Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mantas_Exe

LV OŽIO skinas!

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi, dalinuosi ožio skinu, kad ožį iš tolo galėtumėte atpažinti (dažniausiai tai /tplv būna). Kaip atrodo skinas serveryje, galite pažiūrėti žemiau, video arba nuotraukose.

Atsisiuntimas: http://www64.zippyshare.com/v/w7K1ylTu/file.html

 

Video:

 

Nuotraukos:

abf4f4c484c1c961722c1e182f2ec9cf.png

 

5e111003708fefa7075034f16440217b.png

  • Patinka 25
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OMG video nužudė :D

 

Modifikacija jau pas mane! Didelis ačiū tau Exiuk! Trūksta tik pamokos kaip įsirašyti video :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už tiesa nepykstama vyrai!!!

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

............................................................................................. Neužpiso jau jum? Kaip maži vaikai jau tiek su tais avatarais ir pnš.. Atsibodot jau grynai..

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia kaip supratau ant taxi skino?

 

ką žinau man rodos jus jau perdaug isijautet taip stumti pastumet ir užtėnka. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia kaip supratau ant taxi skino?

 

ką žinau man rodos jus jau perdaug isijautet taip stumti pastumet ir užtėnka. 

Jo, ant taxi. Man irgi atrodo, kad paožino, ir užtenka, nes jis per daug įsijautė. Pritariu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs tik savo laiką gaištat, bet jeigu aš jum toks įdomus tai prašau, aš jau su tuo susitaikęs, kad LV žmogiškumo seniausiai nėra. Vadinkit 'ožiu' ar kaip ten vadinat man dzin, bet jeigu keliates avatarus su kito žmogaus veidu tai graudu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Video gers :D. Bet siaip tai jau atsibodot, video, avatarai. Per daug jau... Nepirmas ir nepaskutinis skundzia, susitaikykit su tuo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Exe mldc reiks isirasyti!! Toks skinas vertas daug repu mldc

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

502ad6471a8cf4b809554840b46e62ef921.jpg

 

Na kaip jūs elgiatės taip ir aš. Kai avatarą nusiimsi, išimsiu ir ft.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

502ad6471a8cf4b809554840b46e62ef921.jpg

Ir kas cia blogai? zmogus nors kaip zmogus o ne kai tu ;)
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Edas_Bmw

502ad6471a8cf4b809554840b46e62ef921.jpg

  xDDDDDDDDDDD

Na kaip jūs elgiatės taip ir aš. Kai avatarą nusiimsi, išimsiu ir ft.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

502ad6471a8cf4b809554840b46e62ef921.jpg

 

Na kaip jūs elgiatės taip ir aš. Kai avatarą nusiimsi, išimsiu ir ft.

ČIA EXE? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs tik savo laiką gaištat, bet jeigu aš jum toks įdomus tai prašau, aš jau su tuo susitaikęs, kad LV žmogiškumo seniausiai nėra. Vadinkit 'ožiu' ar kaip ten vadinat man dzin, bet jeigu keliates avatarus su kito žmogaus veidu tai graudu.

Neprakaituok dėl to sampo krv razborini. Praleisk pro ausis, prisiožinai tai pisk į kitą projektą matai, kad kuo giliau tau per laidą pisa protą tuo labiau imi širdin. Paką vyrai.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ČIA EXE? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Čia mūsų serverio direktorių prižiūrėtojas - Eimis_Sultan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia mūsų serverio direktorių prižiūrėtojas - Eimis_Sultan

:DDDDD. EIMI SUSIRASK DRAUGĄ, KURIO VARDAI ŠUKOS IR KIRPYKLA :)))

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

fcdd6566882f69182f2ab47ea51dc49542.jpg

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDD. EIMI SUSIRASK DRAUGĄ, KURIO VARDAI ŠUKOS IR KIRPYKLA :)))

Idomu kaip pats tamsta atrodote stumti visi nagli o pasirodyti bijot patis :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

fcdd6566882f69182f2ab47ea51dc49542.jpg

 

Pasakyk kas negerai šioje nuotraukoje? Žmogus kaip žmogus ir nėra prie ko prisikabinti, o kas svarbiausia, jog žmogus yra savo vietoje ir supranta kaip tinkamai elgtis, - priešingai nei tu. Nepamiršk dar mano nuotraukos įkelti :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gal kokia knygute susidares visu lv zaideju fb ar ju foto turi ir drocini naktim ?

Ne aš pradėjau su tais šudais, o jie. Todėl ir be tavęs čia apsieisim.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakyk kas negerai šioje nuotraukoje? Žmogus kaip žmogus ir nėra prie ko prisikabinti, o kas svarbiausia, jog žmogus yra savo vietoje ir supranta kaip tinkamai elgtis, - priešingai nei tu.

Jis supranta? Nejuokauk. Jeigu jis suprastu jis nedarytų tokių nesamonių ir nesielgtu kaip vaikas, bet elgiasi kaip vaikas daro visokius video ir t.t, pats pradėjo kabinėtis prie mano nuotraukų, prisikabinėsim prie jo, kame bėdos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jis supranta? Nejuokauk. Jeigu jis suprastu jis nedarytų tokių nesamonių ir nesielgtu kaip vaikas, bet elgiasi kaip vaikas daro visokius video ir t.t, pats pradėjo kabinėtis prie mano nuotraukų, prisikabinėsim prie jo, kame bėdos.

