Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edvis_Denreo

Peikiu Titas_Urbonas ir Matt_Evans

Rekomenduoti pranešimai

Matau, kad esu įrašytas į šį papeikimą, bet apginant savo poziciją, nematau jog kažką esu blogo padaręs. Administratoriaus darbas nesusijęs su teisėsaugos darbu. :) Kitas dalykas, yra nuotraukos kur atrakinau tave, bei Barry, ir iš kart atsijungiau, kaip matau  Titas kai atsijungiau vėl jūs surakino. :) Kaip teisėsaugos direktorius, pamatęs šį papeikimą, išmečiau iš darbo vos prisijungusį prie serverio.

 

Nuotrauka, kaip jis išmestas:

http://www.part.lt/img/730e949a5f7a29dd4eebefcc9e518e5d418.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas labai gerai iš esmės, kad išmetei... Bet žiūrėk: Jeigu tu dabar esi direktorius, važiavai kartu su Urbonu, kuris išdarinėjo didžiausias kvailystes, matei jo visiškai neteisingus ir kvailus veiksmus, pats juokeisi iš to ir neatrakinai prisidėdamas, prie jo, tai kaip pavyzdingas ir teisingas direktorius neturėjai 1.Neprisidėt prie Urbono veiksmų apskritai 2.Pamačius visą tai atrakint mus ir paleist 3.Nubaust darbuotoją kaip pridera (iškart išmest iš darbo) ir tada atsijungt? Tada suprasčiau, bet dabar bendrininkas ir trauki savo kailį kaip begalėdamas iš padėties... Nieko nesuprantu. Juk tu atsakai už visą firmą ir savo darbuotojus, kad viskas būtų švaru ir tvarkinga..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas labai gerai iš esmės, kad išmetei... Bet žiūrėk: Jeigu tu dabar esi direktorius, važiavai kartu su Urbonu, kuris išdarinėjo didžiausias kvailystes, matei jo visiškai neteisingus ir kvailus veiksmus, pats juokeisi iš to ir neatrakinai prisidėdamas, prie jo, tai kaip pavyzdingas ir teisingas direktorius neturėjai 1.Neprisidėt prie Urbono veiksmų apskritai 2.Pamačius visą tai atrakint mus ir paleist 3.Nubaust darbuotoją kaip pridera (iškart išmest iš darbo) ir tada atsijungt? Tada suprasčiau, bet dabar bendrininkas ir trauki savo kailį kaip begalėdamas iš padėties... Nieko nesuprantu. Juk tu atsakai už visą firmą ir savo darbuotojus, kad viskas būtų švaru ir tvarkinga..

 

Manau aš direktorius esu, o ne tu.. Ir aš geresnius sprendimus žinau, kitas dalykas būk linksmesnis gyvenime, nes su savo tokiu rimtumu, atsiprašau bet nieko nepasieksi, nes nieko gero iš jo. Mąstymas, bei protas prilygsta 14 metų vaikui.

Iš kart neišmečiau, dėl to jog fiksavau įrodymus, strigdavo žaidimas dėl radijos keitimo mašinoje(/radija), dar kitas dalykas jog fiksavausi gal įrodymus, nemanai? Be įrodymų negalima gi išmesti darbuotojo. Sekmės su tokiu papeikimu, nes jis ir taip bus atmestas. :) gl.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai vat, kad tu direktorius, o tinkamų sprendimų priimt nemoki.. Aš ir taip linksmas, bet kaip sakoma, kaip šauksi - taip atsilieps. Prašom. Taigi dalyvavai tame, turėjai IŠKART užfiksuot įrodymus ir IŠKART išmest iš darbo... O gavosi taip , kad maždaug "Tu tęsk taisyklių laužymą, o aš atsijungiu, einu miegot" .. Neturiu net su tavim apie ką diskutuot, jokių lagų ten tau nebuvo, kartu linksminaisi su draugu, rašei nesąmones ir tiek. Būtų mano valia, tu net arti direktoriaus posto nebūtum. Pas mane mąstymas kaip 14 metų vaiko? Argumentuok.. Pačiam 15, ar kiek ten, apie kitų amžių šneka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai vat, kad tu direktorius, o tinkamų sprendimų priimt nemoki.. Aš ir taip linksmas, bet kaip sakoma, kaip šauksi - taip atsilieps. Prašom. Taigi dalyvavai tame, turėjai IŠKART užfiksuot įrodymus ir IŠKART išmest iš darbo... O gavosi taip , kad maždaug "Tu tęsk taisyklių laužymą, o aš atsijungiu, einu miegot" .. Neturiu net su tavim apie ką diskutuot, jokių lagų ten tau nebuvo, kartu linksminaisi su draugu, rašei nesąmones ir tiek. Būtų mano valia, tu net arti direktoriaus posto nebūtum. Pas mane mąstymas kaip 14 metų vaiko? Argumentuok.. Pačiam 15, ar kiek ten, apie kitų amžių šneka.

 

Pradėkim nuo to, jog Evansas už tave yra geresnis direktorius kokį 1000 kartų ir tau iki kol bent pasieksi direktoriaus postą yra toli, toli, tad tu neturi net teisės jį teisti. Visu antra, sakai "jokių lagų ten tau nebuvo", ane melagi? Prigautas meluoja, GG R.I.P. eik pagalvok dar kaip užstumti ir nuversti, nes prisimelavai tai oj oj oj :DD Evansui 15 metų? :DDDDDDDD Jis pilnametis yra, sako 15 :DDDDD

 

RADIJOS BUGAS (KAD SUDEGTŲ TAU AKYS PRISIMELAVUSIAM, BUGERIUI)

https://www.youtube.com/watch?v=kDNgmlXu874&feature=youtu.be

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks man skirtumas, prie ko čia ta radija dabar? Ta stotis buvo įjungta gal 2 kartus daugiausiai , tai kaip jam pastoviai lagino, ką čia nusišnekėt dar... Kai įjungiama ta stotis, užstringa žaidimas gal 5 sėkundėm ir kas svarbiausia užstrigo tai visiem ten buvusiem... Tai kaip aš sugebėjau padaryt visus įrodymus? Ne į tema varai, ta radija čia ant tiek ne prie ko, kad apie tai net neverta diskutuot... O apie direktorius, tai pamalčim davai, nes aš bent ramus ir logiškai mąstau, ne taip kaip KAŽKAS. O spėliot, kas geresnis direktorius būtų, o kas blogesnis tai čia išvis absurdo scenos.. Nei tu matei mane kada direktoriaus poste, nei tu pažįsti mane, tik, kad pamalt liežuviu daugiau.. Ir iš tiesų kartais liūdna, kai žmonės patys nemąstydami logiškai, vadina kitų mąstymus kaip keturiolikmečių , ar panašiai... Graudu.. Tiesiog pritrūko atmazų, tai pradėjot dabar narpliot kieno koks mąstymas, kieno koks amžius ir kas geresnis direktorius būtų.. Apgailėtina tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta

Nematau administratoriaus nusižengimo.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...