Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Nešiojamojo kompiuterio pirkimas

Rekomenduoti pranešimai

Nėpatiko, geriau imčiau alexo varianta daug geresnis

 

O dėl dos kai jus čia susipikot, dažniausiai rašo dėl to kad nėra operacinės sistemos ta prasme nėra idėgtos ir dažniausiai prašo už pinigusi idegti,dažniausiai sako, Operacines sistemos nėra norint ją idiegti sumokėkite mums 20 euru mes jum viska padarysime.

 

*PAPILDAU

 

o 2GB ram'ų vaizdo plokštės neišnaudosi.

 

Ką rašiai iš kompiuterio iš dalies sutinku, bet kad rašai 2gb ramu neišnaudosi tai klysti pas mane 16gb ram ir pilnai viskas ok, nežinau ką daryčiau jeigu būtų 4gb ramu ) viskas greičiau vyksta.

16gb ramų vaizdo plokštė? pirma kart girdžiu. Šnekėjau ne apie paprastus ramus, o vaizdo plokštės ramus.. nematau tikslo ir 16gb ramų pirkt, nebent jau streamini, pats su 8gb sėdžiu užtenka visiškai viskam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

https://lt.wikipedia.org/wiki/DOS

 

*Myliu Las-Venturas.lt* jam toki kompa buildinat atrodo kad geimins jis

 

 

Darbui imi proca axuena ir Ramu viskas HDD pasiemi dar viskas visas buildas tavo darbui o cia krv nezino ir svaigsta su vaizduskem

Mano variantas kaip tik ne gaminimui, pas mane kaip tik procas dominuoja, o vaizdo plokštė intel hd 520 kuri visiškai gaminimui netinka :) ir 1tb hdd

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Į kilobaito kompiuterius nežiūrėk, patys šūdiniausi  kokie gali būti, o jei suges tai turėsi tiek problemų su jais, kad norėsi nauja PC pirkti.

 

Kadangi tau kompiuteris bus reikalingas darbui ir mokslui tai kaina turėtu būti ~500 tačiau reiktu žiūrėti i į kokybe, bet šitas variantas tau tiktu - http://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_kompiuteriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_ideapad_50015isk_80nt00ljmh

Mano panašus tik ramu mažiau ir darbui bet mokslui per akis ;) O žaidimas jis jau nelabai , nors samp tai be problemų ims:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Į kilobaito kompiuterius nežiūrėk, patys šūdiniausi  kokie gali būti, o jei suges tai turėsi tiek problemų su jais, kad norėsi nauja PC pirkti.

 

Kadangi tau kompiuteris bus reikalingas darbui ir mokslui tai kaina turėtu būti ~500 tačiau reiktu žiūrėti i į kokybe, bet šitas variantas tau tiktu - http://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_kompiuteriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_ideapad_50015isk_80nt00ljmh

Mano panašus tik ramu mažiau ir darbui bet mokslui per akis ;) O žaidimas jis jau nelabai , nors samp tai be problemų ims:D

 

tu siūlai toki pat varianta kokį pasiūliau aš, tik silpnesni ir brangesnį, čia 500gb ir 6gb ram'ų, o maniškiame 8gb ir 1tb bei ženkliai pigesnis.

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_kompiuteriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_ideapad_30015isk_full_hd_skylake_i5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
 

Mano variantas kaip tik ne gaminimui, pas mane kaip tik procas dominuoja, o vaizdo plokštė intel hd 520 kuri visiškai gaminimui netinka  :)

Ai rimt kalbii apie vaizdo plokšes ramus, pilnai jam užteks 2gb vaizdo plokšes nes jis tikrai nesiruošia žaisti žaidimus ir panašiai bent jau nolaifinti.

 

8gb ramu užtėnka bet nebent jeigu tu nefilmuoji video nestreamini kaip sakai ir panašiai, bet sutik ko daugiau ramu to geriau).

O vaizdo plokšes ramu pas tave kiek?

 

 

''Herojus_oriso'' Kad dėl sampo tai praktiškai visi kompai paveš nes žaidimas tai senas..

O dėl pc tai pas jus labai panašus su alexu :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Ai rimt kalbii apie vaizdo plokšes ramus, pilnai jam užteks 2gb vaizdo plokšes nes jis tikrai nesiruošia žaisti žaidimus ir panašiai bent jau nolaifinti.

 

8gb ramu užtėnka bet nebent jeigu tu nefilmuoji video nestreamini kaip sakai ir panašiai, bet sutik ko daugiau ramu to geriau).

O vaizdo plokšes ramu pas tave kiek?

 

 

''Herojus_oriso'' Kad dėl sampo tai praktiškai visi kompai paveš nes žaidimas tai senas..

O dėl pc tai pas jus labai panašus su alexu :D

 

Tai jo aš ir sakau kad jam netik kad užteks bet net ir neišnaudos, 1gb pilnai užtenka, o darbui puikiausias variantas integruota vaizdo plokštė.