 

Tiesą pasakius pagrindinė bėda esi - tu, bet kaip matau tu to nesupranti, todėl tokiu būdu stengiamės užvesti ant tinkamo kelio, bet tau kaip matau tai nesuteikia laiko apmąstyti ką darai negerai, todėl lenkiam link to, jog teks tau su tuo susitaikyti. Gal mano komentaras vargu ar susijęs su modifikacija, tačiau modifikacija tikrai atspindi dabartinę tavo veikėjo padėtį serveryje, ir tikrai nėra ko pykti jei pats to nesupranti. Matau esi mėgėjas versti žmones iš pareigų, o mes mėgstame žaisti kitaip, todėl žaisime pagal savo taisykles, bet finale pamatysime kas iš to gausis. Jei suprasi ką norėjau pasakyti - puiku, jei ne - susitaikyk su tuo. Esu ramus ir neutralus iki to laiko kol manęs nepaliečia įrodymais nepagrįstos kalbos/privatūs papeikimai savininkams bei bandymai nuversti iš pareigų, RCON, ban ir t.t. Šiuo metu palaikau tikrai ne tavo pusę, ir tam yra priežąstis kurią puikiai supranti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauru.. Kentai kas tau čia vpš pasidarė aš tavęs nesuprantu.. Pradėjai nardyti , šokinėti kaip ką žinau kas.. dabar gavai tokią temą , ožio skinas.. Tu taip gal nebegaruok , nebekelk tų žmonių nuotraukas gana.. nusiramink , ir būk savo vietoj , ir jie visi būs savo .. tu tiesiog su savo elgesiu visus pygdai iš karto , blyn nusiraminkit nes čia žiauriai atrodot , vienas prieš visus nu tiesiog juokinga , manau jums reikia visiems apsiraminti , neprikaišiokit kad aš i abūsiu kaltas ir bandysiu įsiterpt ir pagelbėti Kenta mūsu , ne aš nei vieno neginu kadangi aš negaliu ant žmonių tai stumti ar panašiai , noriu jog viskas būtu taikiai , vienas normalus ir kiti normalūs , kentai ka galiu pasakyti , geriausias dalykas jog tu dabar šiuo metu leavintum las ventura.. nes tu čia gėda darai projekte , vien del to jog tu esi neįšauklėtas žmogus , tu kelti svetimų žmonių nuotraukas , o tai tikrai yra labai nepadoru , nu ka žinau reikia iš tikro visiems čia būti ramiai , o kentui tai tik kuo greičiau palikti projekta , ir pradėti normalų gyvenimą. Pamenu liktais tau 19 tai gal jau nebelošk samp , eik pradėk dirbti , eik pradėk užsibriežtus tikslus , nieko nesakau kad tu ateini  tik savo laisvailaikiu , bet vistiek tu dabar tik sėdi prie kompiuterio.. tai nežinau , man pačiam nebepatinka žiūrėti į šias skiltis ir panašiai , manau kažkas galėtu šia tema panaikinti ir būtu ramu , kadangi dabar nyuo tos temos , o visi pasikėle ir t.t. žodžiu kas supratot tas ir suprasit , kas nesupratot jūsu bėdos.. Kentai eik lauk iš čia , ačiū  tu vienas turbūt manę supratai..

 

ANT NIEKO NENORĖJAU PIKTYBIŠKAI AR PANAŠIAI , AŠ TIESIOG TAIP RAMIAI NORIU KAD JŪS PABAIGTUMETE ŠIAS DISKUSIJAS..

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesą pasakius pagrindinė bėda esi - tu, bet kaip matau tu to nesupranti, todėl tokiu būdu stengiamės užvesti ant tinkamo kelio, bet tau kaip matau tai nesuteikia laiko apmąstyti ką darai negerai, todėl lenkiam link to, jog teks tau su tuo susitaikyti. Gal mano komentaras vargu ar susijęs su modifikacija, tačiau modifikacija tikrai atspinid dabartinę tavo veikėjo padėtį serveryje, ir tikrai nėra ko pykti jei pats to nesupranti.

Stengiatės užvesti ant kelio? Ką čia rašai, nes man atrodo priešingai, kaip tik nuo kelio bandot nuvesti. Galvoji keldami mano nuotraukas, keldami čia visokias nesamonės kažką išspręsit? Nejuokaukit. Jūs norit, kad kažkas pasikeistų, bet toliau savo šudą malat. Pats rašiai papeikimą administratoriaus serveryje mane patrollinęs, o dar nori, kad kažkas keistusi? Man atrodo, kad pats nebesupranti ką rašai. Man iš jūsų jokio spaudimo nėra, čia žaidimas ir tiesiog jį žaidžiu, o jeigu jūs čia keldami savo šudus manot kažką pasiekti, tai baisiai klystat. Ir tu pats sakei kas blogai su '' Exe '' nuotraukoje, o tikslas koks buvo mano nuotraukas kelti ir pnš? Žaidimą su tikru gyvenimu pradėjot maišyti ir man kalbat apie ožinimą kažką, graudu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...