Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kamilė_Star

Kamile_Star Prisistatau

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Kamilė

 

2. Kiek jums metų?: 15

 

3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva  

 

4. Jūsų gyvenamasis miestas: Šiauliai

 

5. Kelintoje klasėje mokotės?: 9

 

6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Sportuoju <3 , Mokausi  ir t.t. 

 

7. Jūsų zodiako ženklas:  Liūtas 

 

8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Jeigu toliausiai tai  : Švedija (Stockholm) , Angliją ✈,Lenkiją , Latviją (kelis kartus). :D

 

9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Brolį ♚18

 

10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Turiu  haskyte ;)  http://www.part.lt/img/4cdb361adaf05014c8f70af3894d57ca375.jpg

 

11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: 1.Veiksmo 2.Siaubo 3.Komedijos☑ .Lojalioji ,Divergentė,Insurgentė,Deadpool. (Daugiau nepamenu geriausių :D

 

12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai):  Repas   Dubstep  Pop  House ;)    

 

13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Muzika ♫, Informatika  , Dailė  , Technologijos ☻.

 

14. Jūsų gyvenimo tikslas: Gerai baigti mokslus,pasirinkti gerą profesiją,ir kaip įmanoma kopti kuo aukščiau gyvenimo laiptais ne tik moksle ir išsilavinime ,bet ir tolimesniame gyvenime. 

 

15. Apibūdinkite savo charakterį: Linksma,geraširdė,energinga,draugiška,stipri,drąsi . 

 

16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Linksmus,geraširdžius,draugiškus ir geranoriškus. ;) 

 

17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Savanaudžių,besikeikiančių,dviveidžių,melagių ,piktų. 

 

18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Esu Mechanikų direktoriaus pavaduotoja :)Toliau nežinau , kaip bus-taip bus :D .

 

19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą) . Pff,kam? :D 

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikutė, esu jau praeitą prisistatymą tavo skaičius, bet vistiek malonu susipažint, visgi vienmetės  :D Būtų smagu daugiau pabendraut, sėkmės gyvenime ir čia, jei kažko sieksi  :P

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikutė, esu jau praeitą prisistatymą tavo skaičius, bet vistiek malonu susipažint, visgi vienmetės  :D Būtų smagu daugiau pabendraut, sėkmės gyvenime ir čia, jei kažko sieksi  :P

Ačiū, ta ir ;)   :D Nu , bet pirmą kartą va parašiau savo prisistatymą ;D o ką skaitei nežinau ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba, sekmės žaidime ir realiame gyvenime, bet prisistatymas be nuotraukos neprisistatymas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba, sekmės žaidime ir realiame gyvenime, bet prisistatymas be nuotraukos neprisistatymas.

Gerai yra :D kam reikėjo-tie matė :D 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba, sekmės žaidime ir realiame gyvenime, bet prisistatymas be nuotraukos neprisistatymas.

p.s. ačiū ;) tau ir :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šita sava,dažniausiai neskaitau kitų anketos,bet šita perskaiciau iki galo :x šjp panelė yra zjbs,puikiai bendraujanti,bei rupestinga,gerbkit,ir mylėkit šita,sėkmės tau lipant tais laiptukais ^^

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šita sava,dažniausiai neskaitau kitų anketos,bet šita perskaiciau iki galo :x šjp panelė yra zjbs,puikiai bendraujanti,bei rupestinga,gerbkit,ir mylėkit šita,sėkmės tau lipant tais laiptukais ^^

Awww, Ačiū ;D 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Kamile,labai malonu susipažinti su tavim,sėkmės tau gyvenime ir žaidime  ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai yra :D kam reikėjo-tie matė :D

 

Tai taip, kas norėjo ir tavo facebook sužinojo (į tą sarašą netyčią papuoliau ir aš, but just dont know why   :ph34r: ) Whatever, good luck :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Kamile,labai malonu susipažinti su tavim,sėkmės tau gyvenime ir žaidime  ;) 

Dėkoju ;) Tau taip pat ッ . Šiaip žaidžiu jau ~4mėn. Bet kažkaip nebuvau pagalvojus apie tą prisistatymą,dabar iš nuobodulio ir parašiau :D :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai taip, kas norėjo ir tavo facebook sužinojo (į tą sarašą netyčią papuoliau ir aš, but just dont know why   :ph34r: ) Whatever, good luck :)

Mano fb niekas nežino (o kas gavo, tie gavo ne mano) :D  ;) mano žino tik <3 Kim_Kamukas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano fb niekas nežino (o kas gavo, tie gavo ne mano) :D   ;) mano žino tik <3 Kim_Kamukas ;)

 

O aš netyčia sužinojau ir Kim_Kamukas facebook :D It does not matter :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O aš netyčia sužinojau ir Kim_Kamukas facebook :D It does not matter :)

Tai gerai , džiaukis ;) ir neberašyk bereikšmių komentarų ;D ;) Sekmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Kim_Kamukas

O aš netyčia sužinojau ir Kim_Kamukas facebook :D It does not matter :)

Labai įdomu iš ko sužinojai. Gal nori istorija papasakot?

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano fb niekas nežino (o kas gavo, tie gavo ne mano) :D   ;) mano žino tik <3 Kim_Kamukas ;)

Gavo ne tavo? :DD nu ok :DD tai tikrai ne tavo žinau. :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labaas prisistatymas sakyčiau iš širdies. O kaip tau akis dar žvairuoja? O kap tomašis? Kaip ten su tuo drambliu buvo a?

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labaas prisistatymas sakyčiau iš širdies. O kaip tau akis dar žvairuoja? O kap tomašis? Kaip ten su tuo drambliu buvo a?

Jeigu tau ta žvaira akytė ir žvairuoja , tai būk geras nebesigirk visimes ir nesidaryk sau gėdos ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Jeigu tau ta žvaira akytė ir žvairuoja , tai būk geras nebesigirk visimes ir nesidaryk sau gėdos ;)

 

Sau gėdos nesidarau. O jei jau rašai prisistatymą, tai bent savo nuotrauką įkelk.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia jinai? Kamile_Star? Akys žvairos. :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Gaila bet čia ne aš ;) Ir neskleiskit kažkokių klaidingų paskalų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pašol oligrofenai krv,nh ant panelės stumiat? bajeri šovė Tomašis,ir visi kaip šunys loja,tarkim eina normali merga su bachuru per miesta,ir bšk žvaira,tai pasakytumėt i akis prie bachuro? - ne,nes kai pistu per ausį,sužaibuotu akyse,tai mąstykit kiaušiukai krv

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia jinai? Kamile_Star? Akys žvairos. :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Rmt? nebestumkit čia dėl tų akių... :DD gana gal jau, pasakė Soprano ant prikola ir loji  kaip šuo  :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...