Pas mane 2GB, pagrinde naudoju žaidimams lošt bet ir tai nespaudžiu maximumo iš jų, nes cooleris nebedirba taip puikiai, tai nenoriu overheatint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš visų pasiūlymu nežiūrėjau, ieškau pc panašaus į maniški, to varianto net nemačiau, bet jo taviški geriau imti.

tu siūlai toki pat varianta kokį pasiūliau aš, tik silpnesni ir brangesnį, čia 500gb ir 6gb ram'ų, o maniškiame 8gb ir 1tb bei ženkliai pigesnis.
http://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_kompiuteriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_ideapad_30015isk_full_hd_skylake_i5

 

Aš asmeniškai dasidėčiau dar 400e ir imčiau tokį:

 

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_kompiuteriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/msi_gl62_6qf

Žvelgiant į ateiti jis tobulai tiktu Karoliui ir galėtu viena kita jau rimta žaidimą sužaisti:D Nors priklauso ką jis studijuos ir ką tiksliai su tuo pc jis veiks, jei jis ateinančius 5 metus tik mokslui ta pc naudos tai ta tavo variantą tegu ima jei nori ateinančius 5metus kompo naujo nepirkti tegu ima brangesni ir geresni ;) Juk tikrai norėsis pažaisti ateitį koki gera žaidimą?

 

Be to 8gb ramu jis neišnaudos jei tik mokslui ir darbui  skirs kompa :D Nors priklauso ką veisk jei žaidimus kurs tai išnaudos:D O dėl vaido plokštes gb tai tik atsiprašant debilai žiūri į gb skaičių :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš visų pasiūlymu nežiūrėjau, ieškau pc panašaus į maniški, to varianto net nemačiau, bet jo taviški geriau imti.

 

tu siūlai toki pat varianta kokį pasiūliau aš, tik silpnesni ir brangesnį, čia 500gb ir 6gb ram'ų, o maniškiame 8gb ir 1tb bei ženkliai pigesnis.http://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_kompiuteriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_ideapad_30015isk_full_hd_skylake_i5

 

 

Aš asmeniškai dasidėčiau dar 400e ir imčiau tokį:

 

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_kompiuteriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/msi_gl62_6qf

Žvelgiant į ateiti jis tobulai tiktu Karoliui ir galėtu viena kita jau rimta žaidimą sužaisti:D Nors priklauso ką jis studijuos ir ką tiksliai su tuo pc jis veiks, jei jis ateinančius 5 metus tik mokslui ta pc naudos tai ta tavo variantą tegu ima jei nori ateinančius 5metus kompo naujo nepirkti tegu ima brangesni ir geresni ;) Juk tikrai norėsis pažaisti ateitį koki gera žaidimą?

 

Be to 8gb ramu jis neišnaudos jei tik mokslui ir darbui  skirs kompa :D Nors priklauso ką veisk jei žaidimus kurs tai išnaudos:D O dėl vaido plokštes gb tai tik atsiprašant debilai žiūri į gb skaičių :D

integruota vaizduske todel nuo ramu kazkiek vaizduske paiims todel 8gb pats tas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

integruota vaizduske todel nuo ramu kazkiek vaizduske paiims todel 8gb pats tas

Nežinau ką jis su tuo kompu veiks, bet jei apie tai ką aš galvoju tai 6gb ramu jam per akis. Net 4gb ramu per akis, bet dėl vaiduškes 6gb geriau imti. Nors aš geriau imčiau su mažiau ramu bet geresne vaizuške o jei gera vaizduške tai kerta per pinigine, + 200-400e. Kam mokėti už 8gb ram jei sočiai ir 4-6gb? Tų 8gb ramu  absoliučiai niekas iš jūsų neišnaudoja... O kas perka su 16gb ramu tai patyliu dėl skaičių tik kad pasipuikuoti perka:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau ką jis su tuo kompu veiks, bet jei apie tai ką aš galvoju tai 6gb ramu jam per akis. Net 4gb ramu per akis, bet dėl vaiduškes 6gb geriau imti. Nors aš geriau imčiau su mažiau ramu bet geresne vaizuške o jei gera vaizduške tai kerta per pinigine, + 200-400e. Kam mokėti už 8gb ram jei sočiai ir 4-6gb? Tų 8gb ramu  absoliučiai niekas iš jūsų neišnaudoja... O kas perka su 16gb ramu tai patyliu dėl skaičių tik kad pasipuikuoti perka:D

8gb ramu yra per mažai jei dirbi su vfx ir t.t todėl ir perka daugiau, o aš savo varianta numečiau ne dėl ramų, o dėl puikaus kaina:kokybė santykio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

8gb ramu yra per mažai jei dirbi su vfx ir t.t todėl ir perka daugiau, o aš savo varianta numečiau ne dėl ramų, o dėl puikaus kaina:kokybė santykio

Neišnaudoji ir žinau ką sakau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neišnaudoji ir žinau ką sakau ;)

:D draugelis turi laptopą i5 6 kartos, gtx 970, 8gb ram'ų, pasileido gta 5 ant max, skype, ts ir bg'e chromas įjungtas, ramai vos ne ant 100%, cpu 90% activity

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galėtum kaip ir minėjau, atkreipi didžiausią dėmesį į procesorių, kadangi pastaroji dalis, atsakinga už skaičiavimus aš rinkčiausi nuo naujesnių modelių t.y i7, kadangi naudosi duomenų apdorojimui. Pas mane i7 5500U 4 branduolių 2,4 Ghz, man užtenka.Kadangi daug darbui neskiriu.

