Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kamilė_Star

Kamile_Star Prisistatau

Rekomenduoti pranešimai

Parodyk savo vaikišką veidą, 

malonu.

O tau labai įdomu ? buvo kelios ft juk ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu susipažinti gražuole, mažu fb numestum?  :wub: Pabendrautume artimiau. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu susipažinti gražuole, mažu fb numestum?  :wub: Pabendrautume artimiau. :)

 Oj Oj Freizeri :D :D malonu ir man susipažint :D bet mes jau pažįstami gan senai  ;) xDDDDDDDDDD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesuprantu kam kurti pristatymą jeigu foto nėra? Manau visi tik ir eina į pristatymus pažiūrėt kas per snukis. Ar ant tiek baisi esi kad bijai rodytis?

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesuprantu kam kurti pristatymą jeigu foto nėra? Manau visi tik ir eina į pristatymus pažiūrėt kas per snukis. Ar ant tiek baisi esi kad bijai rodytis?

Sakau dar kartą , nuotraukos kurios yra užmestos ant prfl , yra mano . ;)  Niekas nebijo, nebent tu .

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakau dar kartą , nuotraukos kurios yra užmestos ant prfl , yra mano . ;)  Niekas nebijo, nebent tu .

Aš bijau??? :DDD visas lv mates mane is senbuviu :DD + foto ant tiek gerai matos kad is afganistano prieplaukos pastebiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei ten tavo ft ok. 7/10 bet rautis ant Erikos tokiai.net. Srr, bet tau kažkas negerai mergyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš bijau??? :DDD visas lv mates mane is senbuviu :DD + foto ant tiek gerai matos kad is afganistano prieplaukos pastebiu

(SENBUVIŲ)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba, sekmės žaidime ir realiame gyvenime, bet prisistatymas be nuotraukos neprisistatymas. 

 Kartoju 3 kartą :D nuotrauka yra forumo profilyje ;) tau ir sėkmės! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei ten tavo ft ok. 7/10 bet rautis ant Erikos tokiai.net. Srr, bet tau kažkas negerai mergyt

Pati užsirovė ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko gero čia iš tavęs bent papus nufotkintum

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko gero čia iš tavęs bent papus nufotkintum

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pisk iš čia blusa krv

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pisk iš čia blusa krv

eik *Myliu Las-Venturas.lt* l.o.h.a.s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

eik *Myliu Las-Venturas.lt* l.o.h.a.s

l.o.h.a.s nu *Myliu Las-Venturas.lt* tu gal rmt kažkokia atrofavus? Kažkokia *Myliu Las-Venturas.lt* blusa raunasi, ok paakė ant tavęs, kad blusa esi nu tai *Myliu Las-Venturas.lt* nekreipk dėmesio, matos pasikėlus *Myliu Las-Venturas.lt*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

l.o.h.a.s nu *Myliu Las-Venturas.lt* tu gal rmt kažkokia atrofavus? Kažkokia *Myliu Las-Venturas.lt* blusa raunasi, ok paakė ant tavęs, kad blusa esi nu tai *Myliu Las-Venturas.lt* nekreipk dėmesio, matos pasikėlus *Myliu Las-Venturas.lt*

Nepasikėlus ;)  tsg nenusileidžiu (ant bazaro )  kai bando pažeminti ar kažka panašaus :) tegu nesirauna . O jei būčiau atrofavus būčiau panaši į tave ;) bet nepanaši tai... (srr nenorėjau įžeisti :D;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šita mldc, sėkmės. :))

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šita mldc, sėkmės. :))

Dėkui ;) Tau ir :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepasikėlus ;)  tsg nenusileidžiu (ant bazaro )  kai bando pažeminti ar kažka panašaus :) tegu nesirauna . O jei būčiau atrofavus būčiau panaši į tave ;) bet nepanaši tai... (srr nenorėjau įžeisti :D;) )

 

Tas gers būtum į manę panaši, nu *Myliu Las-Venturas.lt* bazarą įvaldžiusi :DDDDDDDDD *Myliu Las-Venturas.lt*, *Myliu Las-Venturas.lt* tu savę matei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...