Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rekomenduoti pranešimai


Jusu V_P: Laurynas_Fix

Peikiama firma: PD

Uz ka peikiate? Rakina HP zonoj, nors taisykles HP zonoj leidzia rakint tik tuo atveju, jei turi irodymus, kad nusikaltelis tycia ibego i HP zona begdamas nuo teisesaugos.

Prasei parasyt pap, as parasiau, man juk nesunku..

O paskui verkiat, kad reloginu sugavus, kai ismoksit normaliai dirbt, o ne rakint HP zonoj, atrankose, eventuose tuomet ir atsedesiu..

Kas tai (Direktorius / Pavaduotojas)? Direktorius Elvinas_Nike

Irodymai: http://www.part.lt/perziura/a5d7af47f1b087545104c5696daaf578877.png

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu turi bėga reiškias bėgai. Nemazink aš pats kaip gyvas įrodymas viską mačiau, nėra reikalo meluot, sf mieste bėgai, lv mieste bėgai. Taip, kad bent nerodyk savo veido to šlykštaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas,

Visų pirmą, kokia reikšmė tau buvo atsijungti? Nes buvai gaudomas 120 lygio ~, o kaip ir sakė žmonės, kad pagautas atsijungsi.. Taip ir pasitvirtinto - tu atsijungei! Sekantis dalykas, visa teisėsauga kokia tik buvo tuo metu prisijungusi, matė, kaip ne tik LV NON-RP'inai, bet ir bėgai, todėl kažkuris Aro darbuotojas pranešė, jog uždėti tau star'us už NON-RP, gali čia net netarmozint, viskas buvo pagal taisyklęs, nemanyk, kad dėl tokio " š*džiaus " rizikuoju direktoriaus įspėjimu, sėkmės. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas,

Visų pirmą, kokia reikšmė tau buvo atsijungti? Nes buvai gaudomas 120 lygio ~, o kaip ir sakė žmonės, kad pagautas atsijungsi.. Taip ir pasitvirtinto - tu atsijungei! Sekantis dalykas, visa teisėsauga kokia tik buvo tuo metu prisijungusi, matė, kaip ne tik LV NON-RP'inai, bet ir bėgai, todėl kažkuris Aro darbuotojas pranešė, jog uždėti tau star'us už NON-RP, gali čia net netarmozint, viskas buvo pagal taisyklęs, nemanyk, kad dėl tokio " š*džiaus " rizikuoju direktoriaus įspėjimu, sėkmės. 

 

gal aš ir klystų, bet argi nebuvo čia kažkada taisyklė ar informacija, jog užmiestyje galima važiuoti ne pagal K.E.T (tiksliau - NON-RP'int )?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gal aš ir klystų, bet argi nebuvo čia kažkada taisyklė ar informacija, jog užmiestyje galima važiuoti ne pagal K.E.T (tiksliau - NON-RP'int )?

O tu dar nesupratai, kad aš rašiau, jog ir LV ripino? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai papeikimas uz tai, kad direktorius nepaiso Teisesaugos / Gauju taikykliu ir rakina HP zonoj, o ne del Free star..


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne, tu matau nelabai supranti, ar orentuojies? Į HP patekai specialiai, nes buvai gaudomas virš 130 lygio, nemanyk, kad taip praslysi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

valink.jpg

 

 

 

 

pisk-nx-ir-ryk-kiausus.png

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...