gerai?

 

 

 

:D Mldc, kai tu stumi pize. Matyt dave įmerkt kad dabar naglas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

[2016.04.17 21:55:14] Karolis S.: šiaip aš tave irgi norėčiau paimti, bet labai nenoriu kelių dalykų, kurie gali išeiti iš tavęs
 
[2016.04.17 21:55:51] Karolis S.: 4) Įžeidinėsi žaidėjus
 
 

 

 

Tai jo nepriimk kas man iš to? Apsiverksiu ne

 

gal per mikčiojimą nematei

Tu nevertas posto biškį esi, aš  šioje temoje ant tavęs nei žodžio nesakiau, sakiau tik apie tuos kurie čia kišasi, o tu užsipuolei, norėjai įkast į man jautria vieta, įkandai, nieko prieš netūrėjau prieš tave, bet dabar sėdi šūdo vietoj man ir likai žemiau už šiukšle. Sėkmės tau, kad tu paspringtum, ir nudvėstum šunie. Toks rimtas palinkėjimas ane? Dabar suprasi kad stumt ant rimtų dalykų nereikia snargliau mielas. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu nevertas posto biškį esi, aš  šioje temoje ant tavęs nei žodžio nesakiau, sakiau tik apie tuos kurie čia kišasi, o tu užsipuolei, norėjai įkast į man jautria vieta, įkandai, nieko prieš netūrėjau prieš tave, bet dabar sėdi šūdo vietoj man ir likai žemiau už šiukšle. Sėkmės tau, kad tu paspringtum, ir nudvėstum šunie. Toks rimtas palinkėjimas ane? Dabar suprasi kad stumt ant rimtų dalykų nereikia snargliau mielas. 

Ar tu girdi ką tu čia bazarini vaiknamini? matosi su tokiom kalbom iš vaikystes neišlindes '' paspringtum, ir nudvėstum šunie '' tu žiūrėk ką kalbi gal? nes tuoj į foruma neįlysi.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D Mldc, kai tu stumi pize. Matyt dave įmerkt kad dabar naglas :D

 

Tu nevertas posto biškį esi, aš  šioje temoje ant tavęs nei žodžio nesakiau, sakiau tik apie tuos kurie čia kišasi, o tu užsipuolei, norėjai įkast į man jautria vieta, įkandai, nieko prieš netūrėjau prieš tave, bet dabar sėdi šūdo vietoj man ir likai žemiau už šiukšle. Sėkmės tau, kad tu paspringtum, ir nudvėstum šunie. Toks rimtas palinkėjimas ane? Dabar suprasi kad stumt ant rimtų dalykų nereikia snargliau mielas. 

 

Bet tavo požiūris į gyvenimą mane ant vietos nužudytų krv :DD Pirmame komentare tiesiog galima sakyti išsityčioji iš to žmogaus, apie kurį šneki, jog tai jautri tema ir tipo kiek suprantu jausmai atgyja ir pnš, *Myliu Las-Venturas.lt* geras meksikiečių aktorius būtum ...

Nieko prieš Monte neturiu, bet kažkoks grybas daraisi su metais. Nesuprasi tavęs, tau dėmesio trūksta ar pnš...  Ir tavo elgesys kaip mažamečio, nhj reikia daryti dalykus dėl kurių gailėtumeisi , nhj reikia apsiskelbti viešai visiems ir gadinti gerus prisiminimus kitiems žmonėms apie save ( tai manęs neliečia ), bbž nežinau čia ar ką suvoksi, bet mano supratimu, susiimk bšq pacanas, jei jau gyvenimas pasuka kita linkme, tai bent laikyk gerus prisiminimus atmintyje, o ne juos griauk savo veiksmais, viskas turi savo pradžia ir pabaiga ir ne kiekvienas sugeba tai suvokti, tad palinkėsiu Monte tau, proto, stiprybės ir viskas stos į savo vietas, o mano supratimu elgtis taip kaip mano parodytame 1-ame komentare, nėra korektiška ir tikrai yra jau žiauriai negražu, bet čia jau tau spręsti, koks esi žmogus ir kaip su savo bėdomis tvarkysiesi. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ko jūs vapšie kišates kur nereikia? Žuliksai exitai jūm rašau skunda? Tai nekomentuokit vapšie, o až ten piskit vienas kitam prota.....

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet tavo požiūris į gyvenimą mane ant vietos nužudytų krv :DD Pirmame komentare tiesiog galima sakyti išsityčioji iš to žmogaus, apie kurį šneki, jog tai jautri tema ir tipo kiek suprantu jausmai atgyja ir pnš, *Myliu Las-Venturas.lt* geras meksikiečių aktorius būtum ...

Nieko prieš Monte neturiu, bet kažkoks grybas daraisi su metais. Nesuprasi tavęs, tau dėmesio trūksta ar pnš...  Ir tavo elgesys kaip mažamečio, nhj reikia daryti dalykus dėl kurių gailėtumeisi , nhj reikia apsiskelbti viešai visiems ir gadinti gerus prisiminimus kitiems žmonėms apie save ( tai manęs neliečia ), bbž nežinau čia ar ką suvoksi, bet mano supratimu, susiimk bšq pacanas, jei jau gyvenimas pasuka kita linkme, tai bent laikyk gerus prisiminimus atmintyje, o ne juos griauk savo veiksmais, viskas turi savo pradžia ir pabaiga ir ne kiekvienas sugeba tai suvokti, tad palinkėsiu Monte tau, proto, stiprybės ir viskas stos į savo vietas, o mano supratimu elgtis taip kaip mano parodytame 1-ame komentare, nėra korektiška ir tikrai yra jau žiauriai negražu, bet čia jau tau spręsti, koks esi žmogus ir kaip su savo bėdomis tvarkysiesi. :)

Suprask toki reikala, prisiminimai visada liks prisiminimais, tu amžinai liksi geras draugas, kad ir lops butum, vistiek draugelis, o dabar man laidas liko vpsh, durniavimo vieta, ateinu nusišneku ir fsio. Tu nemanyk kad likes aš nenormalus, tiesiog man per serva vos ne ant visko po.hui like, nepagaunu bajerio ko visi čia pyksta už viską, gi čia žaidimas, žmones..žaidimas. Dabar man žmogus užstūmė ant jautrios temos, aš užpykau, poto jo laidiniai draugeliai užsipuolė mane o aš likau žvengt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

.

Redaguota nario Invision_White
ĮŽEIDIMŲ PILNAS TURINYS
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Sveikas. Pirmiausia, kiek žinau, eventą rengia San_James ir dar vienas asmuo, ir jie sprendžia kas dalyvaus,o kad ne nes rengėjai yra jie. Rašyk kitam asmeniui kuris yra vienas iš rengėjų ir jei jie susitars tarpusavyje ir dalyvausi, jei ne tai ne :D Kas per papeikimai žmogeli :D O jei taip nori tos servo valiutos ar krd Nueik pasiimk sąskaitos motinos ir nusipirk tiek mln, tiek kreditų. Juk visi žinom, kad taip darai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...