Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arvydas_Torres

[TORRES] Garbės takas!

Rekomenduoti pranešimai

[TORRES] GARBĖS TAKAS!

 

Sveiki Las-Venturas.LT žaidėjai bei forumo nariai! Vakar vakare nuspręndžiau pabandyti kažką sumappinti (neslėpsiu, jog to nemoku :D), tačiau nuspręndžiau pabandyti sumappinti garbės taką kiek kitokiu stiliumi nei įprastai, t.y su 3D tekstais kurie atvaizduoja garbės take esančių žmonių skapyvardžius bei stendą. Taipogi garbės take atsirado papildoma vieta į kurią įtraukiau dar vieną žmogų - Deividas_Britas. Atsiprašau už prastą vaizdo įrašo kokybę, tačiau įkėliau ir keletą nuotraukų, na, o išvadas pasidarysite patys! :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=sV6E_TeFZ9A

 

 

Nuotraukos:

 

836d9975a17eb2b062024435e2d6fdf3330.png

 

ecc798060c517abeac10e4e62e62588f712.png

 

a115b1a79b176e3634b5022c01c86de5425.png

 

4788e91cb5b9fdef3dd102a0575b8406907.png

 

 

 

 

 

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus darbas, įtalpinus už ką jie įrašyti tikrai viskas čiki būtų. Vienas keistas dalykas kad man čia į kapines užneša, kai būna kareiviai koki palaidoti . :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus darbas, įtalpinus už ką jie įrašyti tikrai viskas čiki būtų. Vienas keistas dalykas kad man čia į kapines užneša, kai būna kareiviai koki palaidoti . :D

 

Tokiems dalykams reikėtų nauoti 3D Text label'ius, kadangi su SetTextObjectMaterial funkcija reikėtų padaryti arba vos vos įskaitomą tekstą, arba reikėtų panaudoti didesnės apimties objektus kuriuose įrašyti žaidėjų slapyvardžiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu arvydai tikrai na toks butu geriau nei dabar las venture :D labiau trauktu pažiurėt kas tame garbes take :D Šjp gražiai padirbeta šaunuolis!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kam tų medžių tiek daug, gi čia ne miškas :D

 

O šiaip, galėtų į servą ikelti kažkiek pakoregavus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Garbės takas kaip kapines :D šiaip grąžiai atroda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kam tų medžių tiek daug, gi čia ne miškas :D

 

O šiaip, galėtų į servą ikelti kažkiek pakoregavus :)

 

Medžiai suteikia papildomo grožio :)

 

 

Garbės takas kaip kapines :D šiaip grąžiai atroda.

 

Kur tu čia matai karstą ar bent jau kryžių? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuotraukos neatitinka video is nuotrauku atrode graziai bet pamaciau video nuomonė pasikeitė. tobulėk ir kurk kažka kita o ne tai kas yra jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuotraukos neatitinka video is nuotrauku atrode graziai bet pamaciau video nuomonė pasikeitė. tobulėk ir kurk kažka kita o ne tai kas yra jau.

 

Kaip suprast nuotraukos neatitinka video. Viskas tas pats tik video kokybė prastoka? :D Aš šiaip random select mappinau, ir be to ką siūlytum mappinti ko nėra jei jau taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip suprast nuotraukos neatitinka video. Viskas tas pats tik video kokybė prastoka? :D Aš šiaip random select mappinau, ir be to ką siūlytum mappinti ko nėra jei jau taip?

Galiu pasiulyti Banka ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galiu pasiulyti Banka ;)

 

O tai banko serveryje nėra ar kaip suprasti (jeigu siūlai man mappinti tai ko nėra)...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na darbas tikrai puse velnio. Per nuotraukas tikrai puikiai atrodė, bet per video paprastai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai yra. Nebestumkit, sakau tiem kurie stumia. Padarytumete geriau? Laukiam. :) Tada pazvengs ir is jusu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Omg kaip gražu! Jei pakeistų dabartinį garbės taką į tavo tai tikrai daugiau žaidėjų pradėtų čia žaisti! Mldc, Torresai!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Omg kaip gražu! Jei pakeistų dabartinį garbės taką į tavo tai tikrai daugiau žaidėjų pradėtų čia žaisti! Mldc, Torresai!

 

Leisk paklausti ką bendro turi žaidėjų skaičius su šiuo mapp darbu? :D Whatever suprantu tavo humorą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogas darbelis, žinoma, nuotraukos gražiau atrodo nei video, bet vistiek - asmeniškai man tavo darbas gražesnis nei esamas.  :huh: 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Neblogas darbelis, žinoma, nuotraukos gražiau atrodo nei video, bet vistiek - asmeniškai man tavo darbas gražesnis nei esamas.  :huh: 

 

 

Paskutiniu metu kuomet randu laiko - darbą tobulinu. Na, o nuotraukose visai kitaip atrodo, kadangi vaizdo įrašo kokybė so shit, o nuotraukos pagrąžintos su PS :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taišku kad gražu, gerai būtų kad įkeltu, bent kažkas naujo būtų įdėta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...