Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų V_P

Viktor_Bout

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą?

Netikrini savo darbo papeikimų, darbuotojai nesilaiko DPi numatytu taisyklių kurių jis pats net nėra sukūręs ir kai gauna papeikimą tik peržiūri tema., Jokio atsako o ir darbuotojas dar dirba.

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas)

Direktorius

4. Įrodymai:

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/149181-„policijos-departamentas“-peikiamųjų-informacija-šablonas/

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas,

Matau be papeikimų neapsieinam.. Gerai, pradėsim nuo to, jog esu realiai gyvenantis asmuo, ir rūpinantis savo asmeniniu gyvenimu, neesu tas žmogus, kaip šiuo metu tu - " nolaiferis", kad tą pačią minutę privalėčiau atsakyti į papeikimus, laiko papeikimams atsakyti yra duota 24 valandos, ar 48 valandos, todėl čia mano teisė kada tikrinsiu papeikimus, bet anyway... Dėkui už papeikimą 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimai jau daugiau nei 24h yra kiek matau. Ir ne karta perziurejai. Sunku priimti? Kur pavaduotokas tavo tada? As nolaiferis? Paziurek kada paskutini karta prisijungea buvau seni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimai jau daugiau nei 24h yra kiek matau. Ir ne karta perziurejai. Sunku priimti? Kur pavaduotokas tavo tada? As nolaiferis? Paziurek kada paskutini karta prisijungea buvau seni.

Na nereiškia, kad čia tavo tikras slapyvardis, pavaduotojas taip pat su reikalais, ne vien tik žaidime gyvena :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Elvin keičiausia kad tu dabar ištrynei išvis papeikimus xD matys kaltas esi bet isp nenori gauti. xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas keiščiausia, jog jie buvo beverčiai, o beverčius ištrinu iškart :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man visiškai dzin kad su sultanu draugeliai esat nereikia trinti papeikimų. Tazeris neleistinas Narkuose išmok skaityt jei gyvenimą turi. Dabar manai nieko nebus? Parašys vėl nes tu turi jį bausti už tai o ne trinti papeikimus. Nemoki isiatmazinti ir tiek. Kam imat tos direktorius pavaduotojus jei neturi laiko jiems. Duokit kas siekia ir yra aktyvus o ne drugeliams dalina. Man nesvarbu papeikimus ištryne tyčia kad nieko nebūtu tegul DPI masto ką reikia daryti. Nuotraukas turi tiek Jonas tiek Darius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu prikolistai esat. Trinat papeikimus nes bijot įspėjimu. Va yra tos foto. Darius turi ir daugiau. Kam trinti? Nemokat vadovauti kam imti tokia firma? Sunku sudėti įspėjimus? Taisyklėse aiškiai rašoma Negalima /tazeris narkotiku sandėly. Tai kodėl beprasmis papeikimas? Galiu dar karta parašyti vėl ištrinsi nusišnekėdamas?

Va foto. Turėkit. Negalima galiu numesti ss kur tai rašomas.

9bed8a063cbe467945d6907dd401e57f325.png

Sėkmės skaitant

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/60548-teisėsaugos-bei-nusikalstamų-grupuočių-bendrosios-taisyklės/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu prikolistai esat. Trinat papeikimus nes bijot įspėjimu. Va yra tos foto. Darius turi ir daugiau. Kam trinti? Nemokat vadovauti kam imti tokia firma? Sunku sudėti įspėjimus? Taisyklėse aiškiai rašoma Negalima /tazeris narkotiku sandėly. Tai kodėl beprasmis papeikimas? Galiu dar karta parašyti vėl ištrinsi nusišnekėdamas?

Va foto. Turėkit. Negalima galiu numesti ss kur tai rašomas.

9bed8a063cbe467945d6907dd401e57f325.png

Sėkmės skaitant

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/60548-teisėsaugos-bei-nusikalstamų-grupuočių-bendrosios-taisyklės/

Numesk įrodymus, kad jis nenubaustas. Gal jau pastosi verkt? Būsenos atnaujinimuose verki ir čia. Gal vpš praplauk iš čia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pro kentai? Ko tu čia verki? Nepamoina čia man pist prota ir nardyt tam Elvinui? Neįdomus esi. O Eimis_Sultan turi dabar Prp_Kents nubausti už bereikšmius pranešimus kaip ir manę :)

 

O šiaip tegul man numeta įrodymus kad sudėti ispėjimai. Juk net ištryne papeikimus tai 100 proc. kad nieko nebuvo. Geriausia kad Mart_Paul arba Invis logus pažiūrėtu tada būtu aišku kad nieko nebuvo. Patys kalti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tau Pro_Kentai turi visi praplaukt? Kas toks busi? Nauja Elvio kekse, kad po kiekvienu papeikimu reiskies? Taigi ne tave peikia, jei nori nardyt, nuvaziuok pas elvi, kokiu saldiniu nuvezk ar dar ko :D


Negali jis but Direktoriumi, negali...


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
 
9.1. Lauke/viduje narkotikų sandėlio negalima naudoti šių komandų: /isodinti ; /suristi ; /tazeris ; /ant ; /heal ; /gaut ; /pas ; /itarti ; /kliutis ir kitų, kurios yra nepriimtinos.

Taisykle :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

O tau Pro_Kentai turi visi praplaukt? Kas toks busi? Nauja Elvio kekse, kad po kiekvienu papeikimu reiskies? Taigi ne tave peikia, jei nori nardyt, nuvaziuok pas elvi, kokiu saldiniu nuvezk ar dar ko :D

Negali jis but Direktoriumi, negali...

 

Tave pisa kas aš jo? :D Užtariu jį ir tiek. Negali laurynai tu būt lv, negali... Supranti kad ožiai čia ilgai neišsilaiko ir jų niekas nemėgsta?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ar Jūs nesuprantat, ar kas? Darbuotojas senai bedarbis, atleistas.

856bfcb2abacaa0664486a264d7d0d11389.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiandien dar žiūrėjau jis buvo Policininkas. Reikia paprašyti išrašu kada buvo išmestas manau tai viska įrodys. Papeikimas buvo prašytas prieš kelias dienas ir išmetei tik šiandien. Tikrai atsakingos firmos direktorius taip daro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

Padaryta klaida: temos nuorodoje aš įrodymų nematau, reikėjo pasidaryti nuotraukas arba vaizdo įrašą, o žmonių, kurie numetė savo nuotraukas, jos yra senesnės nei 24 valandos, todėl įrodymai negalioja. Prieš priimant sprendimą darykite visa tai kuo ankščiau. Jeigu bus platesnė informacija - pakartokite papeikimą.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...