Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tadas_Tadix

Peikiu aras drk.

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų V_P Tadas_Tadix

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? Parašiau prie 4 punkto.

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas) Direktorius 

4. Įrodymai: Anketa: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/148884-free-stars-tony-costello/ Kas čia per direktoriaus atsakymas? Įrodymų reikia, o ne, kad aš žinau jog, tai ''padariau'' ... 

 

 

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prasideda papeikimai :) Dėl keliu staru verkia. :)

Ko tu čia atėjai ? Kvietė kas? Daro nesamones tai ir gauna ppk 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkur matytas nikas ar čia ne Irma_Mantas pirmas acc, va jetau tik gavo drk jau pap lietus prasideda graudu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkur matytas nikas ar čia ne Irma_Mantas pirmas acc, va jetau tik gavo drk jau pap lietus prasideda graudu.

Čia tipo aš Irma:Dd??

Išsičiūhink

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sorry kad komentuoju bet taigi tas darbuotojas pateikė irodymus ir viskas aiškiais matos ir aš bučiau atmetes toki papeikima. Tai kad nėr ko čia verkti forume sėdi ir džiaukis žaidimu o ne verk forume.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip pavaduotojas (-būsimas, gal) turiu teisę komentuot, man įdomu ar tu šiaip jau nuskriaustas, ar tiesiog ieškai prie ko prisipist, kad padaryt kažkam blogai ? Darbuotojas Tony_Costello pateikė įrodymus, įrodymai tinka, kolega Pro_Kents tik perkeltine prasme, gal kiek perdėtai išreiškė savo mintis tau. Kaip bebūtų, papeikimas atmestas ir prie ko prikibti šioje diskusijoje nėra, ačiū už beviltiškai suspaudytus klaviatūros mygtukus rašant papeikimą tiek darbuotojui, tiek direktoriui, geros dienos.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Kaip pavaduotojas (-būsimas, gal) turiu teisę komentuot, man įdomu ar tu šiaip jau nuskriaustas, ar tiesiog ieškai prie ko prisipist, kad padaryt kažkam blogai ? Darbuotojas Tony_Costello pateikė įrodymus, įrodymai tinka, kolega Pro_Kents tik perkeltine prasme, gal kiek perdėtai išreiškė savo mintis tau. Kaip bebūtų, papeikimas atmestas ir prie ko prikibti šioje diskusijoje nėra, ačiū už beviltiškai suspaudytus klaviatūros mygtukus rašant papeikimą tiek darbuotojui, tiek direktoriui, geros dienos.

 

naras,gal tu nekomentuok kol neturi pavo

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nėra ką pridurti las-venturas juda. Pažiūrėk mano darbuotojo įrodymus ir pajunk loginį mąstymą. Kas gaunasi? Jok papeikimas atmestas. Pasitelk visas DPi sukurtas taisykles ir gal šiek tiek susigaudysi. Nereikia daryti nesąmonių. Ačiū. Aro direktorius Pro_Kents jūsų pagarbai :P

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lol dar verkia kad čia beliko vos 40 žaidėju liko tiek nes jus viska visi ožinat .

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Masinis žudymas kr.w??? glušpetriai jūs kr.w 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Masinis žudymas kr.w??? glušpetriai jūs kr.w 

Daugiskaitinis nužudymas. Pažiūrėk įrodymus. Tavo vadinamas "glušpetris" tai šitoje situacijoje tai tik tu. Sėkmės bandant kitą kartą. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daugiskaitinis nužudymas. Pažiūrėk įrodymus. Tavo vadinamas "glušpetris" tai šitoje situacijoje tai tik tu. Sėkmės bandant kitą kartą. :)

ainu man tai p.x :D gali toliau skęst čia dw

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lol dar verkia kad čia beliko vos 40 žaidėju liko tiek nes jus viska visi ožinat .

Nu vis dėlto todėl ir mc geriau :DD.

Šiaip čia kur pateikė įrodymus nesimato Masinis žudymas ir bėgimas tai vpš...

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu vis dėlto todėl ir mc geriau :DD.

Šiaip čia kur pateikė įrodymus nesimato Masinis žudymas ir bėgimas tai vpš...

Atsimerk. DPi pamatys nes ne durni pasodinti už jų vadžių. O dabar laisvas kaip triusikų gumas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsimerk. DPi pamatys nes ne durni pasodinti už jų vadžių. O dabar laisvas kaip triusikų gumas :)

Iš kur tokia išmintis? Eiliniai keturakiai sėdi :Dd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

Pateikti įrodymai už ką buvo uždėtas įtarimas. Pats laikas kariaut žaidime, o ne forume.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...