 

Galėtum pirktis kompiuterį kuris turėtu 8< RAM, nepamiršk, bet kada galėsi juos dasiturbinti jei motinine turės papildomos vietos ir tokIas pats jungtis kaip ir tavo RAM, visvien, dabar jau yra išėje DDR4 

 

Sekantis dalykas yra HDD, SSD, HDD paprastas diskas jis yra pigesnis, tačiau, nėra toks greitas kaip SSD ( todėl pastarasis yra brangesnis ) ant savo kompiuterio, tavo vietoj imčiau 1TB< ir >120 GB SSD ( softui  laikyt, vietoj CD ROOM jis dedasi :) )

 

Na aišku ten aušinimai ir pan. apie gerus grajus and didžiausiu grafiku pamiršk, nebent nori, kad per ateinančius metus tavo GPU sudegtu. :D bet kaip ir pats minėjai pagrindinis dalykas pas tave bus - darbas todėl imi geresni CPU, aušinimas, RAM, ir talpyklas, o vaizduške jau gali silpnesnę dėtis. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D draugelis turi laptopą i5 6 kartos, gtx 970, 8gb ram'ų, pasileido gta 5 ant max, skype, ts ir bg'e chromas įjungtas, ramai vos ne ant 100%, cpu 90% activity

Jei nemoki kompo prižiūrėti tai gal ir užkyla, aš su 6gb ramu gta5 lošiau ant aukščiausios grafikos ir no lag cpu normoje. ;) dėl skypes ją į pavėsi, nieko nėra blogiau už ją...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei nemoki kompo prižiūrėti tai gal ir užkyla, aš su 6gb ramu gta5 lošiau ant aukščiausios grafikos ir no lag cpu normoje. ;) dėl skypes ją į pavėsi, nieko nėra blogiau už ją...

nu tai va, o tu sakai kad neišnaudosi, tuo laiku nebuvo ten ko prižiurėt, kompas naujas prieš savaite pirktas buvo ir visi tie sujungti dalykai jam buvo reikalingi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://www.skytech.lt/nxmvrel017-acer-aspire-e5573g-156-1366x768-antiglare-intel-core-i55200u-4gb-ddr3-p-274054.html#tabsnav-2

 

Šito per akis. Darbui laisvai užtenka 4 ramų jai neinstalini visokių nesąmonių ir windowsus prižiūri ir pnš. Windowsai turi būti irašyti pačio. Daugiau nieko neturiu ir pridėti, nes ant darbo ieškai. 1TB diskas, turėtu užtekti mano manymu. Šiaip tai ir pažaist visai normalių žaidimų galėtum, bet ant darbo šitas tai nenoriu daug pradėti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matos, kad kompa imtum vien dėl apyrankes :D :D :D

Tai, kad padorus pc, tik, kad 500gb gali neužtekti. Tu nenorėk laptopo už 500eurų tokio pat kaip nešiojamo už 500 eurų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai, kad padorus pc, tik, kad 500gb gali neužtekti. Tu nenorėk laptopo už 500eurų tokio pat kaip nešiojamo už 500 eurų.

Savaime aišku, kad aš juokavau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai, kad padorus pc, tik, kad 500gb gali neužtekti. Tu nenorėk laptopo už 500eurų tokio pat kaip nešiojamo už 500 eurų.

o kuo jie skiriasi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai siūlyčiau rinktis MSI firmą, kadangi MSI kompiuteriai labiau pritaikyti būtent tam kam išvardinai, todėl net norėdamas kartais pažaisti naujesnius žaidimus - tikrai nenusivilsi MSI firmos kompiuteriais. Daugelis mano, kad MSI yra sukūrti tik žaidimams, tačiau iš tikro ne. Už 500 EUR gal ir neišsirinksi geriausio varianto, tačiau poreikius tikrai patenkins su kaupu :)

 

PATARIMAS: Tik nepirk kompiuterio dalimis, kadangi tikrai nėra pats saugiausias variantas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai siūlyčiau rinktis MSI firmą, kadangi MSI kompiuteriai labiau pritaikyti būtent tam kam išvardinai, todėl net norėdamas kartais pažaisti naujesnius žaidimus - tikrai nenusivilsi MSI firmos kompiuteriais. Daugelis mano, kad MSI yra sukūrti tik žaidimams, tačiau iš tikro ne. Už 500 EUR gal ir neišsirinksi geriausio varianto, tačiau poreikius tikrai patenkins su kaupu :)

 

PATARIMAS: Tik nepirk kompiuterio dalimis, kadangi tikrai nėra pats saugiausias variantas.

Dar įmanoma laptopa dalim pirkti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar įmanoma laptopa dalim pirkti?

 

Taip - įmanoma, o jei manai, kad neįmanoma - vadinasi netęko matyti laptopo vidaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...